Není hraní jako hraní - hry

Člověk dnes stále hledá nová a nová rozptýlení pro svůj volný čas. My pro vás máme několik typů těch nejznámějších her jak si protáhnout tělo, dostat partnera do vzrušující nálady, zbohatnout či zastřílet si. Ale hlavně se oprostit od všedních starostí.

Virtuální zábava Kinect

Nový Kinect pro Xbox 360 by vás měl naprosto vtáhnout do hry, a to nejenom psychicky, ale hlavně fyzicky. Jedná se o zcela nový způsob virtuální zábavy, kde ovladačem je pouze vaše tělo, které je snímáno kamerou, která dokáže rozpoznat obličej i dokonce váš hlas je zaznamenáván na mikrofon. To se pak přenáší na virtuální postavu na obrazovce před Vámi, která jednoduše udělá vše, co uděláte vy.

Pro** Kinect** jsou speciálně navržené hry, podle kterých tancujete, sportujete, jezdíte v autě či na lodi a dokonce vychováváte malé lvíče a učíte ho nejrůznějším kouskům.

Kinect je vyroben tak, abyste se živěji a zdravěji zapojili do hry prostřednictvím pohybu, a svou jednoduchostí pobavil celou rodinu.

Desková erotika, desková hra Harašeníčko

Znáte deskovou hru Harašeníčko? Vy, kteří neznáte, a máte rádi sex a s ním spojené hrátky, je tu hra přímo pro vás. Jak už název prozrazuje, jedná se o erotickou hru, která je určena pro 2 až 8 hráčů, ideálně polovina mužů a polovina žen, nejlépe každý bez závazku. Každý hráč má figurku v libovolné barvě a postupuje standardně od startu k cíli. Cestou sbíráte karty a plníte všelijaké trhlé a zábavné úkoly. Zajímavé je, že cílem hry není zvítězit, nýbrž neprohrát. Říkáte si, že je to totéž? U této hry není. Pokud Vám jako poslednímu zůstane figurka na herním plánu, musíte ostatním hráčům udělat striptýz. Harašeníčka jsou dva druhy. Klasické, které jsme si představili, a Hard core, které je určeno spíše pro dva hráče, kteří si chtějí zpestřit svou milostnou předehru.** Harašeníčko** může být veliká zábava s přáteli, a nebo se proměnit na erotickou pomůcku pro dlouhé a chladné večery.

Karetní hra Bang, Město duchů, Fistful

Pokud vám někdo řekne, že** hraje karty**, první co vás určitě napadne je poker. Ale pár z vás tam vzadu vykřikne: „Bang!". Tak se jmenuje karetní hra, která je oblíbená u mnoha mladých hráčů, ale hrát ji pochopitelně může celá rodina. Hra je pro 2 až 10 hráčů, ale doporučuji hrát minimálně v pěti, neboť čím více, tím lépe. Ve hře si losujete, zda budete šerif, jeho pomocník, bandita nebo odpadlík a vybíráte si svého charakteristického střelce. Poté se už ocitáte na divokém západě, kde se to hemží indiány, přestřelkami, házíte po sobě dynamitem nebo necháte protihráče zavřít do vězení. Cílem hry je samo sebou přežít. Pro základní hru Bang! jsou ještě dvě rozšíření. Město duchů a Fistful. Tyto tři jednoduché a kvalitní hry se prodávají dohromady v originálním balení ve tvaru kulky.

