Profesionální finanční poradce - Mladá Boleslav a okolí

Finanční poradenství může pomoci každé rodině i jednotlivci investovat efektivně své finance. Může pomoci i s výběrem úvěru, hypotéky nebo s refinancováním úvěrů v případě, kdy potřebujete vyřešit rodinné náklady.

Vyplatí se finanční poradce?

Pro mnoho lidí byl finanční poradce spíše člověk, který je obere o jejich peníze. Tuto vizitku získali finanční poradci v dřívějších dobách, kdy se k této profesi dostala řada podvodníků a lidí, kteří se snažili zbohatnout na základě klamných informací a nevýhodně uzavřených smluv. Velká většina těchto rádoby finančních poradců dnes již nesmí tuto činnost vykonávat. Na jejich místo nastoupili noví finanční poradci, kteří jsou odborníky na svém místě. Jsou proškolení, vzdělaní, umí poradit i vyhodnotit nejvhodnější finanční produkt pro daného klienta. Kvalitní finanční poradce se vlastně vzdělává stále. Finanční trh není žádná stálice. Mění se prakticky neustále a finanční poradci musejí znát každou změnu, novelizaci a musejí ji umět využít ve prospěch svého klienta. Pokud by tomu bylo jinak, pak by velmi brzy přišli nejen o stávající klienty, ale i o ty budoucí. Pro každého finančního poradce je totiž velmi důležité dobré jméno a pozitivní reference. Právě toto mu přináší zisk. Špatné reference se navíc šíří mnohem rychleji, než ty pozitivní. A tak se nikomu nevyplatí uzavírat nevhodné smlouvy a nabízet nevýhodné produkty. Z toho tedy vyplývá, že dnes se finanční poradce vyplatí opravdu každému.

Profesionální finanční poradce - Mladá Boleslav a okolí

Jestliže máte zájem o vylepšení vašeho rodinného rozpočtu nebo potřebujete vyřešit konkrétní finanční potřebu, doporučujeme vám obrátit se na zkušeného finančního poradce, který nabízí své služby v Mladé Boleslavi a okolí. Konkrétně poskytuje individuální finanční poradenství a je schopný vám pomoci v oblasti úvěrů, pojištění, hypoték, spoření a investování.

Práce finančního poradce - Mladá Boleslav a okolí

Finanční poradce nenabízí jen nové finanční produkty a nové smlouvy. Umí totiž něco mnohem důležitějšího. Umí zhodnotit finanční situaci rodiny a porovnat jednotlivé finanční produkty. Na základě toho pak vybrat nejvhodnější produkt. Je třeba si však uvědomit, že to, co je vhodné pro jednoho klienta, není vhodné pro druhého. Stane-li se vám, že vám přítel doporučí finančního poradce, který mu nastavil perfektně finanční produkty a ušetřil tak peníze i zajistil zisk do budoucna, pak to neznamená, že stejné produkty vám budou doporučeny také. Jde totiž o to, že každá rodina je jiná. Každá rodina má jiné příjmy, náklady i výdaje. Toto vše je nutné zhodnotit a teprve pak vybrat nejvhodnější produkt. Proto to, co pomohlo vašemu příteli, vám může uškodit a proto vám finanční poradce nabídne jiné řešení vaší situace. Jedno bude však u obou klientů stejné. Finanční poradce vždy vytvoří finanční plán a doporučí ty nejvhodnější produkty na míru klienta a jeho rodiny.

Finanční poradenství ze všech oblastí financí Mladá Boleslav a okolí

Nabídka finančního trhu je široká. Finanční produkty nabízejí spoření, investování, úvěry, půjčky, hypotéky, a mnoho dalších produktů. Navíc každá společnost nabízí rozličné možnosti i výhody. Vybrat tedy jeden produkt, který je nejvýhodnější, není vůbec jednoduché. Pomoc orientovat se v této spleti finančních produktů nabízí nezávislí finanční poradci. Nejsou vázáni jednou firmou, a proto mohou zhodnotit jeden nabízený produkt od různých firem a vybrat nejvhodnější pro danou situaci i klienta.

