Zážitky - dárky pro každého

Pokud patříte k té skupině lidí, která by chtěla své blízké obdarovat netradičním, originálním dárkem, pak určitě právě pro vás může být tímto nápadem některý z velké nabídky zážitkových pobytů, jedná se o stále atraktivnější pro větší skupinu Čechů.

Zážitkové pobyty

Blíží se doba letních prázdnin a každý z nás začíná řešit nejen tradiční problém, kam na dovolenou jet a jak ji popřípadě ozvláštnit, abychom si ji užili originálním způsobem, je tady několik možností jak vyřešit starosti , kdy nevíte co koupit svým nejbližším a nebo jen zažít něco netradičního .

Co takhle zkusit masáže?

Zajít si po práci na masáž při které se uvolníte od problému a stresu nemusí být zas tak špatné. A ještě k tomu, Vám to přidá na zdraví cítíte se plní energie a především po takové masáži budete správně naladění, a to za to přece stojí. Existuje několik typů těchto masáží . **
**

Metody a druhy masáží

Existuje mnoho druhů a metod masáží ovšem mezi ty nejlepší patří: speciální masáž \'\'na míru", čínská energetická masáž, indická masáž hlavy + antistresová masáž, Dornova metoda + Breussova masáž, reflexní masáž chodidla, reflexní masáž chodidla, reflexní lymfodrenáž, medová detoxikační metoda.Všechny tyto druhy a metody masáží  jsou příjemné a uvolnující.** ** Jako dobrý dárek můžete zakoupit darované osobě Výživového poradcekterý se postará o  úpravou jídelníčku a doporuči cviky, které Vám pomůžou správně nastartovat Váš zdravotní styl.

Speciální masáž "na míru: . Tato masáž je pro každého, dle jeho individuálních a zdravotních potřeb. Masaže se dají kombinovat ! Vše podle potřeb klienta - akupresuru, reflexní terapii, aromaterapii vše tak aby jste odcházeli spokojení a hlavně s veselou myslí :-)** **
 

 

Nabídka zážitkových pobytůthajské masáže

Pokud patříte k té skupině lidí, která by chtěla zažít něco netradičního či originálního a nezapomenutelného, pak určitě právě pro vás může být tímto nápadem některý z velké nabídky** zážitkových pobytů a zážitků**. Kdo přišel s prvním nápadem uspořádat zážitkový pobyt se dnes už asi s přesností nedovíme. Co však můžeme s jistotou říct, že tento typ dovolené je stále atraktivnější pro větší skupinu Čechů a to jak pro ženy tak pro muže, stejně tak pro různorodou věkovou kategorii. Od mladých lidí až po starší generaci v důchodovém věku.

Zážitkový pobyt jako dárek

Pro lepší vcítění a prožití emocí se zkusme zamyslet a položit si sami sobě otázku. Nechtěli jsme někdy zažít trochu jinou o poznání lepší dovolenou, než ležení na pláži nebo projíždění krajiny na kole? Jak bychom reagovali kdy nám někdo z blízkých místo tradičních českých ponožek, sice praktických ale už stereotypních věcí do kuchyně nám blízký nadělil dárek ve formě poukázky na prožitek, na něco na co jsme se v duchu těšili několik let? Tento dárek jistě zůstane zapsán ve většině z nás ještě dlouho dobu, u některých možná i celý život. Proč tedy nezkusit zvolit zážitkový pobyt jako originální dárek a projev poděkování našim blízkým? Určitě ocení originalitu, zábavu a především nevšední a nové zážitky.

Samozřejmě si mnoho lidí nemůže dovolenou dopřát, jak z hlediska financí tak proto, že nemají dostatek volna. Tělo by si mělo odpočinout a uvolnit se. Tak proto máme pro Vás tip na masáž. Je to vhodné jako dárek tak jako pro potěšení sama sebe. U masáží si odpočinete, zarelaxujete a hlavně Vám pomohou s bolestí.


Co takhle zkusit létat jako pták a vidět svět z ptačí perspektivy?

Darujte sobě či svým blízkým neopakovatelný ** letecký zážitek **.Vyhlídkový let můžete absolvovat ve strojích: Cessna, vrtulník Mi 8 nebo historickýdvouplošník Bücker Bü-131. Odvážnější povahy jistě ocení možnost vyzkoušet paragliding nebo být na chvíli pilot letadla. Pro zájemce o klidnější zážitky jsme připravili vyhlídkový let balónem nebo klouzavý let v bezmotorovém větroni.

Dopřejte si ten nejlepší ** letecký zážitek ** právě od nás a určite to nebude naposledy, co se vydáte poznávat svět z výšky.

 

Zážitkové jízdy

jsou to pravé! Vybírejte ze široké nabídky adrenalinových zážitků z prostředí aut a motorek. Vůně benzínu, burácení motorů a možnost zkrotit stádo koní pod kapotou to je to, čemu neodolá žádný fanoušek auto moto sportu!
Doporučujeme tyto zážitky: jízda ve Ferrari, jízda v Hummeru, jízda na čtyřkolce, divoká jízda na harley nebo škola smyku! Nejlepší dárky jsou zážitky, tak neváhejte a potěšte své blízké!

Rádi byste obdarovali nevšedním dárkem svého muže, přítele či kamaráda pro kterého je největším koníčkem rychlost, síla motoru a vše, co patří k motorismu? pak tohle je práve ono!

 

 

 

 

 

 

Sportovní zážitky

Máte rádi sport a chtěli byste si vybrat nějaký sportovní zážitek? Nebo sháníte dárek pro někoho, kdo je sportovní nadšenec? V kategorii Sportovní zážitky naleznete zážitky, jako např.: golf s trenérem, vodní lyžování, jízda na segwayi, den na jachtě a mnoho dZážitek jako dárek je to pravé, co potěší Vás i Vaše blízké a pokud jde o sportoní zážitek, pak je radost dvojnásobná!

 

 

 

 

 

 

 

Adrenalinové zážitky

Máte rádi adrenalin nebo vybíráte dárek pro muže či dárek pro ženu, kteří chtějí vyzkoušet něco neobvyklého? Darujte adrenalinový zážitek a potěšte sami sebe nebo Vaše blízké netradičním dárkem!

Jaké adrenalinové zážitky můžete sehnat : indoor skydiving, tandemový seskok, let na vznášedle, zorbing a celou řadu dalších atraktivních zážitků.  Vyberte ten nejlepší dárek pro milovníky zrychleného tepu, vzrušení, prostě pro milovníky adrenalinu.
Adrenalinové dárky nabízí vše, po čem mohou zatoužit. Tak neváhejte a vrhněte se do vybírání těch nejlepších zážitků, na které budete Vy nebo Vaši blízcí vzpomínat celý život!
Zážitkové jízdy

Darujte netradiční dárek svému muži, příteli nebo kamarádovi pro kterého je největším koníčkem rychlost, síla motoru a vše, co patří k motorismu.

 

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12615 (magazinpodnikani.cz#61)


Přidat komentář