Kompletní rekonstrukce bytu a domu- Opava

Pokud se chystáte rekonstruovat svůj byt nebo dům, je dobré oslovit stavební firmu, která nabízí kompletní služby a je schopná provést rekonstrukci na klíč. Díky takové firmě ušetříte spoustu času se sháněním jednotlivých řemeslníků.

Kompletní rekonstrukce bytu a domu- Opava

Chystáte se na kompletní rekonstrukci bytu nebo domu a hledáte nejvhodnější firmu** z Opavy a okolí?** Pokud chcete, aby byla rekonstrukce provedena rychle, a přitom kvalitně a za příznivou cenu, pak se můžete obrátit na firmu pana Rostislava Tichého. Tato firma se specializuje nejen na kompletní rekonstrukce, ale také na sádrokartonářské práce malířské a úklidové práce a na montáže oken.

Kompletní výčet nabízených služeb najdete na stránkách firmy: http://www.kuti-lar.kvalitne.cz, kde si můžete přečíst i podrobný ceník za jednotlivé úkony.

Chcete-li se domluvit s panem Rostislavem Tichým osobně, pak navštivte sídlo jeho firmy na adrese:** Záhumenní 373, Kravaře - Kouty, 747 21**, pokud Vám stačí telefonní kontakt, pak vytočte tel. číslo: +420 605 576 161 nebo své dotazy, žádosti a objednávky posílejte na email: rostatichy4@seznam.cz.

**Kompletní rekonstrukce bytu a domu
**

Kompletní rekonstrukce bytu

Zdá se Vám, že by Váš byt zasloužil** kompletní rekonstrukci,** neboť se Vám v něm již nebydlí tak pohodlně a komfortně jako na začátku? Není se čemu divit. Doba pokročila a s ní i nároky na bydlení. Chcete i Vy své bydlení vylepšit, zmodernizovat nebo změnit dispozice bytu? Pak je nejvyšší čas pustit se do jeho rekonstrukce.

Rekonstrukce bytového jádra

K rekonstrukci bytového jádra se uchyluji postupně téměř každý, jehož byt dosud „zdobí“ umakartové jádro. To už většinou neslouží tak, jak by mělo a navíc takové byty nevyhovují svým uživatelům ani dispozičně. Umakartové stěny postupně plesniví a rozpadají se, strop se prohýbá, i odvětrávání nefunguje. Umakartová koupelna je zdrojem nebezpečných plísní, které nejenže zapáchají a nevypadají vábně, ale také ohrožují zdraví všech těch, kteří dané prostory využívají. Řešením je rekonstrukce bytového jádra. Rekonstrukcí bytového jádra získáte novou koupelnu, která bude odpovídat Vašim požadavkům. Konečně se budete dobře cítit v estetické a hygienicky nezávadné koupelně, která Vám nabídne maximální komfort. Pokud se obrátíte na kvalifikovanou a zkušenou firmu, pak získáte i více místa v koupelně, více komfortu a co nejvíce úložných prostor. Řemeslníci dokážou nabídnout i zcela nové stavební řešení, což umožní výměnu starých rozvodů vody, topení a odpadů včetně elektroinstalace, za nové.

rekonstrukce bytového jádra

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je vhodné použít do interiérů, kde se klade důraz na efektivnost, na rychlou výstavbu, na kvalitu a na cenovou dostupnost. Sádrokarton je vhodný materiál při rekonstrukcích interiéru všeho druhu. Můžete díky němu zrekonstruovat staré umakartové jádro, přitom nezatížíte konstrukci bytu. Sádrokarton se hodí také pro konstrukce kazetových a minerálních podhledů. Potřebujete postavit příčky v domě nebo v bytě a změnit tak jeho dispozice? Pak se i v tomto případě spolehněte na sádrokarton, který je pro tyto účely přímo stvořený.

sádrokartonové práce

Využití sádrokartonu

Sádrokarton je považován za nejoblíbenější stavební materiál této doby. To díky snadné manipulaci, jeho velké využitelnosti a nízké ceně. Sádrokarton vyhovuje všem technickým nárokům. Sádrokarton koupíte na nízkou cenu a navíc** nezatíží konstrukci domu**. Proto jej můžete použít i u domů starých, které by jinak nesnesly velké zatížení, a mohla by být ohrožena statika domu. Se sádrokartonem se snadno manipuluje. Desky se vyrábí v různých rozměrech, což usnadňuje manipulaci se sádrokartonem. Tyto desky se snadno řežou do požadovaných rozměrů. Zkrátka a jednoduše, se sádrokartonem se jednoduše, pohodlně a rychle pracuje. Je to čistá práce, po které nezůstane mnoho odpadu. Sádrokarton vyžaduje správné zacházení, praxi a zkušenosti.

