Tenisová škola - Mělník

Chcete-li začít s tenisem vy nebo vaše dítě není nic lepšího než se zapsat do tenisové školy či kurzu. Naučíte se zde vše podstatné a možná získáte nový koníček na celý život.

Tenis je sport, který se těší opravdu velké oblibě. Po celém světě najdeme přibližně 30 milionů aktivních hráčů. V každém městě najdeme tenisové kurty a také tenisové školy, které nabízí** výuku tenisu** nejen dětem, ale také výukové lekce pro dospělé. Mnoho tenisových klubů pořádá pro své žáky a členy tenisové kurzy a sportovní soustředění. Pokud chcete začít s tenisem vy nebo vaše dítě, můžete si najít, jaké služby jsou poskytovány právě ve vašem městě a poté už jen vybrat tenisovou školu, která vás nejvíce zaujme. ** **

Tenisová škola Mělník

Hledáte ideální sport pro vaše dítě a zalíbil se vám právě** tenis? V tom případě můžete vaše dítě zapsat do **tenisové školy. Tenisové školy jsou určené pro děti přibližně od 4 let bez předchozí tenisové průpravy i s předchozí tenisovou průpravou. Děti se v tenisové škole učí jednotlivé techniky úderů a rozvíjí své pohybové nadání a kondici. Tenisové školy mohou být individuální, kdy se dítě uší hrát tenis s jedním trenérem nebo skupinové, na jednoho trenéra připadají přibližně čtyři děti. Tenisové školy jsou zde nejen pro ty, kteří se chtějí stát profesionálním tenistou, ale také pro ty, kteří si chtějí užívat sport na rekreační úrovni. V zimním období probíhají lekce tenisu v tenisových halách, přes léto probíhá tenisová škola na otevřených kurtech.

Jak vybrat tenisovou školu na Mělnicku

 

Jak vybrat tenisovou školu

 

Když žijete ve větším městě, kde máte na výběr z více tenisových škol, vybírejte obezřetně. Co je vždy nejdůležitější, je samozřejmě samotný trenér. Při výběru můžete navštívit více tenisových škol, prohlédnout si zázemí tenisové školy, pohovořit s trenérem a zajímat se o aktivity, které dále tenisová škola nabízí. Některé tenisové školy pořádají pro své žáky sportovní soustředění a kurzy. Tenisový trenér by měl být nejen člověk, který umí tenis dobře hrát, ale měl by jej také umět naučit. Tenisové začátky nemusejí být nejjednodušší, a tak bude pro vaše dítě důležité správné vedení, dostatečná motivace a také trpělivost. Proto mnoho rodičů raději přenechává výuku tenisu na trenérech, i když sami hrát tenis umějí.  Navíc děti se vždy chovají v přítomnosti trenéra jinak, než je tomu v přítomnosti rodiče. Je možné, že právě díky tenisové škole, bude z vašeho dítěte profesionální sportovec nebo vaše dítě objeví sport, který se mu zalíbí a bude se mu věnovat po celý život. A právě toto je v dnešní době velmi důležité, vést děti k aktivnímu způsobu života, který je v současnosti často odsouván do pozadí.

Součástí každé tenisové školy je i pohybová průprava. U dětí se rozvíjí různé sportovní techniky, mezi které se řadí běh, správné držení těla, rozvoj hrubé motoriky, rozvoj koordinace, děti se učí správné spolupráci ruky a oka, rozvíjí rychlost a postřeh. Všechny tyto aktivity probíhají formou hry.

Tréninkové lekce tenisu pro dospělé Mělník

S každým sportem se dá začít v každém věku a toto platí i o tenise. Aktivní životní styl, který se zaměřuje na dostatek pohybu a vyváženou stravu by měl člověka provázet celý život. Tenis je sport, který vám pomůže načerpat novou sílu, odreagovat se od stresu, vybudovat fyzickou kondici a seznámit se s novými lidmi. Také vy si můžete objednat** individuální lekce tenisu** a možná v sobě objevíte skryté vlohy.

Vybavení na tenis, prodej Mělník

Vybavení na tenis

Chcete-li začít s tenisem, je nutné mít alespoň základní tenisové vybavení, mezi které se řadí tenisová raketa, tenisové míčky a kvalitní obuv. Když s tenisem začínáte, není nutné ihned si kupovat nejdražší typ rakety. Tenisovou raketu si také můžete v některých tenisových klubech zapůjčit. Se zapůjčenou raketou zjistíte, jak se vám s ní hraje a až později se můžete rozhodnout pro nákup vlastní rakety. Kromě tenisové rakety, míčku a obuvi je nutné zakoupit také výplety, omotávky, tenisovou tašku a další doplňky, mezi které se řadí např. vibrastop.

Tenisové vybavení vám může nabídnout velké množství výrobců. Nakupovat můžete tenisové vybavení francouzské prestižní značky Tecnifibre, která nabízí vybavení a doplňky nejen pro tenis, ale také squash. Kromě prvotřídních tenisových raket nabízí tato značka svým zákazníkům také elastické výplety, kvalitní omotávky, míče a mnohé další doplňky. Vybrat si dále můžete termo-tašky a sportovní textil na tenis a squash. Velmi kvalitní produkty vám také může nabídnout značka Babolat, která svým zákazníkům nabízí tenisové rakety, míče, gripy, bandáže, obuv, textil, doplňky a pomůcky. Značka s historií nabízí zákazníkům velmi kvalitní zboží.

Tenisová raketa s výpletem, bez výpletu

Tenisová raketa

Základním vybavením pro každého hráče tenisu je samozřejmě tenisová raketa. Zatímco v minulosti se tenisové rakety vyráběly ze dřeva a později z kovu, současné tenisové rakety jsou vyráběny na bázi slitin. Ve výběru tenisové rakety vás bude ovlivňovat mnoho faktorů, jedním z nich je také cena. Zakoupit tenisové rakety můžete od 1 000 do 8 000 korun. Levnější rakety se prodávají ve většině případů s výpletem, dražší rakety jsou bez výpletu a předpokládá se, že zkušený hráč si zakoupí výplet podle svých potřeb a zkušeností. Jste-li tenisový začátečníci, obraťte se s výběrem raket na profesionála, který vám ji pomůže vybrat. Tenisové rakety se liší velikostí hlavy rakety, hmotností, rukojetí, výpletem a omotávkou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13827 (magazinpodnikani.cz#2801)


Přidat komentář