Kvalitní nábytek - Pardubice

Jak byste definovali kvalitní nábytek? Určitě by měl být vyrobený z prvotřídního, ne druhořadého materiálu. Materiál však sám o sobě nestačí, a nezaručí, že se Vám do rukou dostane precizně vyrobený nábytek.

Chcete-li mít jistotu, že nábytek, na který hledíte, a který Vás zaujal svým vzhledem, řešením, a rozměry, Vám bude sloužit k Vaší spokojenosti po dlouhá léta, pak vsaďte na nábytek na zakázku. U nábytku na zakázku si můžete být jisti, že jeho výroba nebude v žádném detailu podceněna. Výrobou nábytku na zakázku se především zabývají menší firmy, které spíše, než sériovou výrobu nábytku, upřednostňují maximální možnou kvalitu, která se jim vrátí v podobě spokojenosti zákazníka. A je-li zákazník spokojený, nenechá si s největší pravděpodobností svoji spokojenost pro sebe. Je však možné, že ve Vašem okolí nemáte známého, který by si v poslední době nechal dělat nábytek. Pořízení nábytku neděláme každý týden, ale ani měsíc, či dokonce rok. Nemusíte však vstupovat do neznáma, a volit si firmu, o které nic nevíte. Stačí mít ty správné reference, třeba internetové.

Během našeho života pořizuje řadu věcí, kdy u některých klademe důraz na kvalitu, u jiných zohledňujeme jiné faktory. Co se týká nábytku, pak zde je více než na místě správná investice. Pořídíte-li si kvalitní nábytek, pak jste učinili výbornou, dlouhodobou investici. Určitě byste nic nenamítali proti tomu, kdybyste mohli mít kvalitní produkt, ovšem za rozumnou cenu. Jenže za rozumnou cenou se mohou ukrývat nevýhody a minusy, které se projeví třeba až po měsících používání dané věci, v tomto případě nábytku

Kvalitní nábytek za rozumnou cenu

Je logické, že jednotlivé firmy na sebe chtějí upoutat pozornost, a získat co nejvíce zákazníků. Každá firma pak přináší jiný marketingový tah na potenciálního zákazníka. A tak se můžete i setkat s již zmiňovanou nabídkou kvalitního nábytku za rozumnou cenu, příznivou cenu, nejlevnější cenu atd. Není třeba hned takovou firmu odepisovat, či snad podezřívat. Místo sloganů a návnad si však všímejte, jaké jsou reference na firmu, ale také, jak s Vámi daná firma jedná. Slušné, vstřícné, průhledné jednání Vám samo o sobě také něco napoví. Řiďte se i intuicí, ovšem nedávejte hned na první dojem. A pokud byste stále tápali, pak není nic jednoduššího, než si nechat ukázat „mistrovské dílo“. Firma, která odvádí kvalitní práci, se za ní rozhodně nestydí, a nemusí jí schovávat pod pokličkou. Můžete mít možnost vidět vyrobený nábytek na fotogalerii, či na fotkách, které Vám firma předloží. Ideální samozřejmě je, pokud byste si mohli nábytek „osahat“, dotknout se ho. Vybírat si z fotek, je prakticky totéž, jako vybírat si z internetu. Danou věc máte sice před sebou, ale přesto je stále daleko.

Kvalitní nábytek ze dřeva, z lamina

Originální nábytek na míru si můžete nechat vyrobit ze dřeva, respektive masivu, ale také z lamina. Dřevo je autentické, jedinečné, a svým způsobem se mu žádný jiný materiál nevyrovná, byť by se jednalo o sebelepší napodobeninu. Na druhou stranu je však v případě nábytku z masivu počítat s vyšší cenou, a to třeba i dvojnásobnou, než, kdybyste si nechali vyrobit nábytek z lamina. I nábytek na zakázku z lamina, může splňovat veškeré Vaše představy o kvalitě, nadčasovosti a eleganci. Záleží na Vás, ale také na stavu Vaší peněženky, zda každý nábytkový kousek, který budete mít doma, či v kanceláři, bude z masivu, či nikoliv. I když jsme hovořili o nenahraditelnosti, pak je však také nutno říci, že masiv se nehodí pro každý nábytek, a to například nábytek do koupelny, ale i kuchyně. V případě kuchyňské linky je vhodná kombinace masivu a lamina. To, na jaké části je lepší použít první, či naopak druhý materiál, Vám ozřejmí odborníci na slovo vzatí, tedy truhláři, kteří se mohou pochlubit několikaletou praxí v oboru truhlářství.

Firmy, které se specializují na zakázkovou výrobu nábytku na míru, mohou mít prioritu číslo jedna v podobě docílení kvalitního originálního nábytku na míru. Jinými slovy, nábytek, který si necháte u Vámi vybrané firmy zadat, bude skutečným originálem. Můžete si být jisti, že daný nábytkový kousek nebude žádnou sériovou výrobou. Život by byl ostatně tak trochu fádní, nudný, nezajímavý, kdyby Vás nečekalo žádné překvapení. Vědět, že nábytek, který si pořizujete, má dalších tisíc, či více jedinců, by Vám moc radosti neudělalo. Navíc, uniformovanost se s komfortem bydlení moc neslučuje. U specializované truhlářské firmy Vás však čeká profesionální a zároveň individuální přístup, který se promítne do nábytku, jež si u firmy necháte navrhnout, vyrobit.

Návrh nábytku na zakázku

V předchozím odstavci jsme se dotkli návrhu nábytku. Určitě máte svoji představu, jak by asi Váš nový stůl, či nová kuchyňská linka, vestavěná skříně, měla vypadat, z jakého materiálu by měla být, jakých rozměrů atd. Je však také možné, že máte až příliš inspirací, které jste měli možnost najít na internetu, v časopisech, a tak místo toho, abyste měli jasno, máte v hlavě zmatek. I v tomto případě nemusíte čekat, až si myšlenky srovnáte, a ujasníte si, co skutečně chcete. Odborník přes truhlařinu Vás může krok za krokem vést, kdy Vám nebude diktovat, jak by Váš nábytek měl vypadat, ale může Vám nabídnout doporučení, díky svým dosavadním zkušenostem. Ideální také je, pokud konzultační schůzka probíhá u Vás doma, respektive na místě, kde bude stát skříň, postel, komoda, předsíňová stěna atp. Truhlářská firma si totiž udělá přesný obrázek o tom, kde nábytek bude, kdy vezme v potaz nejen rozměry místnosti, ale také její dispoziční řešení, a propojení s ostatními místnostmi. Finální návrh nábytku, ke kterému se společně s truhlářem dopracujete, může být „jen“ na papíře, ale spíše se setkáte s možností 3D návrhu. 3D návrh, navíc barevně vyvedený, Vás utvrdí v tom, zda bude nábytek splňovat veškeré Vaše parametry, a to ještě předtím, než vlastně doje na jeho výrobu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14237 (magazinpodnikani.cz#3214)


Diskuze a zkušenosti

ioaxtiFT | 22.08.2013 21:35
Re: Kvalitní nábytek - Pardubice coach purses outlet coach online outlet store coach purse outlet online http://www.madtvcentral.com/ outlet coach cheap coach wallets vintage coach bags coach bags cheap coach purses for sale official coach outlet online coach purses on clearance cheap coach purses online


Přidat komentář