Klempířské a pokrývačské práce Mladá Boleslav

Přemýšlíte nad novou střechou a nevíte si rady s jejím výběrem? Neumíte si vybrat vhodnou střešní krytinu? Nebo jen potřebujete instalovat střešní okno v podkroví? Pak oslovte odbornou firmu.

střechySnem mnoha z nás je, mít svůj vlastní dům. S tímto přáním je však spojena spousta věcí okolo, z nichž nejdůležitější je, potřeba mít dostatek peněz. Ano, kolem domu je spousta práce a také musíme obětovat čas. Dům je potřeba neustále zvelebovat a opravovat.

Klempířské práce v Mladé Boleslavi a okolí

střechy

Se stavbou, opravou nebo rekonstrukcí střechy se můžete obrátit na** firmu pana Karla Roudnického**, která je vyhlášena svou perfektní prací, příjemným přístupem k zákazníkovi i profesionalitou. V jeho nabídce najdete kompletní tesařské práce, práce klempířské i pokrývačské. Objednat si u něho můžete kompletní stavbu střechy, rekonstrukci střechy i menší dřevěné stavby, jako jsou altány, přístřešky nebo i zábradlí. Pan Karel Roudnický klade především velký důraz na kvalitní a estetickou důkladnost všech provedených prací. Základem jeho práce je vždy profesionalita a spokojený zákazník. O nabídce** firmy pana Roudnického** se více dozvíte na firemních internetových stránkách** www.fotovoltaiky.cz/**. Nebo se můžete vypravit přímo na adresu firmy,** Krouského 431, Benátky nad Jizerou 294 71**. Pro sjednání vhodného termínu schůzky můžete využít e-mailovou adresu** k.roudnicky@seznam.cz**, nebo telefonní číslo +420 603 180 907.

Provádění klempířských prací je podmíněno nejen dostatečným vzděláním, ale především dlouholetou praxí a zkušenostmi. Každý majitel domu musí občas vyhledat zkušeného klempíře, neboť právě tento druh prací je na domě potřeba nejvíce. **
Klempíři** provádí vše kolem plechových střech, odvodňovací systémy, oplechování komínů, odvětrávání atd. Je to právě okapový systém, který ovlivňuje kvalitu domu, neboť bude-li nám do domu zatékat, jen těžko bude v dobrém stavu. V současné době se těší velké oblibě střešní okna, jejichž instalace je opět podmíněna profesionálnímu zásahu klempíře. Kdy tedy klempíře volat? Jednoduše řečeno vždy, když provádíme jakoukoli úpravu střechy.

Pokrývačské práce, profesionální pokrývač Mladá Boleslav

Spolu s klempířskými pracemi jsou úzce spjaty práce pokrývačské. Právě správná instalace střešní krytiny nám zaručí spokojený život a na to potřebujeme zkušeného pokrývače. Takový pokrývač musí být odborníkem ve svém oboru, neboť je to právě on, kdo umí navrhnout odpovídající druh střešní krytiny přesně podle typu střechy a mikroklimatických podmínek místa, ve kterém je dům postaven. Aby byla životnost střechy na naší nemovitosti co nejdelší, musíme její provedení nechat vždy na pokrývači. Právě pokrývač umí dokonale číst v projektu, ve kterém je určen nejen druh střešní krytiny, ale také její barevný odstín. Profesionální pokrývačské firmy mají již své zaručené dodavatele, díky čemuž ušetříme nemalé částky.

  • Karel Roudnický
  • Tel: +420 603 180 907
  • E-mail: k.roudnicky@seznam.cz

Jak vybírat střešní krytinu?

střechy

Každý z nás, kdo stavěl dům, musel řešit také otázku střechy. Výběr střechy není jednoduchou záležitostí. Totéž platí také o střešní krytině, při jejímž výběru je nutno brát ohled na plochu dané střechy. Při pokládání střešní krytiny musí pokrývač spočítat zatížení krovu apod. Další problém, na který je potřeba myslet, je také sklon střechy, neboť ten je při výběru vhodné střešní krytiny mnohdy rozhodující. A na co nesmíme při výběru střešní krytiny zapomenout vůbec?  Především na to, aby byla daná střešní krytina kvalitní a především funkční tedy vodotěsná.

