Potřebné vybavení na golf, golfová hůl Praha

Každý sport je specifický svými pravidly i požadavky na vybavení. Vedle funkčního oblečení, které zpříjemní sportovní aktivitu, jsou tu i nezbytné potřeby a doplňky, bez kterých by činnost nebyla možná. Ne jinak je tomu u golfu.

Rozhodneme-li se pro kvalitní značkové oblečení, potřeby a doplňky, nejenže se budeme při sportovní aktivitě cítit příjemněji, ale také můžeme dosáhnout vyšších úspěchů, díky čemuž nás sport ještě více vtáhne. Ne v každém městě však najdeme specializovanou kamennou prodejnu s potřebným vybavením. Je tu však možnost i cíleně zaměřených internetových obchodů, díky kterým si můžeme nakoupit v pohodlí domova, aniž bychom ukrajovali z našeho volného času.

Golfové sety, prodej Praha

Golfové sety jsou velmi praktickým golfovým vybavením pro začátečníky i pokročilé hráče. V případě, že si golf teprve „oťukáváte“, pak Vám postačí poloviční golfový set. Není důvodu si pořizovat „plnou výzbroj“. Tím, jak se budete zlepšovat, a poznáte, co Vám bude spíše vyhovovat, si pak můžete postupně dokoupit golfové vybavení na míru. Součástí každého setu, ať už v plném měřítku, nebo v polovičním, je kromě vybraných golfových holí také golfový bag. Když již budete při vybírání golfového setu, ať už pro Vás samotné, nebo pro někoho jiného, kdy se bude jednat o dárek, nezapomeňte na důležitý fakt, z jaké strany hrajete, či obdarovaný. Specializované obchody navíc nabízí také možnost výběru mezi golfovými sety pánskými, dámskými, dětskými. A není-li Vám jedno, s čím hrajete, respektive se chcete spolehnout na kvalitu, pak Vaší volbou mohou být značkové sety Wilson, Nike, Top Flite, Ben Sayers, RAM, Mizuno, Srixon, MD Golf aj.

Samostatné golfové hole, nabídka Praha

Zakoupili jste si golfový set, ale určitou holi v něm postrádáte? Nebo jedna z Vaší hole zaznamenal újmu, či Vám nevyhovuje? Pak nemusíte kupovat další jiný golfový set. Místo toho si můžete Vámi požadovanou golfovou holi zakoupit samostatně. V nabídce samostatných golfových holí se u solidního a flexibilního prodejce setkáte s nabídkou těchto druhů holí: železa, drivery, fairwayová dřeva, hybridy, wedge, chipping, puttery. Opět je vhodné vsadit na osvědčenou kvalitu a sáhnout po renomované značce. Pokud nejste ještě tolik znalí v nákupu golfových holí, pak nemusíte při nákupu tápat. Na pomoc si přizvete Vašeho trenéra, nebo také můžete využít odborných znalostí prodejce golfového vybavení. I samostatné golfové hole jsou podle svého určení, vhodné buď pro muže, ženy, či děti, praváky, leváky.

Golfové bagy, výběr golfového bagu

S jednou golfovou holí si při hře golfu nevystačíte. Podle složitosti terénu, potřeného úderu, rychlosti, také můžete využít i více, než pět holí. Aby však pro Vás byla hra zábavou a Vy se jí mohli plně věnovat a veškerou energii soustředit jen na samotnou hru, pak určitě není ideální řešení se složitě tahat s holemi po celém golfovém hřišti. K tomuto účelu slouží velmi praktické golfové bagy, které podle svého prostorového řešení a rozměru, mohou pojmout i celý set. I v případě golfových bagů si budete moci vybrat nejen dle značky, barvy, velikosti, ale také dle druhu.

Golfové bagy - nabídka Praha

Golfové bagy mohou být Cart bagy, které jsou určené pro golfové vozíky, dále Stand bagy s dvěma ramenními popruhy a nožičkami, ale také Travel bagy k přepravě celého setu s holemi, či Pancil bagy, kdy se jedná o tzv. víkendový bag určený pro víkendy aj. Golfové bagy, také na děti bychom neměli zapomínat. Pro ně jsou určené speciální Dětské golfové bagy, které se od bagů pro dospělé liší nejen velikostí, ale také barevností. A pokud máte ve Vašem okolí vášnivého golfistu, nebo i příležitostného, či toho, kdo o golfu teprve uvažuje, může být golfový bag tím pravým dárkem, který nejenže neurazí, naopak udělá velkou radost.

Golfové vozíky, elektrické golfové vozíky

A u přepravy golfových holí ještě zůstaneme. Vedle golfových bagů si můžete také pořídit golfové vozíky, díky kterým si ušetříte čas, kroky i sílu. Podle toho, jakou míru rozmazlování si budete chtít dopřát, ale také podle dispozičního a prostorového řešení golfových hřišť, na která plánujete zavítat, si můžete vybrat mezi klasickými golfovými vozíky, které jsou tlačené dvou, nebo tříkolové a elektrickými golfovými vozíky napájené akumulátory. Ke golfovým vozíkům si můžete dokoupit řadu účelných doplňků. K nim patří například držák vozíku na zeď – kartáč na vozíky i hole – obal na kola – držák deštníku – obal vozíku proti dešti – nylonová golfová pláštěnka aj.

Golfové míčky nové, hrané, cvičné

Ke golfu neodmyslitelně patří nejen golfové hole a typické golfové oblečení, ale také míčky. Bez nich bych hra rozhodně nebyla možná, stejně jako bez zmiňovaných holí. Ani výběr golfových míčků určitě nepodceňujte. Golfové míčky totiž mohou hru, stejně, jako hole, do značné míry ovlivnit. A tak určitě nehleďte na každou korunu, a spíše, než podle ceny se orientujte kvalitou, která se Vám dostává do rukou.

Golfové míčky si můžete zakoupit nové, ale také hrané, či cvičné. Ne vždy je nutné mít nové golfové míčky. Pokud se však rozhodnete i pro hrané míčky, pak se i v tomto případě nespokojte s málem. Dejte přednost hraným míčkům, které jsou dokonale vyčištěné, a nijak hru nesníží.

Golfové oblečení, nabídka Praha

Již v úvodu jsme zmínili, že ke golfu, respektive jeho vybavení, patří nejen to správné „náčiní“, ale také oblečení, včetně obuvi, rukavic a dalších doplňků. Chcete-li být styloví, vypadat dobře a při hře se cítit komfortně, pak ponechte domácí oblečení, či běžnou sportovní soupravu doma, a vyrazte v určeném golfovém oblečení. Navíc, kdybyste přišli na golfový turnaj v teplákovce, pak byste byli bezpochyby středem pozornosti. Ovšem takové, která by Vám na sebevědomí moc nepřidala. Golfové oblečení se o Vás postará od hlavy až k patě. Zakoupit si můžete například golfová trička, svetry, bundy, kalhoty, čepice, kšilty, rukavice, ponožky, boty aj.

Golfová literatura a DVD

Díky internetu je možné nejen pohodlně nakupovat, ale také pročítat různé články, tipy, rady. Jenže ne každé rady jsou opravdu osvědčenými radami, které Vám mohou pomoci. Také svět golfu Vám nabízí si mnohé přečíst na internetu. Hledáte-li však zaručené praktické rady a tipy jak svoji hru zlepšit, ale také, jak je to s pravidly golfu, pak je určitě vhodnější dát přednost tematické golfové literatuře a DVD. Kromě uvedeného se Vám také nabízí klíč k českým golfovým hřištím, slangový slovník a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12732 (magazinpodnikani.cz#227)


Přidat komentář