Nápoj z mladého ječmene pro modelky

Buďte ještě krásnější než doposud. Nechejte vaše tělo omládnout jak duševně, tak fyzicky. Zbavte se únavy a vyčerpání a začněte zářit pozitivní energii všude kolem vás. Buďte fit a vitální.

Hektický a nepravidelný režim modelek se časem na jejich těle vždy projeví. Mohou to odnést jak jejich vlasy, tak nehty, kůže, která bude suchá a vrásčitá a také zažívání, které nebude fungovat tak, jak má a dochází k zácpám apod. Proto už i modelky daly na čistě přírodní produkt plný vitamínů a blahodárných látek pro tělo vhodných.

 • Jedinečná cena 1590,-Kč za 1000g (1Kg) extraktu mladý ječmen v BIO kvalitě.
 • Ocenění jako australské superpotraviny.
 • Původní cena 3490,-Kč. Nyní akční detoxikace mladý ječmen pouze za 1590,-Kč 1000g mladého ječmene extra kvality.
 • Mladý ječmen - Barley grass se stal vítězem nezávislého testu v množství energie, kde zvítězil nad více než 23 světovými výrobci mladého ječmene.
 • Mladý ječmen Barley grass, tak za sebou nechal všechny výrobce jak vlákninového, tak tkz. bezvlákninového ječmene (ječmen získaný z vylisované šťávy ječmene). Mladý ječmen naleznete zde.

Mladý ječmen - přírodní produkt pro posílení organismu

Mladý ječmen, jak se tento čistě přírodní produkt nazývá, je živý, enzymy přímo nabitý nápoj. Účinky této rostliny pozorovali již ve Starém Římě a Mezopotámii, kde si nápoj z této rostliny připravovali gladiátoři, aby jim dal sílu a odvahu. Posilovali tak nejen své zdraví, ale i mysl, a to díky antioxidantům v mladém ječmenu obsaženým.

Mladý ječmen se stal velmi populární a oblíbený jak u vrcholových sportovců, tak u top modelek po celém světě. Díky svým blahodárným účinkům na lidský organismus má nespočet „fanoušků“ i u nás.

Nápoj z mladého ječmene pro modelky

Modelky se díky svému pracovnímu vytížení a hektickému stylu života často potýkají se zdravotními problémy, ať už jde o jejich zažívání či problémy, které jsou viditelné i navenek. Na focení, které patří k jejich práci, chodí brzy ráno a z módních přehlídek se vrací pozdě v noci. Nemají tak moc času dodávat tělu během dne dostatek živin, a spánku, který je pro tělo velmi důležitý, často také moc nedají, protože létají mezi různými časovými pásmy. Jsou proto vyčerpané a bez energie. Kvůli nedostatku živin v jejich nepravidelné stravě pak přicházejí kdejaké zdravotní problémy. Vlasy, které jsou pro modelku a její práci velmi důležité začnou strádat, lámat se, přicházet o svůj lesk a konečky se začnou třepit. Stejně tak pleť začne projevovat známky únavy a stárnutí. Proto, aby se těmto problémům vyhnuly, pijí i ony nápoj z mladého ječmene.

Nápoj z mladého ječmene se skládá z nespočet vitamínů, aminokyselin, minerálních látek a stopových prvků, jako je selenium*** ***. Všechny tyto látky jsou pro správné fungování lidského organismu velmi důležité. Nápoj **obsahuje vitamín A, K, C, H, betakarotén, B1, B2, B3, B5, B6, B12, vitamín E, vysoký podíl vlákniny a tolik důležitý chlorofyl.** Vitamín C** neboli kyselina askorbová je pro tělo velice důležitým prvkem, při akutním nedostatku tohoto vitamínu může dojít i k smrti. Vitamín A je spoluodpovědný za správnou funkci zraku, řídí některé metabolické pochody v těle. Při nedostatku tohoto vitamínu dochází k šerosleposti. Vitamín K podporuje střevní peristaltiku a správnou funkci jater. Vitamín H příznivě podporuje jak hojení kůže tak její tvorbu, stejně tak i pevných zdravých nehtů. Při nedostatku vitamínu B12 může docházet k chudokrevnosti. Nedostatek vitamínu B5 zase může zasáhnout nervovou soustavu. Pokud člověk nemá dostatek vitamínu způsobené špatnou stravou, dochází u něj k hypovitaminose.

Ovšem to zdaleka není vše, co v mladém ječmenu najdeme. Obsahuje spoustu minerálů, jako je vápník, draslík a hořčík, křemík, sodík, železo, fosfor, mangan, stříbro, chrom, měď a bór.

