Prodlužování vlasů Clip - in

Dlouhé vlasy můžete mít v cuku letu a za slušné peníze. I když je dnes na trhu celá řada metod prodloužení, vlasy Clip - in jsou levné a účinné. Během pár minut budete majitelka dlouhých, hustých vlasů, které budou nepoznatelné o těch pravých.

Toužíte po dlouhých vlasech, krásných a bohatých loknách, ale bohužel vám příroda tolik nenadělila, anebo se střih vaší kadeřnici nezdařil, takže vaše koruna krásy není ideální?

Pokud vám vlasy rostou rychle, můžete roky, či pár let počkat, než se dočkáte vysněného účesu. Jenže pořád je to několik let. Co potom, jestliže vám nebylo dáno do vínku a vlasy tak rychle nerostou, co víc – začínají se brzy třepit, lámou se a ani drahé šampóny či vlasové kúry na problém zcela nezabírají?

Dnes již nic není nemožné a tak si můžete vlasy nechat jednoduše prodloužit. A vůbec vás to nebude stát majlant. Jste-li ochotná investovat alespoň 2000 Kč, pochlubíte se bohatou hřívou v cuku letu.

Prodlužování vlasů Clip-in

Metoda prodlužování vlasů** Clip-in je jednoduchá, poměrně levná a také rychlá**. Zvládnete ji sama doma bez potíží. Je však vždy snadnější, zavolat si na tuto službu ochotného pomocníka. Jistě se tohoto úkolu velice ráda zhostí vaše kamarádka, stejnou službu ji přece naopak můžete oplatit i vy.

Prodlužování vlasů Clip - in zde. www.clip-in-levne.cz

Clip in vlasy levně

Stále však váháte, zda je pro vás metoda prodloužení vlasů Clip – in ta prává? Zde pro přehled uvádíme všechny dnes dostupné metody prodloužení vlasů:

Keratin za tepla - prodlužování vlasů

– velice kvalitní, ale pracná metoda. Přidané vlasy jsou téměř k nepoznání od pravých, za to je nutné však sáhnout hlubokou do peněženky. Keratin, který je běžně obsažen ve vlasech se roztaví a umělý, prodloužený vlas se k němu „přilepí“

Keratin za studena - prodlužování vlasů

také pracná metoda, která trvá dokonce déle, než keratin za tepla. Oproti teplému keratinu se vlasy nepoškodí (pokud je kadeřnice šikovná), ale i zde je riziko vypadávání vlasů. Necháte-li si prodloužit vlasy dlouhodobě, musíte se připravit, že jednou za zhruba tři měsíce kadeřnici navštívíte, a umělé vlasy posunete blíž k temeni.

Microring metoda prodlužování vlasů

nejběžnější metoda prodlužování vlasů v salonech, a to zejména proto, že je také jedna z nejlevnějších. Funguje na principu kroužků, jakýchsi navlékacích korálků, které se na jednotlivé pramínky nasadí. Nevýhodou oproti keratinu je to, že spoje jsou více viditelné. Zato však je to metoda bez použití jakýchkoli chemikálií.

PU extensions prodlužování vlasů

– jednoduchá,** levná a méně pracná metoda**, která spočívá v nalepování vlasových pásků. Práce, kterou zvládnete bez problémů sama doma, má však také své mínus. A to podstatné – vlasy jsou rozeznatelné, a pokud toužíte po vyčesání vlasů v cop, culík či drdol, máte smůlu. Tato metoda je vhodná jen pro rozpuštěné vlasy.

Pásy vlasů

jde o metodu, která zahrnuje široké spektrum možností prodloužení vlasů. Jednotlivé pásy vlasů totiž můžete k vašim vlastním vlasům našít, přilepit pomocí speciálního lepidla anebo přichytnout miniaturními sponkami.

