Odvlhčování staveb Praha

Stavby a rekonstrukce je v dnešní době nejlépe provádět s odborníky, kteří se vyznají v moderních technologiích i materiálech a umí je skloubit se staršími. V případě rekonstrukcí je výbornou volbou firma zabývající se odvlhčováním staveb.

Vlhké objekty - vysoké náklady na údržbu domu

A nejen bydlet. Každý si představuje bydlení jinak, ale jedno mají společné všichni. To je** zdravotní nezávadnost** bytu či pracovních prostor. Pokud tedy nestavíte přímo moderní nové prostory, kde jsou použity nové technologie, ale rozhodli jste se pro rekonstrukci starších prostor, tak základní činností při rekonstrukci je odvlhčení všech obytných i pracovních prostor. Teprve pak by měly navazovat další činnosti. Je to především z důvodu, že nadměrně vlhké prostory mají neblahý vliv na kvalitu života a na zdraví lidí i zvířat. Nejen, že způsobují postupem času stále více problémů na zdivu, které se později rozšiřují, ale také na zdraví, vlivem vznikajících plísní a roztočů. K dalším problémům patří i vysoké náklady na údržbu vlhkých objektů, vysoké náklady na provoz a nutnost častých oprav opadaných omítek. Co se týká nějaké estetiky vzhledu budovy, ať již zvenčí či uvnitř, o tom raději ani nemluvit. Přitom vše je velmi jednoduché. Než se pustíte do jakékoli opravy či rekonstrukce, tak dům odvlhčete. To vám zajistí trvalé sucho, kvalitu a dlouhou životnost všech rekonstrukcí a oprav a sníží se vám náklady na provoz. Vidět to bude zejména na úspoře za energie vytápění. Suchý objekt totiž spotřebuje na vytopení až o 35% nákladů méně než vlhký. A přitom je v něm mnohem lepší tepelná pohoda.

Odvlhčování staveb - Praha

Odvlhčováním se zabývá firma LRstav, s.r.o. Jde o firmu, která má dlouhodobé zkušenosti, které sahají až k roku 1995. Za tu dobu firma LRstav, s.r.o. získala řadu zkušeností, rozrostla se a zároveň i rozšířila svou nabídku služeb. A tak dnes si zde můžete objednat odvlhčení stavby nebo kompletně celou rekonstrukci objektu, samozřejmě včetně odvlhčení, a to celé na klíč. Objednat si můžete i novou výstavbu. Firma LRstav, s.r.o. vám dodá na klíč stavbu i rekonstrukci domu, obytných prostor, pracovních prostor, kanceláří, zkrátka záleží jen na vašem přání, objednávce a další již pro vás firma** LRstav, s.r.o.** zařídí sama. Ostatně hodně by toho mohli říci spokojení zákazníci, kteří již služby firmy LRstav, s.r.o. vyzkoušeli.

 

O realizovaných zakázkách i o firmě a její nabídce se můžete dočíst na internetových stránkách firmy www.lrstav.eu. Pokud vás nabídka zaujme, pak můžete pro další informace či přímo sjednání schůzky využít e-mailové adresy stavby.ryvola@email.cz, nebo telefonního čísla +420 777 322 430. Setkáte se se vstřícným jednáním a také s opravdovými odborníky.

Proč odvlhčovat objekty?

Každá budova má jinou** vlhkost.** Ovšem existuje tabulka, která udává, jaká tolerance vlhkosti může být a kdy je vlhkost ještě v mezích a kdy již je nutné proti ní zasáhnout. Ale i bez tabulky budete vidět, kdy je vlhkost již vysoká a tudíž nevhodná. Vlhkost podle tabulek je nutné dodržet například ve skladových prostorách, ve výrobních halách, v muzeích a historických památkách, ve farmacii a všude, kde jsou léky, a samozřejmě i tam, kde se skladují či zpracovávají potraviny. Co se týká bydlení a například kanceláří, tak zde může být vlhkost v určitém větším rozmezí, aniž by to nějak vadilo. V novostavbách většinou je vzduch spíše Nadměrná vlhkost v doměsuchý a tak se zvlhčuje. U** starších staveb** je tomu naopak. Zde často dochází k vlhnutí zdí, k opadávání omítky, k výkvětu solí a plísní na zdech a také k šíření spor plísní do ovzduší, což má za důsledek onemocnění. A nejen onemocnění dýchacího ústrojí či vznik alergií. Vlhko přináší i revma a onemocnění kloubů, což je velmi bolestivé. Zde je nutné velkou vlhkost řešit.