Malířské práce

Chystáte se na malování bytu? Hledáte inspiraci, potřebujete se poradit v oblasti použití barev nebo je Vaším cílem vymalovat byt bez práce, bez námahy a starostí? Ve všech těchto případech Vám ráda pomůže specializovaná firma. Příjemná obnova nebo změna barev v části interiéru je jistě za všech okolností** žádoucí změnou.** Správná volba barev nabízí mnohem větší okruh vlastnosti, než si možná myslíte.

malířské práce

Jaké barvy pro vymalování bytu použít?

Chcete-li se cítit dobře, příjemně, a hlavně klidně, pak použijte do místnosti žlutou barvu. Ta vedle uklidňujících účinků rozšiřuje prostor. Zelená barva snižuje napětí. Hodí se tak do ložnice nebo do pracovny.** Modrá barva** je elegantní a člověka dokáže nabudit a povzbudit. Je vhodná do koupelen a do kuchyní. Vzhledem k tomu, že mají barvy prokazatelný vliv na lidskou psychiku, nepodceňujte jejich výběr a nechejte si poradit, jaká barva bude do Vašeho bytu vhodná. Abyste se v bytě dobře cítili, není důležitý pouze správný výběr barev, ale i kvalita použitého nátěru. Nespoléhejte se na katalogové barvy, o nichž se ty skutečné mohou méně či více lišit. Informujte se u malířské firmy, jaké barvy použít, aby měly stěny přesně takový nádech, jaký se Vám líbí. Vybírejte firmu, která je pečlivá, komunikativní a vstřícná nápadům zákazníka.

Úklidové práce

Úklidové firmy nachází uplatnění nejen ve firmách a v podnicích, ale i v běžných domácnostech. Vzhledem k dobrým cenám za úklidové služby již dnes nepatří jejich využití k rozmaru a ke snobským zvykům, ale těchto služeb využívá stále větší a větší množství klasických domácností. Proč se obrátit na úklidovou firmu? Např. tehdy, nemáte-li z důvodu svého časového vytížení čas na úklid domácnosti, jestliže Vás uklízení domácnosti nebo kanceláře nebaví a raději volné chvíle trávíte užitečněji se svou rodinou nebo přáteli, chcete-li mít svůj byt důkladně uklizený a vydezinfikovaný, nechce se Vám řešit Vánoční či Velikonoční úklid, přestože již teď víte, že se u Vás bude střídat jedna návštěva za druhou, atd. Úklidové služby zkrátka jistě uvítáte kdykoliv.

uklidové práce

Druhy úklidových služeb

Můžete si objednat pouze** jednorázový úklid nebo pravidelný**. Pravidelný úklid je služba, který spočívá v pravidelnosti na základě smlouvy o dílo. Můžete si nechat uklidit byt nebo celý dům jednou týdně, každý den nebo pravidelně např. dva dny v týdnu. Záleží na Vás, jak moc a jak často potřebujete mít svůj byt uklizený. Nejčastěji se jedná běžný úklid sociálního zařízení, podlah, chodeb, které jsou nejvíce našpiněné, kuchyní. Součástí úklidu je vysypání košů, vysypání popelníků a další úklidové práce.** Úklidové služby** jsou nejčastěji využívány v administrativních budovách, v průmyslových objektech, ve školách, na úřadech, v bankách, ve školách a ve zdravotnických prostorách. Jednorázové úklidy provádí speciální úklidové týmy, které zajišťují jednorázové úklidy a všechny činnosti, které s úklidem souvisí. Může se jednat o práce, kterým se lidé vyhýbají, jako např. mytí oken, vzduchotechniky, ošetření nábytku, čištění koberců a čalounění. Úklidové týmy jsou využívané taky po povodních, po požárech nebo při ekologických haváriích. Jsou schopny zasahovat nonstop, 7 dnů v týdnu ve dne v noci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14250 (magazinpodnikani.cz#3227)


Přidat komentář