Trendy účesy 2011

Přemýšlíte, jak zkrášlit svůj účes? Zajímají Vás módní účesy? Jsou letos IN stále ofiny? Podívejte se spolu s námi, jaké módní trendy jsou v účesech pro letošní rok 2011. Třeba Vás náš článek inspiruje ke změně.

Máte pocit, že Váš současný účes není to pravé ořechové? Chtěli byste mít vlasy módně upravené jako celebrity? Podívejte se, jaké jsou v účesech** trendy pro rok 2011**.

Módní účesy pro jaro-léto 2011

Obecně lze říct, že v módních účesech pro jaro-léto 2011 vládne romantika a ženskost. Váš účes může mít podobu nedbalé** kadeře** nebo elegantního drdolu. V této sezóně navrhují stylisté ale také originální copy a účesy s efektem mokrých vlasů, asymetrické krátké střihy a všemožné culíky.

Nejdůležitější zvláštnost nových střihů je jejich proměnlivost. Ta umožňuje vyjádření jakékoliv nálady a nabízí možnost úpravy účesu pro každou příležitost. Střihy pro jaro-léto 2011 jsou lehké, vzdušné a zajímavě strukturované. Nabízí nekonečnou řadu možností stylingu, od extra hladkého do kudrnatého, ale vždy velmi fascinujícího.

A jaké jsou současné módní barvy vlasů? Přednost mají teplé barvy vlasů v přírodních odstínech, sladěné s tónem kůže a barvou očí. Umožňují tak zazářit jak krátkým, tak i dlouhým účesům.

Jsou ofiny trendy?

Musíme Vám s radostí potvrdit, že** ofiny** jsou pro letošní rok 2011 opravdu IN. A to zejména** ofiny**, které jsou dlouhé až po obočí. Dále pak rovné, husté a velmi dlouhé sestříhané ofiny, které jsou sčesány na stranu. Při výběru typu ofiny je důležitým faktorem Váš tvar obličeje. Nicméně je potvrzeno, že ofiny sedí mnohým lidem, dodávají vzhledu svěžest, mládí a elán, můžete je vyzkoušet.  Jako doplňky vlasů jsou vítány nejrůznější vlasové doplňky, zejména s květinovými motivy, které zdůrazňují Vaši ženskost a individualitu.

Dlouhé vlasy

Jedním z nejžhavějších trendů v sezóně jaro-léto 2011 se staly rozpuštěné dlouhé vlasy. Hlavním trendem sluneční sezóny je přirozenost  Jde o praktický účes na léto, který nevypadá příliš složitě, ale při tom je velmi ženský. Kromě toho je také období v roce 2011 poznamenáno návratem dlouhých vlasů rozdělených uprostřed: jasná pěšinka, která vytváří dokonalé symetrie.

Pokud máte rovné a hladké vlasy, v této sezóně 2011 by měly vypadat přirozeně, lehce rozcuchané. Navrhují se různé možnosti stylingu. Můžete si nechat vlasy zcela původní, dokonce i lehce nedbalé, nebo vytvořit hebké vlny - ty přidají vlasům objem a svižnost. Na druhé straně, pro super-glamour vzhled je možné vytvořit luxusní kadeře. Můžete je sčesat je na jednu stranu tak, aby se vytvořil ženský účes v retro stylu.

Culíky

Klasické culíky - to je varianta účesu bez prohry. Culíky zřejmě nikdy nevyjdou z módy, a proto vítáme zprávu, že culík se znovu navrací. Culíky přichází pouze v nových variacích, přizpůsobených módním trendům. Na jaře a v létě roku 2011 se objevuje v různých stylových variantách od nejjednodušších culíků po elegantních styly nebo retro.

Culík byl vždycky způsob, jak ušetřit čas a skrýt případný špatný stav vlasů. Nabízí ale i elegantní účes vhodný pro běžný život, je vhodný i pro zvláštní příležitosti. Culík si můžete uvázat nízko u krku a omotat gumičkou pramen vlasů, nebo zavázat do culíku natupírované vlasy.

Léto je časem jasných a živých barev, takže si můžete s klidným svědomím vytvořit** dívčí culík** s elegantním francouzským copem. Bohémský obraz pak vytvoříte omotáním culíku barevným šátkem. Váš účes bude více** elegantní, ženský a romantický.**

Copy

Copy jsme mohli spatřit loni v létě všude kolem nás a zdá se, že opět na jaře a v létě roku 2011 vrátí. Pokud potřebujete nějaký jednoduchý účes pro každý den, zvolte klasický cop, který lze vytvořit snadno během několika minut. Copy umožňují v účesech fantazírovat a pohrát si s různými styly.

Drdoly

Drdol zůstává stále jedním z nejvíce módních účesů.** Stylisté** nabízejí pro sezonu 2011 celou řadu drdolů - od záměrně nedbalých po klasické, velmi elegantní drdoly. Tento praktický a stylový účes je vhodný snad pro každou příležitost, hodí se i pro slavnostní chvíle. A co by mohlo být více elegantním, klasickým a zároveň moderním, než-li právě drdol? Jaro-léto 2011 nabízí mnoho možností pro jakýkoli styl drdolu. Jeho výhodou je  vždy rozmanitost a praktičnost.

Pokud hledáte něco více elegantního, vytvořte vysoký drdol. Takový účes je dokonalým symbolem elegance, perfektní volbou pro slavnostní události. Mějte ale na paměti, že pro tento účes musí být Vaše vlasy dokonale hladké a rovné.

Na jaře a v létě roku 2011 noste uvolněné verze drdolů s prameny rámujícími obličej. Výsledkem bude Váš dívčí vzhled, který se ideálně hodí v kombinaci s bledou růžovou rtěnkou.** Vysoký drdol** můžete ozdobit zajímavými vlasovými doplňky.

Účesy s efektem mokrých vlasů

Jedním z nejaktuálnějších** trendů jaro-léto 2011** se stane efekt "mokrých vlasů". Tento účes byl představen na mnohých módních přehlídkách. Lesklé vlasy, které vypadají jako mokré totiž představují zajímavý mix ženství a mužství. Letošní návrháři doporučují využít efekt mokrých vlasů v účesech rozličných stylů. Můžete vyzkoušet minimalistický styl, vyjádřený v utažených drdolech a přesných pěšinkách. Zrcadlového lesku u kořínků vlasů docílíte právě utažením, při tom nechte volné konce vlasů. K dosažení takovéto textury a dlouhotrvajícího efektu budete potřebovat hřeben, který má široké zuby a trochu měkkého vosku. Můžete samozřejmě použít také speciální gel na vlasy. Před vytvořením stylu mokré vlasy si ale nejprve musíte uvědomit, že beze zbytku odhalí Vaše obličejové rysy. Proto Vám účes stylu mokré vlasy nemusí úplně sednout.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13039 (magazinpodnikani.cz#836)


Přidat komentář