Nástěnné hodiny do kanceláře

Nástěnné hodiny do kanceláře nabízí nejrůznější funkce, disponují rozličným tvarem, materiálem, barvou a tvoří nejen nezbytný, ale i vkusný doplněk do Vaší kanceláře, ať už máte kancelář laděnou do jakéhokoliv designu.

Vybavte Vaši kancelář originálními nástěnnými hodinami. Na výběr máte z tolika typů, že pro Vás může být oříškem si zvolit ty nejvhodnější. Ale ať už dáte přednost jakýmkoliv nástěnným hodinám před jinými, rozhodně neuděláte chybu. Nebo máte i možnost, pokud máte kanceláří více, pořídit si hodiny do každé z nich. Není ani výjimkou, že najdete v kanceláři vedle sebe hned několik hodin.

Nástěnné hodiny do kanceláře

Ozdobte Vaši kancelář nevšedními, moderními hodinami. Výrobci přichází s novinkami v podobě kancelářských hodin, které Vám budou** ukazovat pracovní dobu**, jež je označena odlišnou barvou a je počítáno i s přestávkou na oběd. Tím, že ne všichni mají stejnou pracovní dobu, můžete si vybrat hodiny právě s tou Vaší.

Nebo dáváte přednost hodinám, jenž ukazují čas různých částí světa? Součástí hodin je i vyobrazení příslušné země. Nic Vám nebrání v tom, abyste si z hodin sestavili různé části země, třeba všech, které jste navštívili, nebo se kterými spolupracujete, máte v nich pobočky apod.

Chcete být styloví a mít vše na míru? Pořiďte si hodiny, na nichž bude zobrazena adresa Vaší kanceláře. Nejenže jsou takové hodiny originální, ale také se hodí jako dárek, chcete-li zakoupit Vašemu šéfovi neotřelý prezent.

Jinou alternativou je potisknutí Vámi vybraných nástěnných hodin logem Vaší firmy.

Pokud by se stalo, že i z nepřeberného množství nabízených hodin, žádné nebyly takové, jaké jste si představovali, je možné si nechat hodiny doladit na míru, dle Vašeho přání: tvar, volba rámu, velikost, barva apod.

Nevšední nástěnné hodiny do kanceláře

Co takhle obrácené nástěnné hodiny, které mají zrcadlově převrácený ciferník? Věřte, že každá návštěva, kterou budete mít v kanceláři si bude zprvu myslet, že snad neumíte správně přidělat hodiny. Poté však budou překvapeni podruhé, když zjistí, že jsou hodiny takto zvláštně konstruovány. Hodiny mohou být svisle nebo vodorovně, případně vodorovně i svisle obrácené.

Dalším nevšedním kouskem jsou nástěnné hodiny, které obsahují názvy čísel, a to v různých jazycích, například v angličtině, němčině, portugalštině, italštině aj.

Není Vám nic dostatečné velké? Vyberte si hodiny velikosti XXL nejrůznějšího tvaru, například hvězdy, kříže aj.

Zajímá Vás, ve kterých městech v různých částech světa je právě poledne? Vyberte si hodiny, jenž Vám kromě času ukážou i město, ve kterém je v daný moment poledne.

Máte také často pocit, že jste v práci od nevidím do nevidím? Možná právě pro Vás budou pravé ty hodiny, jenž zobrazují východy a západy Slunce.

Máte na svém pracovním stole rámeček s fotografiemi rodiny? Máte možnost mít i hodiny s portrétem Vašich blízkých.

Na co se zaměřit při nákupu nástěnných hodin

Máte přibližnou představu, jak by měly hodiny vypadat, co se týká velikosti, tvaru, materiálu. Na co je však dobré se kromě estetična zaměřit, abychom byli spokojeni nejen s jejich vzhledem, ale také se mohli těšit z jejich dlouhé životnosti? Všímejte si kvality zpracování nástěnných hodin, zajímejte se o výrobce, jenž dané hodiny prodává, v podobě referencí, například zákazníků, kteří si od příslušného výrobce hodiny zakoupili – pozeptejte se známých, přátel, kolegů v práci, zda si zakoupili hodiny od výrobce, od kterého zvažujete Vy si pořídit.