Tesařské práce, výroba střešních konstrukcí Mladá Boleslav

K dokonalé střeše nám dopomohou nejen klempíři a pokrývači, ale především tesaři, bez nichž by střecha nemohla vůbec vzniknout. Jistě není potřeba zdůrazňovat, že tesař, kterému zhotovení své střechy svěříme, musí být naprostým odborníkem. Tesařina je profesí s dlouholetou tradicí a je známa po celém světě. Tesař musí mít nejen dostatečné zkušenosti, ale především skvělou fyzickou kondici. Tesařina je profese, při které se vyrábějí celé střešní konstrukce a proto je prováděna především pod širým nebem.

Jaké jsou druhy střech?

Každý dům je individuální a proto je k němu potřeba vybrat vhodný typ střechy. Jak si však střechu vybrat? A jaké střechy vůbec máme na výběr? Jedná se o střechy jako plochá, sedlová, pultová, mansardová, stanová atd. Nikdy se nevyplácí výběr střechy uspěchat. Je to běh na dlouhou trasu a vyplatí se poslouchat rady odborníků. Při výběru střechy je nutno mít na paměti, že se jedná o nejdůležitější část domu, která je navíc ještě velmi složitá a finančně náročná. Málokdo má tu možnost nechat si celou střechu jen tak předělat. Z toho vyplývá, že jakou střechu si necháme navrhnout, takovou nám ji tesař zhotoví a my s tím již později nic nenaděláme.

Dodávka a montáž střešních oken Mladá Boleslav a okolí

střechy

Jak již bylo uvedeno výše, jsou v současné době střešní okna velmi oblíbeným prvkem a to nejen funkčním, ale také estetickým. Takové střešní okno nejen dodá podkrovní místnosti potřebné osvětlení, ale je také zajímavým designovým prvkem. A z jakých materiálů se střešní okna vyrábějí?

  • Karel Roudnický
  • Tel: +420 603 180 907
  • E-mail: k.roudnicky@seznam.cz

Odpověď je snadná, neboť jsou vyráběna ze stejných materiálů, jako běžná okna, tedy z PVC a dřeva. Výběr střešního okna musíme přizpůsobit ostatním oknům či dveřím, aby bylo vše dokonale sladěno. Nebylo by zrovna moc pěkné, mít na celém domě či bytě okna dřevěná a ve střeše okna plastová. Máme-li to štěstí, že nám firma, která provádí instalaci oken, daná okna také dodává, ušetříme tímto nemalou finanční částku. Je to právě nákup oken, který je nejdražší položkou. Pokud tedy můžete, svěřte dodávku a montáž nejen střešních oken, nejlépe jedné odborné firmě. O tom, že musí provádět instalaci střešních oken pouze a jen odborná firma není potřeba se zde zmiňovat. Pouze tak budeme mít jistotu, že bude střešní okno těsnit a fungovat přesně tak, jak má.

Lze zhotovit střechu svépomocí?

Odpověď na tuto otázku není jednoznačná. Jsou mezi námi schopní lidé, kteří by byli schopni si střechu provést sami. Pravdou však je, že k tomu potřebují také známé, kteří by byli ochotni s tímto druhem prací pomoci. Ke zhotovení střech je zapotřebí tesaře, pokrývače a klempíře a možnost, že by všechny tyto práce dokázal precizně provést jeden člověk, je téměř nulová. Ano, můžeme si zhotovit střechu za pomoci svých kamarádů a známých, ale to pouze v případě, že jsou ochotni a především této činnosti rozumí. Pokud tedy takové přátele nemáte, neměli byste zbytečně riskovat a vždy se obraťte na profesionální firmu. Pouze tak si můžete být jisti, že budete Vaše střecha opravdu dokonalá a funkční. Pravdou také je, že pouze odborně položená střecha může být pro nás dostatečnou jistotou do budoucna. Pouze profesionální firma nám dá záruku nejen na střechu, střešní krytinu, ale také na střešní okna a okapový systém jako takový.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13871 (magazinpodnikani.cz#2845)


Přidat komentář