Nábytek na míru - Rumburk, Ústecký kraj

Nic se nevyrovná ušlechtilému povrchu přírodního dřeva. Sice dnes existuje spousta nahrážek, které imitují dřevo, ale přírodnímu povrchu a ruční práci tyto produkty nemohou konkurovat. Pokud po nich toužíte, tak využijte služeb truhláře.

Využití truhlářských služeb

Jednak se vám nabízí precizní zpracování daného produktu. Jak jistě víte, tak řemeslo jako takové je bohužel na ústupu a přitom se jedná o praktickou i uměleckou činnost, protože přesně vytesat z daného materiálu daný produkt, to už chce nějakou zručnost, kreativitu a představivost. Bohužel různé řemeslnické profese vytlačují velkoobchody, kde je sériový nábytek ve více kusech, a tak se může stát, že interiéry mnoha obydlí mohou být stejná, jako to bylo za socialismu, ovšem v menší míře, protože dnes je větší výběr. Dané sériové produkty ale mnohdy postrádají kvalitu. Nábytek nemusí tolik vydržet, protože je z nekvalitních materiálů a jen tak lehce zpracován bez preciznosti. Pak přichází na řadu situace, kdy se nábytek třeba rozbije a není jednoduché jej dát dohromady, protože spoje jsou nekompatibilní a je lepší jej vyhodit a koupit nový. To se vám pak levný nábytek prodraží.

Oproti tomu truhlářská práce je precizní a kvalitní. Za každým postupem a úkonem stojí člověk, který dělá vše s pečlivostí, protože chce mít spokojeného zákazníka. Produkt jím vyrobený, ať už se jedná o nábytek či třeba zakomponovanou skříň, je vždy profesionální prací. **Ruční práce má své zákonitosti, kde do sebe vše perfektně zapadne a když nastane poškození, tak se s tím dá snadněji manipulovat a opravit to, což vám ušetří peníze v případě nového nákupu.

Zvažte tedy, zda si zakoupíte levný produkt, u kterého hrozí, že vám nevydrží a nepůjde opravit, nebo využijte kvalitních služeb truhláře Hodonín.

Truhlářství

Truhlářství je oblast, kde máte hned několik možností. Můžete si nechat vyrobit jen jednotlivé kousky, tedy nábytek na míru, ale můžete si objednat i větší instalace, jako jsou kuchyně nebo schodiště.

Kuchyně na zakázku, výroba

Teplo a tradiční prvky. Pokud nechcete kuchyni v chladných tónech a materiálech, tak si pořiďte dřevo. To je vhodné pro konzervativní typy lidí a jak bylo již naznačeno, evokuje určité teplo. Existují dřevěné materiály, lamina, dýhované desky ale  ty nejsou moc kvalitní a proto je nejlepší kombinovat pravé dřevo například v kombinaci s kovem,** které jsou velmi efektní. Jestli si necháte zhotovit kuchyni na míru, tak si můžete přizpůsobit nejen podobu samotné kostry kuchyně, ale rovnou si nechat třeba zabudovat spotřebiče, instalovat světla a využít jiných podobných prostředků.

Vestavěné skříně na zakázku

Velmi praktická obdoba úložného prostoru. Vestavěné skříně mají tu výhodu, že si můžete nechat zhotovit nábytkový produkt, který bude skvěle zasazen do vašeho obydlí, bude mít odpovídající rozměry a budete mít členité úložné prostory dle vašich představ. Můžete si vybrat, z jakého materiálu chcete, aby skříň byla vyrobena, jak bude uspořádaná a jaké bude mít doplňky nebo vybavení. Nezapomínejte i na různé vychytávky. Nechte si zhotovit prostor pro lux a žehlící prkno, zkuste výsuvné tyče a koše, které ušetří místo, ale zároveň zde přehledně najdete uložené věci. Neopomenutelným prvkem jsou také posuvné dveře. Ty nijak nezasahují do prostoru, a tudíž je manipulace s nimi praktická a navíc je zde možnost zrcadlových obměn, což řeší další problém.

Výroba dřevěného nábytku na míru

Existuje mnoho interiérových kusů, které můžete mít na míru. Ty se pak vyznačují originalitou a také ušlechtilostí a kvalitou materiálů. Přírodnost dřeva má zcela jinou vizualitu než umělé produkty obchodních řetězců. Navíc dřevo váš interiér krásně provoní a to na dlouhou dobu, protože přírodní materiál si dlouho uchovává své vlastnosti. Vy tak budete blíže přírodě. Dřevo ve své ryzí podobě připomíná interiér různých horských chat a jejich tradičního vybavení. Ty si spojujeme s vybavením z různých roubených chaloupek, a tak se vám nabízí udělat si romantičtější a tradičnější podobu vašeho domova, která je blíže českým tradicím. Díky masivitě materiálu si také můžete být jisti, že nábytek něco vydrží, což je další výhoda oproti klasickým velkoobchodním produktům. Dřevěný nábytek je rovněž tvárný, takže si můžete objednat nábytek, který bude moderní, ale také můžete mít i dobové doplňky, které měli naši prapředci. A jaké výrobky můžete doma mít?

Dřevěné postele na zakázku

Kvalitní postel je základ. To v čem spíte a odpočíváte vás nabíjí energií, proto na posteli nešetřete. Postel si navíc můžete nechat udělat přesně dle vámi požadovaných rozměrů. Standardní velikosti většiny postelí, které můžete koupit v obchodní síti, nemusí vyhovovat každému. Kvalitní materiál dřeva, na kterém spíte vám pak i navodí pěkné sny, protože vůně linoucí se ze surovosti dřeva vás uklidní a nabije novou silou na nadcházející den.

Výroba dřevěných skříní

Nejen vestavěné, ale i klasické skříně si můžete objednat. Pokud si objednáte skříň, skříňku nebo třeba truhlu, tak se rovněž obracíte k tradici. Navíc takový dobový nábytek v interiéru tvoří zajímavou neotřelou podobu vašeho obývacího prostoru. Skříně mohou mít i zdobná vyřezávaní, která jsou velmi zajímavá a originální. Můžete mít vámi vybraný motiv nebo třeba své iniciály.

Hodonín dřevěné stoly a židle

Stoly, židle nebo třeba houpací křesla. Stůl sám o sobě tvoří výrazný prvek vašeho pokoje, ať už jde o kuchyni, obývací pokoj nebo pracovnu. Nechte si udělat produkt na míru dle vašich představ, protože pokud třeba máte malé děti, tak si nechte udělat oblejší hrany. Sice existují ochranné pomůcky, ale už to ruší celkový dojem z nábytku. Rovněž při výrobě stolu přemýšlejte o daném místě. Pokud chcete ušetřit prostor, tak spíše volte obdélníkový tvar. Na závěr si nechte vytvořit příhodné židle. Ty by měly být hlavně ze stejného materiálu. Barva může být stejná, ale pokud máte estetické cítění, tak můžete experimentovat s kontrasty a odstíny.

Jako výhoda materiálu se nabízí především ekologičnost dřeva. Ovšem truhlářský výrobek ze dřeva je originál a vytvořen dle vašich představ, kdy vás nábytek charakterizuje. Nechte si zhotovit nábytek na míru, který třeba může nést vaše iniciály. Objednejte si praktickou kuchyni, kde vás bude vaření bavit. A nezapomeňte doladit interiér vhodnou skříní, která je pěkná a praktická.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12935 (magazinpodnikani.cz#591)


Přidat komentář