Kompletní rekonstrukce - Karlovy Vary

Chcete svůj dům či byt zařídit v netradičním stylu? Nejen nábytek vytváří interiér. Velkou váhu může mít také správně provedené vymalování interiéru. A pokud vám klasické vymalování přijde nudné, vyzkoušejte netradiční techniky malování.

Mít interiér zařízený přesně podle svých představ, to je ideální stav. Jenže co když jsou vaše představy natolik nezvyklé, že je běžný řemeslník nedokáže realizovat? Třeba takové malování interiérů. Většina malířů nabízí jednoduché malování zvoleným odstínem a nic víc. Ne že by klasické vymalování nemohlo být krásné a moderní. Pokud vám však obyčejné vymalování nestačí, pokud se váš vkus ubírá jiným směrem a chcete něco více, něco netradičního a veskrze originálního, máme pro vás tip na firmu Sorex, s.r.o. z Karlových Varů:

Dekorační malby a speciální malířské techniky – Karlovy Vary

Firma Sorex, s.r.o. z Karových Varů nabízí kompletní rekonstrukce domů a bytů, drobné zednické práce, lakování oken, dveří, nebo topení aj., nátěry kovových konstrukcí, nátěry střech, nátěry interiérů i fasád.

Pokud toužíte po netradičním interiéru nebo nezvykle vyzdobené fasádě, nabízí firma Sorex, s.r.o. malířské techniky, dekorativní malby nebo ozdobné lišty a jiné atraktivní plastické prvky, které dokáží vašemu interiéru dodat nádech luxusu, antického nebo zámeckého interiéru ale i moderního stylu, prostě cokoliv si budete přát. Jedná se mimo jiné o malířské techniky, jako je například vytváření mramorového vzhledu, antické malby, benátské štuky, patinování, válečkování, linkování, batikování, tupování, zlacení plátkovým zlatem, malování přes šablony, dekorativní nástřiky tapet aj.

Pokud vás nabídka zaujala, více informací včetně množství inspirativních fotografií realizovaných zakázek naleznete na níže uvedených internetových stránkách firmy Sorex, s.r.o., případně využijte uvedený e-mail nebo telefon:

Sorex, s.r.o., internetové stránky: http://www.mabu.cz/, e-mail: vladimir.busek@seznam.cz, telefonní číslo: 608 906 139.

Malířské práce - Karlovy Vary a okolí

Sorex s.r.o.

Tel: 608 906 139

E-mail: vladimir.busek@seznam.cz

Web: http://www.mabu.cz/

Benátský štuk vytvoří dokonalý efekt mramoru

Líbí se vám stěny či jiné prvky z leštěného mramoru? Chtěli byste mít takovou mramorovou stěnu doma? Mramor je však poměrně nákladný materiál a v některých případech je jeho použití omezeno jeho vyšší hmotností, resp. nosností konstrukce. Existuje však technika, díky níž se vytvoří dokonalý efekt mramoru. Jde o benátský štuk, což je stěrková hmota ze směsi vápence a mletého mramoru. Benátský štuk vytváří hladký lesklý povrch beze spár s jedinečnými barevnými přechody a originálně vykreslenými efekty. Po správné aplikaci stěrky a vhodné povrchové úpravě je plocha na

pohled i na dotek velmi blízká masivnímu leštěnému mramoru. Benátský štuk prostoru dodá elegantní, luxusní a prestižní vzhled. Nemyslete si však, že jde o nějakou náhražku, jejíž původ je lépe tajit. Technika benátského štuku je velmi stará – byla a dodnes je běžně používána v interiérech zámků a jiných honosných budovách. Pokud jste někdy na zámku nebo v jiných reprezentativních budovách obdivovali mramorové sloupy, stěny nebo schodiště, dost možná jste nevědomě obdivovali právě benátský štuk.

Benátský štuk je pro použití v interiéru velice praktický, neboť vyniká vysokou mechanickou odolnost – ztvrdnutá směs je velmi trvanlivá, zároveň však prodyšná. Po konečné úpravě voskem je benátský štuk omyvatelný a odolný vůči plísním a hlavně dokonale imituje leštěný kámen, kterým může být dle vašeho výběru mramor nebo jiné druhy vzácných hornin.

