Tenisová škola - Příbram

Tenis je sport, kterému se aktivně věnují jak děti, tak i dospělí. Chcete se tomuto krásnému sportu také naučit nebo se v něm zdokonalit? Využijte služeb osobního trenéra a přihlaste se do tenisové školy.

Tenis patří dlouhodobě k jednomu z nejpopulárnějších a nejatraktivnějších sportů nejen v České republice, ale také ve světě. Jde o elegantní hru určenou dvěma nebo čtyřem hráčům. Je možné jej hrát rekreačně nebo závodně, nebo i pro oba tyto účely. Co se týká tenisu závodního, zde se tenista neobejde bez profesionálního trenéra. Ale i při učení se tenisu čistě jen pro rekreační účely je vždy lepší svěřit se do rukou odborníka, který vás naučí držení tenisové rakety, pravidlům tenisu a správné technice.

Proč se rozhodnout pro tenis?

Tenis je krásný sport, který baví všechny generace. Věnují se mu děti od útlého věku, dospělí i důchodci. Tenis je sport, při kterém se člověk odreaguje od starostí všedních dnů, při kterém se zasměje, pobaví a hlavně udělá hodně pro své zdraví. Tenis zkrátka přispívá ke zdravému životnímu stylu a ke zdravému duchu. A důležité je, že jej nemusíte hrát jako vrcholoví sportovci. Plně postačí, když vás bude tento sport bavit. Každý rodič, který chce** vést své dítě ke sportu**, jistě alespoň jednou přemýšlel o tom, který sport by byl pro jejich dítě ten nejvhodnější. Rodiče se vůbec snaží organizovat volný čas svého dítěte a snaží se pro něj najít takové aktivity, které by dítě bavily, ale zároveň pro něj byly i prospěšné, které povedou k jeho rozvoji, k získání nových znalostí, zkušeností a dovedností. Možností, jak všech těchto požadavků docílit, je přimět dítě ke sportu. Pokud navíc vaše dítě zaujme právě tenis, je to perfektní způsob, jak dítě zabavit, udržet ve formě a rozvíjet ho po všech stránkách. Tenis umožňuje dítěti vydat přebytečnou energii, získat novou energii, tenis umožňuje dítěti pobývat v kolektivu vrstevníků, formovat morální stránku dítěte a učit jej pečlivosti, vytrvalosti, cílevědomosti, bojovnosti. V tenise nechybí napětí ani porovnání se s ostatními spoluhráči, co dítě motivuje k dosahování lepších výkonů.

Využití služeb osobního trenéra tenisu Příbram

Tenis je hra, která vyžaduje organizaci, která podléhá pravidlům a u které je potřeba** tréninku**, aby se stal zábavným pro všechny zúčastněné. Pokud se pro tenis rozhodnete, jistě má tento sport pod dohledem zkušeného trenéra i jiné přednosti, než je pouze získání kondice a udržení zdravého životního stylu. Tenis představuje kombinaci fyzické i duševní činnosti. Člověk hraje tenis pouze sám za sebe, sám odpovídá za své chyby, ale také za své úspěchy. Tenis není možné hrát bez duše. K dosahování dobrých výsledků je nutné zapojit v tenise i hlavu. Je nutné při něm myslet, promýšlet jednotlivé údery i chování na tenisovém kurtu, je potřeba odhadovat situace, neustále být ve střehu a nebýt zbrklý. Toto všechno jsou požadavky, které dítě neuplatní pouze v tenise, ale také v běžném životě. Člověk je při hře nucen se soustředit na jednu věc, která je pro něj v tu danou chvíli nejdůležitější, ale nesmí zapomínat sledovat i věci ostatní, které jsou pro hru rovněž důležité. Všemu soustředění, píli, myšlení a ctižádostivosti vás naučí tenisový trenér. Ten vám pomůže otevřít oči, abyste si uvědomili, na co vše dávat při tenise pozor, čemu se věnovat, co naopak posunout do pozadí, čím se nerozptylovat, apod.

Tenisová škola pro děti i pro dospělé Příbram

Nejlepší způsob, jak být fyzicky zdatný a zdravý, je hrát tenis. Tenis představuje hru, která je velmi přirozená a pravidla jsou jednoduchá. Tenisová hra je tvořena podáním, returnem, hrou od základní čáry a hrou u sítě. Toto vše způsobuje, že se jedná o aktivní sport, který vyniká množstvím pohybu. Pokud přihlásíte své dítě nebo sami sebe do tenisové školy, nejenže se naučíte** hrát kvalitně tenis** na dobré nebo vynikající úrovni, nejenže můžete dosáhnout cíle, který jste si stanovili a za jehož dosažením tvrdě jede, ale samozřejmě podstatně zlepšíte fyzickou kondici, pohyblivost a koordinaci. Tenisová škola je vedena profesionálními trenéry, kteří mají bohaté zkušenosti s trénováním lidí. Sami dosáhli mnoha výsledků v daném sportu, mají zkušenosti se závoděním, vědí, na co se u kterého klienta zaměřit, jak jej podpořit, a jak jej motivovat, aby se neustále zlepšoval a dosahovat výborných výsledků.

Tenisový trénink - plánovaný způsob výuky tenisu

Tenisový trénink vyžaduje plánovaný a cílený způsob výuky. Dobře naplánovaný a propracovaný tenisový trénink je stejně tak důležitý jako systémový přístup k hráčům. To vše vede ke zlepšení jeho tenisové hry. Tenisový trénink by měl vždy obsahovat individuální přístup k hráči, stanovení individuálních tréninkových cílů pro hráče, průběžné konzultace, hodnocení hráče. Součástí kvalitního tréninku musí být samozřejmě i kvalitní trenér a zázemí. Kolektivní duch je samozřejmostí.

Rekreační tenis, tenisové kurty na Příbramsku

Do tenisové školy se nemusí hlásit pouze ti, kteří chtějí v tenise něco dosáhnout, kteří v něm chtějí závodit a umístit se na předních příčkách světových tenisových soutěží. Tenis se přece můžou učit i ti, kterým se tento druh sportu líbí, kteří jej rádi sledují na sportovních televizních kanálech a kteří by si jej rádi zahráli se svými přáteli ve svém volném čase. Možná máte ve své blízkosti tenisové kurty, které byste rádi využili, ale tenis zkrátka neumíte a chtěli byste se jej naučit. Přihlaste se do tenisové školy a domluvte si s profesionálním trenérem pár lekcí, abyste získali povědomí o pravidlech tenisu, abyste se naučili tenis hrát, osvojili si podání, hru na síti, apod. Tenis je sport, který není nijak náročný na výbavu a tenisová raketa se vejde všude. Proto jej můžete hrát na dovolené, na výletě, apod.** Tenis** je lákavý sport, který navíc není složitý se naučit na úrovni, která vám bude stačit pro vyplnění svého volného času, pro protáhnutí se, proběhnutí a pro zábavu. Naučte se jej a buďte si jisti, že jej využijete nejen v mladém věku, ale také ve věku důchodovém, kdy vám bude sloužit k upevnění fyzického zdraví a zdravého ducha.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13838 (magazinpodnikani.cz#2812)


Přidat komentář