Pokládka plovoucích podlah - Lanškroun a okolí

Příjemné prostředí v bytě znamená nejen praktický a estetický nábytek, ale i vše kolem něj – podlahy, osvětlení či dveře jakožto brána do domu, a právě na tento fakt je třeba myslet, a ideálně svěřit příslušné práce profesionálům.

Zajištění kvalitní podlahy v interiéru

Když se řekne útulné bydlení, představíte si interiér podle vlastního vkusu, příjemné barvy a pohodu sálající ze všeho kolem. Právě tahle pohoda souvisí ale i s pohodlím, kterého nikdy nedosáhnete bez** kvalitní podlahy** nebo příjemně teplého prostředí. Pokud si troufáte, mnohé samozřejmě zvládnete sami, na druhou stranu si ale můžete ušetřit čas, starosti, námahu a mnohdy lamentování nad nezdařeným dílem, a objednat si odbornou firmu Lanškroun.

Pokládka plovoucích podlah - Lanškroun a okolí

Firmu najdete na adrese Lubník 22, 563 01, další doplňující informace můžete získat také na tel. čísle +420 605 034 433, nebo e-mailu: minarondrej@seznam.cz. Kompletní informace o firmě naleznete na stránkách http://www.podlahy.wz.cz . Firma se zabývá kromě pokládky plovoucích podlah také **renovací dřevěných podlah,  odborného poradenství, týkající se údržby jak plovoucích, laminátových i dřevěných podlah*** *** .

Plovoucí podlaha

Plovoucí podlahy laminátové, dřevěné

Koberce od stěny ke stěně už jsou v interiérových trendech téměř prehistorií, o linoleu nemluvě. Moderní doba volá po moderních řešeních, a tak se nabízí dlažba, a nebo mnohem oblíbenější plovoucí podlahy.

Plovoucí podlaha je odborný název pro typ podlahy, která není pevně spojena s podkladovou vrstvou. Co se týče materiálů, existují plovoucí podlahy dvojího typu. Laminátové, a dřevěné. Hlavní výhodou laminátových podlah je odolnost vůči teplotním změnám, a odolnost vůči změnám vlhkosti, dřevěné podlahy zase můžete při povrchovém poškození i vícekrát renovovat prostřednictvím obroušení horní vrstvy, což u laminátu možné není. Společnou výhodou je pak u obou typů variabilita designových možností, která nabízí paletu nabídek pro různé typy zákazníků. Pokud vyznáváte spíše klasiku, můžete volit z odstínů jako u klasického dřeva, ostatní se mohou pustit do velmi světlých, či naopak praktických tmavých tónů, které mohou vykouzlit zajímavý interiér ve vhodné kombinaci s barvou stěn či nábytku.

Profesionální podlahářská firma Lanškroun

světlá plovoucí podlaha

Plovoucí podlahu sice podle nákresu na balení dokáže položit řada lidí, ne každý ale počítá s tím, že je podlahu taky třeba řezat a často hlavně vyřezávat, měřit a skládat, což chce jistou míru zručnosti. Navíc ne každý z nás má chuť (nebo i možnosti) ve svém volnu řezat, a v kleče na kolenou v pilinách pokládat podlahu. Odborná firma zvládne takovou práci hravě za vás během pár hodin, a můžete si být jisti kvalitou odvedené práce, na kterou navíc dostanete záruku. Takže zatímco si zajedete s rodinkou na výlet nebo do kina, u vás doma vyroste podlaha, ani nebudete vědět jak, a přijdete už k hotovému.

Jakou tloušťku plovoucí podlahy zvolit?

Podlahy

Dřevěné podlahy jsou vyráběny ze tří nebo i z více vrstev masivního dřeva. Takové podlahy se vyrábějí o tloušťce 14 – 15 mm. Jejich horní vrstva je průmyslově zbroušená a opatřená lakem, který zabezpečuje odolnost proti otěru. Speciálním typem podlahy je podlaha sendvičová, která vzniká kombinací více materiálů. Velmi zajímavou se jeví kombinace dřeva a korku, především proto, že má vynikající schopnost tlumit kročejový hluk.

Laminátové podlahy - nízká cena, odolnost proti obrusu

Mezi výrazné přednosti laminátové podlahy patří především nižší pořizovací náklady, což ocení rozhodně ten, kdo má omezený rozpočet na rekonstrukci svého bydlení. Další výhodou je, že je laminátová podlaha odolnější proti obrusu, je vhodná pro alergiky a dokonce je u tohoto druhu možnost použít i podlahové vytápění. K nevýhodám laminátových podlah patří jejich nižší životnost, neboť u nich není možná jejich opětovná renovace a také vyšší hlučnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13292 (magazinpodnikani.cz#1400)


Přidat komentář