Máte také možnost popátrat na internetu. Případně mají sami výrobci, prodejci na svých webových stránkách prostor pro zákazníky, jenž mají možnost se vyjádřit ke zboží. Informujte se také o době, po kterou je poskytovaná záruka. Je pro Vás důležité napájení hodin? Zajímejte se, zda jsou baterie, které patří do příslušných hodin, snadno k zakoupení, zda je možné si pořídit baterie na dobíjení, zda jsou pro Vámi vybrané hodiny vhodné jen speciální baterie, které seženete u výrobce, případně prodejce a ne běžně v prodejně aj.

Výběr hodin podle stylu zařízené kanceláře

Ať už je Vaše kancelář vyvedená ve dřevě, či je spíše minimalistického vzhledu, najdete ty pravé hodiny, které se budou do kanceláře hodit. Převládají v kanceláři rovné a ostré linie, nebo spíše měkké, zaoblené? Hodiny nemusí být jen kulaté, ale i oválné, čtverhranné aj. Výrobci a designéři hodin pamatují i na různorodost rámů, které mohou být přírodní dřevěné, nerezové aj.

Proč si pořídit nástěnné hodiny do kanceláře?

Když se řekne kancelář, vybaví se nám místnost s kancelářskou židlí, případně jednacím stolem, pohovkou a především pracovním stolem, na kterém bude počítač nebo notebook. Kromě tohoto vybavení málokterý businessman nemá mobilní přístroj a kolikrát nosí i stylové hodinky, které ukazují na jeho vkus a úspěšnost v businesse. Tak proč si pořizovat nástěnné hodiny, když je možné zjistit, kolik je hodin nejen z náramkových hodinek, mobilu, ale i z počítače? Nástěnné hodiny kromě své funkce, tj. informování o času, mohou být vskutku stylovým doplňkem každé kanceláře.

Umístění nástěnných hodin v kanceláři

Dali jste si práci s výběrem těch pravých nástěnných hodin, které podtrhují celkový design kanceláře? Nyní, neméně důležitým krokem je jejich správné umístění, aby se nestalo, že budou na takovém místě, kde o nich budete vědět jen Vy. Proč si lidé pořizují nejrůznější doplňky a snaží se, aby vše ladilo s ostatním zařízením? Kromě toho, abychom se v příslušném interiéru cítili dobře, tak chceme svým stylem dát ostatním najevo, jakým směrem se ubíráme, co preferujeme, a konec konců se chceme také pochlubit.

Hodiny můžete umístit naproti vstupním dveřím do kanceláře, kdy na ně spočine zrak příchozího. Vhodným místem je protější strana, kde se nachází pohovka, tj. místo, kde bude sedět návštěva, která si dříve nebo později těchto hodin všimne.

Nástěnné hodiny do kanceláře jako dárek

Máte kamarády, známé, jenž mají vlastní kancelář? Nebo jste zaměstnancem, tj. nad Vámi je šéf a rychle se blíží jeho narozeniny? Lámete si hlavu jakým vhodným dárkem potěšit? Co si budeme povídat, kolikrát my sami obdržíme prezent, jenž má spíše své místo ve skříni, než abychom si ho vystavili. Volba dárku není rozhodně nijak snadná, pokud osobu, kterou chceme obdarovat, dobře neznáme.

Nástěnnými hodinami rozhodně nic nezkazíte. Je však dobré a vhodné, abyste před nákupem věděli, jak je celkově zařízena kancelář, abyste nesáhli „vedle“. Všímejte si, které materiály v kanceláři převažují, zda přírodní motivy, nebo naopak „chladné“ kovové apod.

Ať už vyberete jakékoliv, nástěnné hodiny rozhodně oživí, povznesou a doplní interiér každé kanceláře. Hodiny mohou vhodně zapadnout do celkového designu kanceláře, nebo naopak být dominantním prvkem, na který se upře pozornost nejen Vaše, ale i každého návštěvníka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12750 (magazinpodnikani.cz#257)


Přidat komentář