Montáže sádrokartonů - Blansko

Sádrokarton je stavební materiál, který může být vaší stavbě či rekonstrukci velmi užitečný. Používá se na montáž sádrokartonových podhledů, nebo při stavbě půdních vestaveb. Do suchých montáží se dále zahrnuje i zateplování budov a montáž suchých podlah.

Montáže sádrokartonů - Blansko

V Blansku a okolí nabízí firma pana Zdeňka Kaly. Tato firma je prověřená nejen počtem realizací, které má již na kontě, ale také spokojenými zákazníky.

Firmu pana Zdeňka Kalysi můžete objednat na:

  • montáže sádrokartonů
  • minerální podhledy
  • půdní vestavby
  • protipožární ucpávky
  • zateplování budov a suché podlahy

S panem Zdeňkem Kalou se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Více naleznete na http://www.kalazdenek.cz.

Kala Zdeněk

Pro sjednání schůzky využijte telefonní číslo: +420 608 709 049či e-mail:** zdenekkala@seznam.cz.Firmu pana **Zdeňka Kaly vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Kazetové podhledy pro vysoké stropy

Má-li dům nebo byt vysoké stropy, nese vyšší finanční náklady na vytápění prostorů. Jednoduchým řešením je snížit stropy, například kazetovými podhledy. Snížením stropu se získá lepší izolace, akustické a protipožární vlastnosti stropu. Nezanedbatelným plusem je i zvýšení estetického řešení prostoru. Kazetové podhledy skryjí nedokonalosti stropu a omítek, zakryjí rozvody elektroinstalace a jiná vzduchotechnická zařízení.

Zdeňek Kala

tel.: +420 608 709 049

e-mail: zdenekkala@seznam.cz

Výhody kazetových podhledů

Kazetové podhledy umožní snadný přístup do skrytého prostoru pod stropem, čili se lze bez obtíží dostat k elektroinstalacím. A to bez jakýchkoli zabudovaných dvířek, otvorů apod. Vybrat si lze ze široké škály tvarů a barev. Někdo upřednostňuje spíše nenápadný strop, jiný naopak rád stočí pozornost právě na strop. Kazety lze také zvolit podle ostatního zařízení interiéru a tím dokreslit estetický ráz místnosti. Montáž i demontáž kazetových podhledů je poměrně rychlá a jednoduchá.

Sádrokartonové podhledy, montáž podhledů Blansko

Ke snížení stropu lze použít i sádrokarton. Tento materiál patří k osvědčeným a s oblibou se používá takřka při veškerých rekonstrukcích i v novostavbách. Díky impregnaci se používá i v náročných podmínkách kuchyní a koupelen. Je oblíbený pro svůj neutrální vzhled a skvělé vlastnosti – malé zatížení konstrukcí, je dokonale rovný a plochý, snadno se opracovává a udržuje.

stropní podhledy

Výhody sádrokartonových podhledů

Do prostoru mezi stropem a sádrokartonovou deskou lze vložit izolační materiál a parozábrany, aby se eliminoval únik tepla špatně zateplenou půdou. Parozábrany umožní udržet zdravé mikroklima v zimním období. Do sádrokartonového stropu lze bez obtíží řezat a zabudovat zde bodová nebo jiná světla, ventilační mřížky. Ke snadnému přístupu do prostoru pod stropem je však nutné zabudovat dvířka.

Zdeňek Kala

tel.: +420 608 709 049

e-mail: zdenekkala@seznam.cz

Protipožární ucpávky a jejich montáž Blansko

Protipožární ucpávky se montují za účelem požární ochrany. Mají zamezit šíření ohně při požáru a umožnit lidem včas uniknout z ohroženého prostoru a ochránit majetek. Rizikovými místy na stavby v případě vypuknutí požáru jsou nosné konstrukce, různé uzávěry. Dále prostupy, kterými vedou instalace, jako jsou elektronické kabely, vzduchotechnika, rozvody vody a kanalizace, topení, či chlazení. Proto při stavbě je vysoce nutné dbát na správný projekt protipožární ochrany a následně aplikovat či instalovat protipožární ucpávky.

Půdní vestavby ze sádrokartonu Blansko

Půdní vestavba vyžaduje použití lehkých materiálů, aby nezatížila nosné konstrukce budovy, které původně s půdní vestavbou nepočítalo. K tomu by se však měl nejprve nechat vypracovat posudek statika. Sádrokarton se používá pro jeho vlastnosti, kterými jsou nízká hmotnost, technická opracovatelnost, dokonalá rovnost materiálu a estetické požadavky. Suchá montáž je rychlá a čistá práce, ihned po dokončení prací jsou postavené prostory připraveny k užívání.

půdní vestavby

Montáž suchých podlah Blanensko

Suché podlahy jsou oblíbené pro jejich výhody. Montáž se provádí bez mokrých stavebních procesů a podlahová krytina se pokládá vzápětí, na dokončenou nosnou podlahovou vrstvu. Nízká hmotnost materiálů neztěžuje nosné a nenosné konstrukce budov, takže jejich použití je vhodné například při rekonstrukcích a půdních vestavbách. Další výhodou je protipožární odolnost a izolace. Na připravenou suchou podlahu se nakonec pokládá nášlapná vrstva – oblíbené dřevěné podlahy, dlažba, pokud to statika budovy dovoluje, nebo jiné.

Zateplování budov v Blansku a okolí

Účelem zateplení budovy je zamezit energetickým únikům a snížit náklady. Uvnitř budovy je zateplením dosaženo příjemného mikroklima v každém ročním období a dům je izolován od ruchu zvenčí. Zatepluje se obvodový plášť, podlaha půdy a střecha. Jako materiál se používá polystyren nebo minerální vata, která je prodyšnější. Vždy ale záleží na typu stavby a vlhkosti obvodových zdí.

Zdeňek Kala

tel.: +420 608 709 049

e-mail: zdenekkala@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14190 (magazinpodnikani.cz#3167)


Přidat komentář