Kam v Opavě - Luxusní klub

Rádi se bavíte? Rádi tancujete? Jen ne vždy víte kam vyrazit? Pak můžete vyzkoušet nový music club v Opavě. Najdete zde nejen bohatý program, ale i výborné pití a zajímavý interiér přesně podle rytmu dnešní doby.

Rádi si po pracovním týdnu odpočinete, vyrazíte za zábavou, kde hraje hudba, tančí tanečnice a barman míchá skvělé drinky? Rádi se bavíte až do rána? Posloucháte různé hudební styly, tančíte jako o život? Pak je tu pro vás zcela ojedinělá příležitost! Najdete zde zábavu, která nekončí, jen se přeruší na pracovní týden a v pátek začíná nanovo. Přitom se zde nebudete nikdy nudit. To totiž ani není možné, protože vás každý víkend čeká něco nového. Stačí jen vyzkoušet.

Hudební klub, profesionální DJs, vystoupení známých osobností Opava

Jistotu zábavy vám dává hudební zaměření clubu. Pro současnou moderní taneční hudbu je to** výborně namíchaný mix**, který má jako základ současný pozitivní houseový sound, jemně okořeněný stylem progressive, tech, trance či latino house. K tomu všemu se přidají skvěle vybrané remixy oblíbených hitů v mixu** profesionálních DJs**, doplněné živými vystoupeními známých** interpretů a osobností**, kteří rádi sestoupí přímo na parket mezi návštěvníky. Celou zábavu jen podpoří** tematicky zaměřené party**, které budou ve stylu reggae, dnb, urban music, rnb anebo hip hopu.

Jaké party můžete v opavském klubu čekat?

Rozhodně pokaždé jiné, pokaždé s jiným překvapením. A pokaždé plné zábavy, která má spád a náboj. Určitě by se vám líbila** sexy noc**, kde se rozdávají zajímavé dárky, jako jsou kondomy, lubrikační gely, vibrační kroužky či jiné sexy pomůcky. A co takhle setkání se známými osobnostmi, které vídáte v televizních show, jako je Česko Slovensko má talent nebo VIP prostřeno. Nebo setkání se zpěváky, rappery či slavnými DJs. Anebo třeba vánoční party či Halloween party. Zábavu přináší opravdu pestrá nabídka hostů i stylů.

Koho potkáte v tanečním clubu v Opavě?

Každého, kdo se chce bavit. Přesto jedno omezení tu je. Vstup pro každého, kdo nemá ještě 18 let. Máte-li tedy více než 18, jste tedy plnoletí, pak jste v tanečním clubu srdečně vítáni a zábava čeká jen na vás. Ti, jež jsou narození trošku později, musejí počkat do svých 18 narozenin a pak budou i oni srdečně vítání.

Kdo vás bude provázet večerem?

Těšit se můžete na známé Djs, jako je Lum X aka Lumír Mořkovský, který je vynikající DJ. Moderuje nejen v clubech, ale i v rádiu. Jeho specialitou je míchání moderních stylů jako je techtrance, progressive a opravdu hodně rychlý house, spolu s oldschoolovou taneční klasikou. Dalším vynikajícím DJ je Mekki Martin, který je opravdovou osobností všech DJ. Jeho sety jsou živočišné, jsou plné emocí, rytmu, schopností naladit se na stejnou strunu, jako publikum a roztočit zábavu, která klidně trvá 12 hodin a nijak neupadá, stále graduje ve své plné síle. A nově může večerem provázet DJ Gianni, což mladá ostravská generace DJ. Jeho filozofií je prostě bavit lidi. Je zábavný a z hudby nabízí především dnešní mainstream.

Co se pije v tanečním clubu v Opavě?

Objednat si můžete z velkého výběru alkoholických i nealko koktejlů. Všechny jsou namíchány mistrnými barmany, kteří to opravdu umí. Právě proto vás nečekají žádné napodobeniny, ani nepovedené drinky, ale** cocktaily v originálním podání a složení**. Pochutnat si můžete na výborné Pina coladě, Mojitu, Cosmopolitanu, klasické Bloody mary, ale i na speciálním Tropicalu, nebo originálním Taratara cocktaiu. Z nealkoholických pak určitě zažene žízeň a povzbudí chuť Virgin colada, Strawberry delight, nebo Super bowl. A určitě bychom zde měli uvést i zástupce big cocktailů. Big cocktaily jsou nabízeny ve velkém stylu pro více osob, které pospolu upíjejí lahodný drink.

Když chystáte oslavu v Opavě

Taneční club je vhodný i pro jakoukoli** rodinnou oslavu**. Pokud vás čeká oslava třicetin, čtyřicetin, nebo přímo půl století, pak je taneční club vhodnou volbou. Program vám bude** ušitý na míru**, Objednaný DJ se zcela přizpůsobí vaší náladě, vaší oblíbené muzice a celá show bude jen a pouze pro vás a vaše známé a přátele. Věřte, že půjde o oslavu, na jakou se nezapomíná.

Když chystáte podnikový večírek v Opavě

I pro ten je taneční club více než vhodný. Jeho prostředí, atmosféra i nabídka drinků, stejně jako objednaná zábava uvolní formální styl a vše půjde tak nějak lépe, svižněji a všichni se budou bavit. Na takový podnikový večírek se většinou vzpomíná po léta.

Jak do tanečního clubu v Opavě?

Nejlépe taxíkem. Jen tak si budete moci řádně užít kromě tance i vynikající cocktaily, které vám připraví profesionální barmani. Opava není daleko a dá se tam dopravit celkem v pohodě z širokého okolí. Z Ostravy vás doveze taxi služba za velmi** příjemnou cenu**. A ještě výhodnější bude, když zaplníte celý vůz. Kromě taxíku se nabízí i hromadná doprava, tedy vlaky a autobusy. Ta vás z okolí Opavy dopraví ve večerních hodinách, a tak stihnete začátek party, a v ranních zase zpět. V době, kdy nejezdí, se budete příjemně bavit a užívat si víkendu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14119 (magazinpodnikani.cz#3096)


Přidat komentář