Mladý ječmen dokonce obsahuje až 37x více vápníku než pšenice a dokonce i 11x více vápníku než najdeme v mléce. Díky tomu tak posiluje imunitní systém a tím vysoce napomáhá alergikům a astmatikům. Ovlivňuje také hladinu cholesterolukrvi. Zlepšuje kvalitu spánku díky hormonu melatoninu a stav paměti. Všechny tyto blahodárné látky a vitamíny obsažené v mladém ječmenu dokáží aktivovat enzymy, které pak napomáhají jako prevence při patologických nemocech.

Proč pít nápoj z mladého ječmene

 • Mladý ječmen obsahuje až 70% chlorofylu. Chlorofyl účinně bojuje proti tělesnému pachu, ať už jde o zápach z úst či potu. Pomáhá pročistit krev a tělesné orgány.
 • Mladý ječmen je anti-bakteriální a může se používat jak pro vnější tak vnitřní užití.
 • Minerály, vitamíny a stopové prvky v mladém ječmenu obsažené jsou velice dobře vstřebatelné pro lidský organismus díky své vysoké kvalitě.
 • Mladý ječmen dokáže snížit vysoký krevní tlak a pročistit tlusté střevo.
 • Čistí játra a snižuje hladinu cukru v krvi. Je vhodný pro diabetiky.
 • Šťáva z mladého ječmene snižuje dokonce riziko zubního kazu.
 • Působí jako prevence před infekčním onemocněním a dokonce pomáhá při léčbě s neplodností.

Mladý ječmen pro zdravou pleť, při hubnutí

Mladý ječmen pomáhá v boji s akné a udržuje pleť zdravou a svěží. Používá se při dietách, obezitě a hubnutí, snižuje chuť k přejídání. Podporuje správnou funkci střev a trávení. Pomáhá při osteoporóze a bolestech hlavy. Díky obsahu vitamínu E je výborným antioxidantem – lapačem volných radikálů.

Extrakt** zeleného ječmene** obsahuje přes 20 důležitých enzymů. Bílkoviny mladého ječmene léčí vředy a chrání tkáně a sliznice. Zabraňuje překyselení organismu a upravuje hodnotu pH v těle.

Mladý ječmen můžete zakoupit zde: www.mlady-jecmen.eu

Detoxikace organismu pomocí mladého ječmene

V dnešním světě „éček“, stabilizátorů, emulgátorů, barviv a různých ochucovadel je v našem těle obrovské množství toxinů a rakovinotvorných látek, které způsobují různé onemocnění, alergie, astma atd. Díky enzymům a vitamínům, které jsou v mladém ječmenu obsaženy, zbavíte tělo od veškerých toxinů a jedů. Věděli jste, že tyto toxiny způsobují také celulitidu? Díky mladému ječmenu se jí můžete zbavit jednou pro vždy. Vaše kůže bude vypadat zdravě, čistě, svěže a hlavně mladě.

Jak nápoj z mladého ječmene chutná?

Ze začátku vám tento blahodárný nápoj může svou chutí připomínat trávu. Časem si však na tuto čerstvou svěží chuť zvyknete a nápoj budete pít s velkou chutí.

Příprava a dávkování nápoje z mladého ječmene

Doporučené dávkování pro dospělé osoby je zhruba 1-2 lžičky denně. Pokud se rozhodnete pustit do aktivní detoxikace nebo diety užívejte 2-4 lžičky denně. Při přípravě používejte výhradně keramickou či plastovou lžičku. Nepoužívejte kovovou. Spojení kovu s extraktem z mladého ječmene by ho připravilo o vzácné vitamíny a enzymy. Nápoj se doporučuje pít před snídaní a to na lačný žaludek a nejlépe najednou. Tím jen zvýšíte efektivnost a účinnost nápoje. Důležitým faktem je také ten, že nápoj rozhodně nepřipravujte z horké vody, tím by se veškeré enzymy a vitamíny zničily.

Obměna příchutí nápoje z mladého ječmene

Nápoj si nemusíte připravovat jen z čisté vody. Připravte si nápoj například z ovocných šťáv, džusů nebo kefírového mléka či podmáslí. Můžete mít tak dokonce i chutnou zdravou svačinku a chuť nápoje pro vás nebude stereotypem. Extrakt si dokonce můžete přidat i do salátu či jogurtu.

Buďte plná pozitivní energie, síly, vitality a nechte omládnout nejen svou duši ale i vaše tělo. Začněte váš den stylově s nápojem z mladého ječmene.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13932 (magazinpodnikani.cz#2906)


Přidat komentář