Patinování stěn či jiných prvků interiéru

Máte rádi staré věci s krásnou patinou? Patina dává najevo čím vším si věc prošla a jak je stará. Pokud byste rádi měli krásnou patinu také ve svém interiéru, můžete si nechat vytvořit patinovanou malbu na stěně. Patinová malba dodá prostorám okouzlující atmosféru s efektem starých stěn. I když patina evokuje stáří a mohlo by se tak zdát, že pasuje jedině do historicky laděných interiérů, hodí se přesto i do moderních prostor. Technikou patinové malby lze docílit různých efektů – od neutrálně laděných až po věrné napodobeniny břidlice, mramoru, nebo zkorodovaného kovu či starého dřeva. Patinová malba je paropropustná a při kvalitním provedení si dlouho zachová svůj výjimečný vzhled a krásu.

Malířské práce - Karlovy Vary a okolí

Sorex s.r.o.

Tel: 608 906 139

E-mail: vladimir.busek@seznam.cz

Web: http://www.mabu.cz/

Dekorační malby v interiéru i exteriéru

Malby přímo na zdi, co na to říkáte? Je to velmi originální řešení oblíbené zejména v dětských pokojích, ovšem zdaleka nejen tam. V dětském pokoji se nejčastěji využívají pohádkové postavičky z večerníčků nebo oblíbených dětských animovaných filmů. Kupříkladu do jídelny či kuchyně se zase hodí nástěnné malby ovoce a zeleniny nebo jiných chutných laskomin, surovin a pokrmů. Pokud nevíte jakou malbu zvolit, můžete si pro inspiraci prohlédnout katalog maleb, který většina specializovaných firem nabízí. Odborníci však dokáží zpracovat i váš vlastní nápad. Malby na zeď se hodí jak do soukromých interiérů vašeho domu, tak do veřejných prostor školek nebo škol, komerčních interiérů jakou jsou relaxační a sportovní centra aj. Malbu si budete moci před realizací samozřejmě prohlédnout na návrhu. Pokud se vám bude líbit, bude ručně provedena na vybrané místo.

Nástřiky tapet Karlovy Vary

Určitě znáte tapety. Když se řekne tapeta, nemusí se vždy jednat o tapety, které se obtížně lepí na zeď a ještě mnohem obtížněji odstraňují v případě, že už je nechcete. Nyní existuje možnost zvolit tapety nástřikem. Tapety pomocí moderního nástřiku jsou jemně plastické a jsou skvělou alternativou vůči klasickým tapetám. Jednak jsou velmi odolné a navíc i omyvatelné. Bez problémů je lze aplikovat na různé druhy materiálů. Nejrůznější barevná provedení jsou samozřejmostí.

Ozdobné lišty a jiné plastické prvky

Kromě nejrůznějších typů malířských technik mohou design vašeho domova nebo sídla společnosti či komerčního interiéru ozdobit a doladit ještě další dekorační prvky. Pro střízlivější řešení se hodí různé typy** plastických lemovacích, rohových nebo stropních lišt**. Pokud však chcete něco opravdu nápadného a výrazného, je možné zvolit rozety, antické sloupy, mušle nebo třeba andílky a další zdobné prvky. Všechny tyto ozdoby se vyrábějí z polystyrenu, polyuretanu anebo ze sádry. Je možné je pořídit v mnoha zajímavých a originálních variantách i dle vlastního návrhu. Chcete ve svém interiéru, ať ve svém domově anebo třeba ve firmě či hotelu apod. vytvořit prostory s nádechem antické historie, styl zámeckého interiéru, prostory v barokním stylu aj? Fantazii se meze nekladou a tak si můžete své prostory nechat vyzdobit dle katalogu či vlastního návrhu k vaší plné spokojenosti.

Malířské práce - Karlovy Vary a okolí

Sorex s.r.o.

Tel: 608 906 139

E-mail: vladimir.busek@seznam.cz

Web: http://www.mabu.cz/

Zlacení plátkovým zlatem Karlovy Vary

Ozdobné lišty nebo rozety či jiné plastické prvky je možné ozdobit plátkovým zlatem. Pokud chcete vytvořit dokonalý efekt zámeckého interiéru, je zlacení vhodným prostředkem. Někomu může připadat zámecký interiér příliš přezdobený, pro jiného je to však nádhera, kterou by chtěl mít doma. Pokud se i vám zámecké interiéry líbí a chcete se jimi při zařizování svého domova nebo komerčních prostor inspirovat, proč ne?

Benátský štuk a jiné malířské techniky, jež dokáží vytvořit dokonalou iluzi stěn či sloupů z vzácných hornin, různé zdobné lišty, rozety, sloupy a jiné plastické prvky včetně zlacení pravým plátkovým zlatem, vám k tomu budou velmi nápomocny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14240 (magazinpodnikani.cz#3217)


Přidat komentář