Elektroinstalační práce Praha

Vrátili jste se domů a těšíte se, jak si odpočinete, najíte, budete pokračovat v rozečtené knížce nebo si pustíte oblíbený film? Jenže ouha. Sotva jste přišli domů a chtěli si rozsvítit, světlo zapraskalo a byla tma. Co nyní dělat?

To Vám ještě chybělo, říkáte si. Pokud není chyba ve spínači, pak se může jednat o špatný stav elektroinstalace. I když můžete být zručným domácím kutilem, tak se do laické opravy rozhodně nepouštějte. Nejenže by se Vám oprava nemusela zdařit, v ohrožení by byl i Váš život.

Elektroinstalační práce Praha

V Praze a okolí nabízí firma pana Jana Votavy elektroinstalační práce. Tato firma je prověřená nejen počtem realizací, které má již na kontě, ale také spokojenými zákazníky. Firmu pana Votavy si můžete objednat nejen na elektroinstalaterské práce, ale také na revize rozvodů a hromosvodů. S panem Votavou se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Pro sjednání schůzky využijte telefonní číslo: +420 777 006 672** či e-mail:j.votava@djsoft.cz.Firmu pana **Votavy vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Elektroinstalační práce

Elektroinstalační práce v bytech, domech, firmách Praha

Elektroinstalační práce se týkají elektroinstalace v bytech, domech, firemních prostorách – zapojení rozvaděčů, výměny jističů, výměny zásuvek, výměny vypínačů – hledání kabelů ve zdech – projektování elektroinstalace – oprav závad, které zjistil revizní technik.

Elektroinstalace Praha – nová, změny ve stávající

Koupili jste si již postavený byt, dům, chatu, chalupu, garáž? Pak jste tzv. přišli do hotového a nemuseli jste například řešit zajištění elektroinstalace. Na druhou stranu, pokud jste si zakoupili starší nemovitost, vhodným krokem, než podepíšete kupní smlouvu, je také nechat si provést revizi stávající elektroinstalace.Elektroinstalace Mohlo by se totiž také záhy stát, že budete stát před problematikou, kdy Vám přestane fungovat elektrika. A kompletní rekonstrukce elektriky není zrovna moc pozitivní pro Vaši peněženku, čas, ale i nervy.

V rámci elektroinstalace tak můžete u firmy, která se specializuje na elektroinstalační práce, poptávat novou elektroinstalaci, nebo také rekonstrukci, tj. změnu ve stávající elektroinstalaci, či opravu, ať už částečnou, nebo kompletní.

Rozvody elektro, nové rozvody, rekonstrukce elektro rozvodů

Řadu věcí tak trochu již považujeme za standard a moc nad nimi nepřemýšlíme. Přijde nám totiž zcela samozřejmé, že například voda teče z kohoutku, že si můžete zatopit, či rozsvítit, pustit televizi, zapnout počítač. Jenže bez zručných a znalých rukou řemeslníků, kteří si dali tu práci a udělali** rozvody**, bychom si nemohli dopřávat tohoto luxusu. Kvalitně provedené rozvody jsou tak základem všeho. Pokud se do rozvodů pustil nezkušený elektrikář, či práci odbyl, pak nás záhy čeká oprava, či rekonstrukce elektroinstalace.

Elektroinstalační práce na klíč Praha

Bezpochyby jste již slyšeli o výstavbě rodinného domu na klíč, či rekonstrukci bytového jádra na klíč. I v případě elektroinstalačních je možné si u některých firem objednat práci na klíč. Elektroinstalační práce na klíčV případě elektroinstalačních prací na klíč, tak můžete očekávat komplexnost prací, počínaje projektovou dokumentací, vyřízením veškerých potřebných listin a povolení, po samotnou práci až výchozí elektro revizi. Objednáte-li si elektroinstalační práce na klíč, pak se nebudete muset o nic starat, jen dohlížet a přihlížet a těšit se z výsledného díla.

  • Jan Votava
  • tel.:+420 777 006 672
  • e-mail:j.votava@djsoft.cz

Zednické práce – nezbytné při elektroinstalaci

S elektroinstalačními pracemi úzce souvisí i práce zednické. Sice je možné vést elektroinstalaci v lištách, tj. bez sekání zdiva. Stále je však klientela, která upřednostňuje vyhotovení klasické elektroinstalace. A pokud byste potřebovali rekonstruovat, či opravit stávající elektroinstalaci, pak stejně dojde na zednické práce, které se sestávají ze sekání drážek pro jednotlivé kabely – ze zednického začištění.

