Hudba na firemní akce

Hudba je nedílnou součástí každého kvalitního firemního večírku. Pokud se tedy chcete skvěle bavit a užít si párty dle Vašich představ a se vším, co k ní patří, zvolte si profesionálního DJ, který Vám splní naprosto vše.

Každá správná akce, pokud má být úspěšná, se neobejde bez skutečně dobré hudby. I kdyby se večera účastnil samý ne-tanečník, pak i tak je dobrá a vhodná hudba potřebným prvkem k navození správné atmosféry. Bez dobré hudby prostě skvělá akce nebude, i kdyby se dotyční účastníci snažili za každou cenu, bez hudby to prostě není ono.

A právě proto je tou nejlepší volbou všestranný DJ, který Vás dokáže nejen roztancovat, ale také zaujmout díky svému pestrému programu, který Vás jistě pobaví.

O čem firemní akce je?

Firemní akce je o pohodě, kvalitní zábavě, dobrém jídle a pití a v neposlední řadě o hudbě a tanci. To je ta správná volba jak dokonale rozjet a skvěle si užít firemní párty. Všichni tak zůstanou celý večer v té správné náladě, ještě lépe se poznají a věřte mi…bavit se budou až do rána.

Jelikož se na firemním večírku sejdou v různých věkových kategoriích kolegové z práce, jejich nadřízení, ředitelé, obchodní partneři atd. je velmi podstatné, jaká bude zvolena hudba. Je důležité si totiž uvědomit, že se nejedná o diskotéku pro náctileté a tomu je potřeba se přizpůsobit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14311 (magazinpodnikani.cz#3288)


Diskuze a zkušenosti

test | 08.07.2015 17:14
Re: Hudba na firemní akce bvbb

Verča | 23.07.2015 18:38
Re: Hudba na firemní akce Praha a celá ČR Wau, to by byl krásný večírek :) My budeme mít nyní firemní večírek na \"úrovni\" v hotelu International v Brně proběhne konference a pak se budeme přesouvat někam do restaurace, jako ještě je možné, že seženeme nějaké karaoke, ale to asi až bez šéfů, neboť ti si potrpí na to, aby bylo vše perfektní a abychom se velmi nemohli uvolnit. Už vícekrát jsem tam cítila tu nadřazenost, ale tak to pravděpodobně patří k tomu, pak vždy když opustí večírek, začne ta pravá párty ;)

Tomáš | 13.08.2015 11:02
Re: Hudba na firemní akce Praha a celá ČR Dobré ráno, právě jsem se vrátil s krátké porady u šéfa a dostal jsem pověření zařídit firemní večírek. Nením co má teda Verča na mysli tím večírkem na úrovni jako že jsou něco víc nebo nevím jak to myslí. dneska se snad už ani večírky pod úrovní nedělají ne? ale já mám teď plnou hlavu toho co jsem dostal za úkol a zase na druhou stranu možná dobrý tip na ten International, neboť jsme firma se sídlem v blízkosti Brna a tak to asi budu směřovat do centra Brna. roizhodně bych byl nejradšji kdybych přišel do hotelu, tam nahlásil počet lidí, stil v jakém by se měla akce odehrávat a personám už by se o vše postaral. Nevím tedy jak je to s úhradami za firemní akce, jestli si i tohle může dát vedení do nákladů, ale rozhodně nepůjde o levnou záležitost. A byl jsem důražně upozorněn na to, že musí bý živá hudba na večírku, čili to budu muset také zařídit!!!

DJ Wikki | 20.08.2015 22:55
Re: Hudba na firemní akce Praha a celá ČR Verča tím \"Večírkem na úrovni\" určitě myslela to, že bohužel budou mít tak jako vždy velmi neuvolněný firemní večírek ač by to chtěla jinak. Ale později to tak jako vždy stejně opět rozjedou. S tím, kdo se přesně postará o zajištění hudební produkce na akci je to různé. Někdy je tím pověřen někdo z firmy a jindy, tak jak Tomáši píšete, to celé zajistí hotel, restaurace apod. Pokud se v budoucnu někdy někdo z vás rozhodnete pro DJe, tak již víte, na koho se máte obrátit. Živá kapela má samozřejmě v ČR velkou tradici pro večírky a svatby, ale nikdy nedokáže tak jako DJ zahrát vše. Má jen omezený repertoár a musí mít přestávky. Přeji všem povedené firemní akce a třeba někdy na viděnou.

DJ Wikki | 18.09.2015 17:34
Re: Hudba na firemní akce Praha, Kolín, Hradec Králové, Pardubice, Mladá Boleslav, Beroun a celá ČR Pište, volejte, ptejte se. Rád vám na vaší akci zahraji a zařadím přesně takovou hudbu a zábavu, kterou si přejete. Je to jen a jen na vás. Váš DJ.

DJ V!KTOR | 30.05.2016 11:55
Vážení budoucí klienti! Pokud plánujete firemní nebo podobnou akci s reprodukovanou hudbou, budu velice rád, pokud poptáte mé služby (nejen) DJe. Udělám pro Vás vše, co si budete přát. Hraji pro Vás. Váš DJ.


Přidat komentář