Vlasy Clip-in, prodlužování vlasů Clip-in

 • nový trend, snadná manipulace a dostupná cena

Samotná metoda Clip-in pak představuje pásky vlasů, buďto široké, určené na zadní stranu hlavy, nebo užší, pro připnutí po stranách a ty nejtenčí všude tam, kam jsou potřeba, na doplnění těch širokých. Přednost této metody je hned několikanásobná. Obvykle jsou totiž pásky vlasů vyrobeny z vlasů lidských. Čímž vypadají přirozeně a podaří-li se vám sehnat požadovaný odstín vlastních vlasů, nikdo snad nepozná, že všechny vlasy nejsou vaše. No a když přece jen odstín nebude sedět, jsou tu hned další možnosti problém vyřešit. Obchody, prodejny nabízí službu výměny zboží za jiný odstín, anebo jim můžete zaslat svoji fotografii a oni vám doporučí ty správné vlasy. Tím ale možnosti řešení problému nekončí. Protože jsou to vlasy přírodní neboli vlasy lidské, dají celkem snadno obarvit. Před tímto činem se však ještě poraďte buďto přímo s obchodem, kde jste vlasy zakoupili, anebo se svou kadeřnicí.

Prameny a pásky vlasů máme koupené, sedí s odstínem našich vlastních vlasů, a co teď? Jak přidělat tyto umělé vlasy tak, aby nebyly k poznání, že k takovému činu došlo?

Nejlépe je na to vzít si šikovnou kamarádku, sestru anebo klidně i požádat přítele či manžela. Pokud jste však odkázán sama na sebe, nemusíte se dlouhých a hustých vlasů vzdávat. Jistě si sama vyčesáváte vlasy do různých účesů, tak jste zvyklá a svoji šikovnost zde perfektně využijete.

Postup nasazování vlasů Cli-in

 • vlastní vlasy řádně pročešeme, rozdělíme vlasy, horní polovinu sepneme nahoru. Vezmeme široký pás vlasů Clip – in a připneme u jednoho ucha, pak střední sponkou a nakonec u druhého ucha. Než budeme pokračovat, zkontrolujeme svoji práci, zda všechny spoje perfektně drží a případně upravíme.
 • Z horní části oddělených vlasů opět oddělíme další část. Vezmeme opět široký pás vlasů Clip – in a postupujeme jako u předchozích kroku.
 • Máme-li nasazené všechny široké prameny, budeme se věnovat bočním, užším pásům vlasů Clip – in. Nad uchem si necháme spadnou dostatečné množství vlasů, na nichž tyto úzké pásky budeme připevňovat stejným způsobem jako u širokých pásů. Jen s tím rozdílem, že u těchto úzkých pásků je pouze jedna připevňovací spona.
 • No a je tu závěrečný krok. Nyní si nechejte i zbylé vlasy z česat dolů a proveďte kompletní kontrolu, zda vlasy Clip – in všude perfektně sedí, vhodné je vrchní část vlastních vlasů natupírovat, rozdíl mezi vlastními vlasy a vlasy Clip – in bude opět o něco méně znatelný. Jestli vlasy Clip – in někde výrazně vyčnívají, dají se jednoduše sestřihnout do požadované délky a vzhledu.

Sundávání vlasů Clip - in

No a když z jakéhokoli důvodu budete muset, či chtít přidané vlasy Clip – in sundat, nebude s tím žádný problém. Sponky postupně odepínáme a necháváme pásy a pásky Clip - in jednoduše sklouznout. V žádném případě vlasy nevytrháváme ani netaháme násilím. Mohli bychom si tak poškodit nejen vlasy Clip - in, ale samozřejmě také vlasy vlastní.

Vlasy se nám podařilo nasadit, i sundat. Jak ale o vlasy Clip – in správně pečovat, aby nám sloužily pokud možno co nejdéle a taky aby stále vypadaly dobře?

 • Pokud vlasy barvíme, tak skutečně jen s odbornou pomocí či radou.
 • S vlasy Clip – in rozhodně nespíme. Má to několik opodstatnění, ale to hlavní spočívá v tom, že se vám vlasy nezacuchají, což by vás ráno mohlo přivádět k šílenství. Dalším důvodem je to, že zamezíme možnosti zlomení sponky anebo vytrhnutí vlasů.
 • Pokud vlasy Clip – in myjeme šetrně a jedině za použití určených přípravků dle prodejce.
 • Po mytí je vhodné vlasy vyžehlit kvalitní žehličkou na vlasy.
 • Vlasy Clip – in češeme hřebínkem či kartáček k tomu určenému.
 • Zlomená sponka se dá vyměnit a obvykle ji obchody prodávají i zvlášť.

Prodlužování vlasů Clip - in zde. www.clip-in-levne.cz

Clip in vlasy levné

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12661 (magazinpodnikani.cz#125)


Přidat komentář