Profesionální elektrikář v Praze

Jak poznáte, že máte před sebou skutečného profesionála, který své práci rozumí a odvede ji v co nejvyšší kvalitě? Elektrikář by měl nejen mít svoji vlastní živnost, tj. nedělat práci na koleně, ale také by měl být znalý a zkušený daného oboru. V neposlední řadě by měl projít školením vyhl.50/1978 Sb.Elektrikářské práce V neposlední řadě je zde také materiál a nářadí, které používá. Profi elektrikář používá kvalitní materiály i výrobky, kvalitní nářadí. Pokud si u něj objednáte revizi, pak ta by měla být provedena schváleným, kalibrovaným měřicím přístrojem.

Ceny udávající elektroinstalační práce

Jistě Vás bude zajímat, kolik za jednotlivé** elektroinstalační práce** dáte peněz. Obecně se můžete na stránkách řady společností dočíst průměrnou hodinovou sazbu, či cenové rozpětí. Přesná částka Vám však bude řečena na místě. Cenu udává například Váš požadavek na zakázku - termín vyhotovení (zda na zakázku spěcháte, či Vám stačí ji mít hotovou ve standardní době) – náročnost práce (při sekání, zakrytí, využití speciální techniky) – rizikovost práce (je-li práce konána například ve výškách). Pokud k Vám elektrikář bude muset cestovat nějaký ten kilometr, tj. nebude z místa Vašeho bydliště, sídla, pak je třeba ještě k ceně také připočíst cenu za dopravu.

Cena – jediný parametr při výběru elektrikáře?

I když řada z nás nemá peněz nazbyt a lze v určitých oblastech ušetřit, jsou naopak situace, kdy není zrovna nejvhodnější jen sledovat cenu. Podle čeho si budete vybírat elektrikáře, či elektroinstalační firmu? Vyhraje u Vás ta firma, která Vám nabídne tu nejnižší cenu? A co zkušenosti, znalosti, kvalita odvedené práce a reference? I tyto faktory by měly být při Vaší volbě zhodnoceny. Ne vždy dostanete za tu nejnižší cenu, také nejvyšší kvalitu práce. Spíše tomu může být i naopak. Na druhou stranu, ani přemrštěná cena není důkazem toho, že obdržíte špičkové služby. Nejlepší je tak brát vše v potaz a porovnávat ty parametry, které porovnat jdou.

Opravy elektroinstalace v Praze a okolí

Bohužel nic nefunguje věčně, a to platí i pro elektriku. Za nefungující elektroinstalací může stát nejen zub času, ale také její nekvalitní provedení. Opravy elektroinstalaceA tak, pokud Vám najednou přestane fungovat jistič, vypínač, zásuvka, elektrické topení, bojler, elektrický sporák aj., pak je třeba přistoupit k opravě stávající elektroinstalace. Kontaktujte Vámi vybraného elektrikáře, který stávající stav zhodnotí a následně Vám pak navrhne to nejvhodnější řešení.

  • Jan Votava
  • tel.:+420 777 006 672
  • e-mail:j.votava@djsoft.cz

Opravy elektroinstalace – pohotovostní služba Praha

Jak již to tak bývá, něco přestane fungovat, a nemusí to být jen ve spojitosti s elektrikou, když to nejméně čekáme. Může být brzo ráno, nebo naopak pozdě večer, může být víkend apod. Co potom? Mezi firmami, které se zabývají elektroinstalačními pracemi, najdete takové, které mají pracovní dobu od – do a pak přes tuto stanovenou dobu tzv. vlak nejede. Pak jsou ovšem firmy, které Vám mohou také nabídnout službu v podobě pohotovosti. Na takovou firmu je možné se obrátit i de facto uprostřed noci, či o víkendu. Bude tedy záležet čistě na Vás, pro jakou firmu se rozhodnete a uložíte si její kontakt do telefonního seznamu.

Cena u pohotovostních služeb

U služeb, které by firma prováděla mimo běžnou pracovní dobu, řekněme po 18 hodině v pracovní dny a o víkendech, svátcích, si také s největší pravděpodobností bude i účtovat vyšší hodinovou sazbu. Ovšem, to je celkem logické. Je třeba tedy na tento fakt pamatovat. Pokud by se nejednalo o skutečně důležitou záležitost, pak zvažte, zda Vám stojí za to vydávat třeba 100 Kč za hodinu navíc.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13751 (magazinpodnikani.cz#2724)


Přidat komentář