Hra Cashflow - jak se naučit nakládat s penězi

Jeden z nejznámějších a nejbohatších lidí na světě, Robert T. Kiyosaki, autor bestselerů „Bohatý táta, chudý táta", „Cashflow kvadrant" a mnoha dalších, vytvořil hru speciálně určenou pro ty z vás, kteří jste uvězněni v začarovaném kruhu a přežíváte od jedné výplaty k druhé. Hra Cashflow z vás neudělá přes noc boháčem, ale naučí nakládat s vašimi osobními penězi, investovat do firem a nemovitostí a pozvedne vám ty základy ekonomiky, které se ve škole jen tak nenaučíte. Hra by pro vás měla být motivací do života, měla by odhalit po čem toužíte, po čem sníte a jak svých cílů dosáhnout. Zvýšíte si finanční IQ, naučíte se rozpoznávat nabídky a příležitosti objevující se v každodenním životě, ale hlavně přijímat do života peníze, protože jak říká sám Robert Kyisokaki, peníze nejsou zlo, jen s nimi lidé neumějí zacházet. Cashflow naučí zacházet s penězi, poznáte kdy zariskovat a kdy naopak zůstat opatrným investorem. Důležité je, že hráči nehrají proti sobě, ale každý hraje sám za sebe, a když se sem tam poradíte s ostatními spoluhráči, vůbec nic se nestane.

Hra Cashflow je výjimečná už jen svým zpracováním, barevností i chytlavými obrázky a jistě potěší a naučí každou věkovou kategorii.A kdyby mladé tato deskovka přece jen nebavila, tak pro ně je hra Cashflow přeorientována do počítačové formy.

Hry airsoft a paintball

Všechny předchozí hry byly spíše na to domácí použití. Ale někomu prostě dělá dobře, když mu tělem v krvi probíhají hektolitry adrenalinu. Proto na pořádné odreagování nedoporučuji nic jiného než dvě staré klasiky.** Airsoft a Paintball**. Někdo bere hraní si na vojáčky jako urážkou těch, kteří již padli, či ještě bojují kdesi ve válce. Já to vidím jako antistres. Něco, u čeho se zapotíte, kde v každém případě budete myslet jen a jen na hru a kde strávíte spoustu času na čerstvém vzduchu. A jak se tyto dvě hry od sebe vlastně liší?

Airsoft: Jde hrát prakticky kdekoli v přírodě, ovšem vaše hráčské prostředí musí být na hony vzdáleno od civilistů. Nejčastěji se hraje všichni proti všem, na ukradení soupeřovy vlajky a nebo jen prostě dva týmy proti sobě.

Co se týče vybavení, je prakticky jedno co máte na sobě za oblečení, hlavně aby vás poznal váš tým. Samozřejmě, že pokud hrajete v lese, a vezmete si růžový svetr, můžete jen doufat, že nejste vidět. Proto si hráči pořizují maskáčové oblečení do určitého terénu, které seženete v každém army shopu.

Další a nezbytnou potřebou každého hráče jsou ochranné brýle. Nejednou se stalo, že po ukončení hry si někdo nezacvakl pojistku na zbrani a omylem střelil svého kamaráda přímo do obličeje. Proto pokud pořád držíte zbraň i po skončení boje, nechávejte brýle na nose.

A konečně ta nejdůležitější část, a tou je samotná zbraň. V airsoftu jsou zbraně napodobeniny zbraní skutečných, např. AK-47 Kalashnikov, Colt M1911, Micro Uzi nebo klasická brokovnice. Místo skutečných nábojů, se používají plastové kuličky, které mají svou určitou hmotnost, záleží na tom, jakou používáte zbraň. Věřte nebo ne, i s kuličkou to pěkně štípne.

Paintball: Jako airsoft jde hrát také volně v přírodě, nepochybně bez civilistů, ale dnes se již vyskytují speciální paintballová hřiště. Hráč má oblečení stejné jako u airsoftu a opět je důležitá ochrana obličeje. Zde už nestačí jen brýle, ale je zapotřebí speciální maska na zakrytí obličeje celého.

Zbraně jsou úplně odlišné od airsoftových, občas se však najde nějaké napodobení s autentickými. Jako náboje se používají také kuličky, ale s barevnou náplní, takže když vás někdo trefí, je to taky pořádně vidět.

Mnozí z vás si jistě říkáte, že tyto dvě hry jsou jen pro chlapy, pro puberťáky kteří nemají co lepšího na práci. Ale možná byste se divili, kolik žen ty to dvě hry hraje také, a mnohdy jsou právě ony těmi nejzkušenějšími hráči z celého týmu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12582 (magazinpodnikani.cz#12)


Přidat komentář