Jak vyřešit velkou vlhkost objektu Praha?

Možností je více, ale vždy je nezbytná studie, která zcela jasně určí důvod, proč je objekt vlhký. Na základě studie se pak vypracuje postup a technologie odvlhčení objektu. Každý objekt je jiný a tak i projekt na odvlhčení je každý jiný. Pro vybraný způsob odvlhčení je nutná celá řada měření a rozborů. Ty určí, jak se voda do zdí dostává a následně najdou i zdroj. Bohužel, může se stát i to, že zdroj vody prostě nalézt nelze. Ale i tady si odborníci vědí rady. Moderní metody odvlhčení prostor dokáží vyřešit každou situaci. A to trvale. Výsledkem je pak suchý objekt, který, můžete nechat směle zrekonstruovat a bude vám bez problémů sloužit po desítky let.

Jak se objekt odvlhčuje?

Jak již bylo řečeno, metod je celá řada. Pokud jde o odvlhčení, které nevzniká ze vzlínající vody, ale zatečením, či havárií vody, tak se objekt vysouší pomocí ventilátorů, odvlhčovačů a různých metod, které jsou přesně stanoveny podle stavu budovy. Takovéto vysoušení trvá asi dva týdny. Využít ho můžete i v případě, že vám zateče od sousedů a zničí vám to podlahy. Před novou pokládkou je nutné podlahu i zeď vysušit na požadovanou vlhkost. Bez aktivního vysoušení bude vysychání trvat několik týdnů. S aktivním vysoušením provedeným firmou, můžete již za dva týdny položit novou podlahovou krytinu i vymalovat zdi.

Odvlhčování vzlínající vody Praha

Zde je vše již složitější. Odvlhčování se provádí speciálními metodami, které se provádí buď zásahem do stavby nebo bez zásahu. Záleží na zvolené technologii a na stavbě. Velké omezení nastává u historických staveb. Ale i zde existují technologie, které udrží vlhkost na uzdě. V běžných objektech se odvlhčení může provádět moderními metodami, které zcela odbourají vlhkost. Důležité je, jen vybrat správnou metodu. S výběrem vám poradí odborná firma a samozřejmě vám odvlhčení také provede. Provádět odvlhčení svépomocí se dnes již nevyplácí. Laik se většinou k odborným technologiím nedostane a navíc nemá ani potřebné přístroje, které jsou velmi drahé.

Stavba na klíč v Praze

Rekonstrukce PŘEDRekonstrukce PO

Stavět na klíč je dnes výhodnější než svépomocí. Většinou to totiž vychází lépe hned z několika pohledů. Stavba je rychlejší, ekonomičtější a profesionálně provedená. Navíc na ni získáte záruku. Tedy záruku na materiál, práci i provedení.

Rekonstrukce na klíč Praha

I rekonstrukce je nejvhodnější provádět na klíč. Dokonce je to mnohem důležitější. U rekonstrukcí je totiž vždy nutné nejdříve** analyzovat stav budovy**. Může totiž mít skryté vady, které by se jinak projevily právě až po rekonstrukci. Velmi často je to právě vlhkost nebo špatná tepelná izolace. Obojí se pak projeví na nově omítnutých zdech výkvěty solí a plísní. Odborná firma objekt prohlédne a na vlhkost přijde. Vyřeší ji jako první a teprve pak se pustí do vámi požadované rekonstrukce. To vám zaručí kvalitní bytové i kancelářské či jiné prostory v bezvadném stavu po dlouhé roky.

Odvlhčení kancelářských prostor Praha

I zde se často provádí rekonstrukce. Zejména ve starších objektech historické zástavby měst. Specializované firmy dokáží v těchto prostorách vykouzlit příjemné pracovní prostředí, které bude nejen reprezentovat firmu, ale bude i zdravé a krásné.

S firmou to jde lépe

A hlavně rychleji a bezpečněji a bez zbytečných problémů po dokončení rekonstrukce. Volba je ovšem na vás. Já vám však mohu doporučit, stejně jako řada dalších spokojených zákazníků, stavět, rekonstruovat a odvlhčovat vždy jen s odbornou firmou. Myslím, že se to vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13917 (magazinpodnikani.cz#2891)


Přidat komentář