BOZP Ostrava

Jak se Vám daří v podnikání? A máte v pořádku legislativu? Splnit všechny zákonem dané povinnosti je v naší byrokratické zemi leckdy nad síly podnikatele. Pomoci Vám mohou firmy, jež nabízejí odborné poradenství a služby podnikatelům.

Komplexní profesionální služby v oblasti BOZP

Mít v podniku v naprostém pořádku veškeré záležitosti ohledně Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zkráceně BOZP, je důležité jak kvůli zdraví a bezpečnosti zaměstnanců, tak kvůli eliminace rizika pokut z Oblastního inspektorátu práce. Chcete si být jisti, že Váš podnik splňuje náležitosti ohledně BOZP na sto procent, že máte v pořádku kompletní dokumentaci a dodržujete všechny předpisy? Pak kontaktujte profesionály v oboru BOZP.«« BOZP Ostrava Komplexní služby BOZP »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14287 (magazinpodnikani.cz#3264)