Formování postavy pomocí Power Plate a VacuShape

Máte problémy s váhou, nesouměrností postavy či s ochablými svaly? Nebo chcete jen udržovat svou postavu v kondici a mít pevné břicho a hýždě? Nebaví Vás trávit hodiny v posilovně? Vyzkoušejte cvičení na Power Plate nebo VacuShape.

Jaké cvičení je vhodné na formování postavy?

Nepatříte právě k příznivcům posiloven? Nebojte, nejste sami. Nejen ženy, ale i muži raději volí pro hubnutí a formování konkrétní sporty spíše než posilovnu, kde bývá zpravidla spousta lidí, to znamená i spousta pohledů Vaším směrem. V každé posilovně je také jen určitý počet posilovacích strojů a často se stává, že na „svůj“ stroj musíte čekat. Ženy, když už vyrazí do posilovny, dávají přednost posilovnám čistě dámským, protože jim není příjemné cvičení před muži. Muži tento problém asi neřeší, ale v hezkém počasí si raději zajdou zaběhat nebo si zahrát fotbal, než aby hodinu a půl zvedali činky. V létě se dá posilovna dobře vynahradit nejrůznějšími aktivitami, které je možné provádět venku, ale v zimě už je to horší. Na jednu stranu nechceme prosedět zimu u televize, ale na druhou se nám nechce tlačit s ostatními cvičícími v posilovnách. Naštěstí, doba jde kupředu a snaží se v oblasti formování postavy vyjít vstříc veškerým potřebám žen i mužů. Svou popularitu si více a více získává** cvičení na přístrojích Power Plate a cvičení na VacuShape**. Tyto formy cvičení jsou vyhledávány jednak pro to, že nezaberou příliš času, a jednak že mají větší účinnost než cvičení v klasických posilovnách. Spojují tedy dva důležité nároky – nárok na čas a nárok na viditelné výsledky.

Cvičení na Power Plate – formování postavy

Power Plate je cvičení na vibračních strojích vhodné pro ženy i muže. Ženy na** Power Plate** chodí především kvůli formování a zpevnění postavy, muži na Power Plate stroji posilují a nabírají svalovou hmotu. Vše záleží na tom, jaké cviky budete na Power Platu provádět. Na tomto cvičení si můžete dát pěkně do těla, nebo se jen protáhnout a lehce zpevnit. I když někteří muži mohou namítat, že klasické zvedání činek v posilovně jim mnohem lépe vytvaruje svaly a na Power Platu se beztak ani nezapotí, velmi se mýlí. Při složení těch správným posilovacích cviků vhodných pro muže společně s prováděním cviků na vibrační plošině stroje, je účinek cvičení mnohonásobně vyšší než cvičení klasické. Vibrace zintenzivňují cviky a zapojí do spalování a zpevňování kompletně celé tělo. Cvičení na Power Platu většinou řídí trenér, který postupně ukazuje jaké cviky máte na přístroji dělat. Na přístroji se nejdříve rozehřejete a protáhnete, pak přejdete na náročnější cviky a ke konci se opět můžete buď protáhnout (strečink), nebo zvolit masáže.** Power Plate** umožňuje navolit si různý stupeň vibrací – lehké vibrace, střední a intenzivnější vibrace. Třetí stupeň vibrací je vhodný pro ty, kdo cvičí pravidelně a kdo chtějí nabrat více svalové hmoty, tedy především pro muže.

Jak dlouho trvá cvičení na Power Plate?

Přístroj má na přední straně viditelný displej s ovládáním, kde si sami můžete nastavovat časovou délku vibrování stroje (to se rovná délce prováděného cviku) a pokud už nebudete moct, daný cvik (vibrace) ukončíte a zvolíte si cvik jednodušší. Většinou jeden cvik trvá 30 nebo 60 vteřin. Pak plynule přejdete na cvik další. Celková délka cvičení na přístroji Power Plate je 30 – 45 minut. Záleží na tipu studia, kam budete na cvičení docházet. Při cvičení s trenérem jsou v jedné místnosti tři až čtyři Power Plate stroje. Trenér se tak může věnovat všem cvičícím. Pokud budete mít konkrétní požadavky na cvičení, nebojte se je trenérovi sdělit. Nastaví Vám cvičení tak, aby Vám plně vyhovovalo. Někdo má například problémy se špíčky na břichu, ale ne s nohami a zadečkem. V tom případě Vám trenér zadá více cviků na břišní oblast. Nebo pokud Vás pobolívá kotník, trenér nastaví Vaše cviky tak, aby při nich nebyl kotník příliš zatěžován. Co se týče srovnání cvičení na vibrační plošině Power Plate a cvičení v posilovně, tak půl hodina cvičení na Power Plate se rovná svým účinkem hodině a půl cvičení v posilovně. Power plate je vhodný pro lidi všech váhových kategorií a fyzické kondice - zátěž cvičení a samotné cviky Vám budou přizpůsobeny na míru. Cvičení však není vhodné pro těhotné ženy, pro lidi s umělými klouby, pokud trpíte epilepsií či silnou cukrovkou, pro lidi s nádorovým onemocnění, zánětlivým onemocněním.

Cvičení na VacuShape – účinné spalování tuků

Cvičení na VacuShape je vhodné pro ženy, které chtějí viditelně spálit přebytečné tuky. Máte-li zkušenosti s tím, že při pravidelném cvičení Vám sice ubyl tuk na nohách a zadečku, ale zároveň Vám zhubly i prsa, VacuShape je postaven na tom, aby hubly jen požadované partie, tedy zadek, boky a břicho. Cvičení funguje na principu podtlaku a pohybu. Na přístroji VacuShape chodíte a zároveň spalujete tuky. Už po deseti návštěvách VacuShape zaznamenáte viditelný úbytek tuku na těch správných místech. VacuShape pomáhá k odbourávání celulitidy, aktivuje Váš lymfatický systém a krevní oběh. Samotné cvičení na VacuShape většinou trvá třicet minut. Je možné, že vám podtlaková komora VacuShapu zprvu nebude příjemná, ale postupně si na toto cvičení zvyknete. Chcete-li už konečně zhubnout, a to na opravdu potřebných místech, problémových partiích, je VacuShape skvělým prostředkem jak toho docílit. Cvičení na VacuShape není vhodné pro osoby zánětem žil na nohách, cukrovkou, trombózou, nádorovým onemocněním, problémy se srdcem a játry.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14235 (magazinpodnikani.cz#3212)


Přidat komentář