Poradenství v oblasti spoření financí Mladá Boleslav a okolí

Každý by si měl odkládat finanční prostředky na horší časy. I když jich nemá mnoho, měl by alespoň minimální částku dávat stranou. Finanční poradci se shodují, že i jedna stokoruna měsíčně, může v budoucnu znamenat záchranu v podobě naspořených peněz. Dnes je trochu problém vybrat vhodný typ spoření. Vybírat můžete z celé řady finančních produktů, které mohou být zcela účelové, bez účelu, se zajištěním, s pojištěním i s garancí naspořených peněz. K využívaným patří spořicí účty, stavební spoření, termínované vklady, investiční spoření a spoření pro různé účely. Nabídek je mnoho a ne každá je výhodná. Finanční poradce na základě informací o vaší finanční situaci vybere produkty, které budou pro vás nejvhodnější a představí vám je. Vy si pak vyberete ten, který bude na míru vašich potřeb. Spořit můžete nejen pro sebe, ale i pro druhé. Spoření můžete uzavřít pro své děti, vnuky, nebo i rodiče. Můžete dokonce uzavřít spoření pro miminko a spravovat ho až do jeho dospělosti. Ani zde však nevybírejte spoření sami, ale nechte si nejvhodnější účet poradit finančním poradcem v Mladé Boleslavi.

Poradenství v oblasti investování financí Mladá Boleslav a okolí

Může být velmi výdělečnou záležitostí, která vám přinese zisk. Může však být i ztrátové. Vždy záleží na vhodné volbě investičního fondu. S výběrem vám pomůže opět finanční poradce, který má potřebné informace, znalosti i zkušenosti. Investovat můžete do podílových fondů, termínovaných vkladů, dluhopisů, strukturovaných investičních produktů, do nákupu akcií, do stavebního spoření, anebo důchodového připojištění. Přitom můžete zvýšit i riziko, nebo zisk. Zajištěné fondy vám garantují, určitý zisk i to, že vynaložené prostředky se vám vrátí. Nezajištěné fondy mohou přinést zisk mnohem větší, ale při špatném hospodaření fondu můžete přijít i o velmi mnoho.

Úvěry a hypotéky, výběr úvěru s finančním poradcem Mladá Boleslav a okolí

Úvěrů je celá řada a setkáváte se s nimi všude. I tam, kde by snad jejich nabídka být neměla. Nabízí je bankovní i nebankovní společnosti. Nabízí je každému, bez ohledu na věk, zajištění i zaměstnání. Pokud zvolíte úvěr od nebankovní společnosti, pak musíte počítat s tím, že zaplatíte vysoký úrok. Nebankovní půjčka vás může dostat do neřešitelné životní situace. Úroky nabíhají rychleji, než stíháte splácet. K nejhorším úvěrům pak patří krátkodobé úvěry od nebankovních společností, které nabízejí půjčku před výplatou, nebo půjčku v krizové situaci. Takový úvěr počítá s tím, že nebudete moci splácet. Aby se to nestalo, pak je lépe vybírat úvěr s finančním poradcem. Ten vám vždy nabídne úvěr, který splatíte bez větších problémů, a který neohrozí vaši existenci.

hypotékami je to obdobné jako s úvěry. I když zde je přeci jen nabídka finančních produktů hlídanější. Hypotéky pomáhají financovat bydlení. Banky se dnes předhánějí v nabídce nejvýhodnější hypotéky, nejnižšího úroku i nejvýhodnějších podmínek. Klienti, kteří již mají hypoteční úvěr a kterým končí fixace, se snaží hypotéku refinancovat a získat tak ještě výhodnější podmínky. Zde však existují nástrahy, které mohou hypotéku s nižším úrokem, prodražit. Úrok totiž není vše a je nutné číst všechny podmínky, které hypotéka má. Pokud jim nerozumíte, pak vám je osvětlí finanční poradce a zároveň vám pomůže vybrat nejhodnější hypoteční společnost i úvěr pro vás a váš rodinný rozpočet.

Důchodová reforma, penzijní připojištění - Mladá Boleslav a okolí

U penzijního připojištěni dochází k celé řadě změn. Mění se i název. Nově se bude jmenovat doplňkové penzijní spoření. Toto spoření již důchod nebude garantovat, ale umožní každému zvolit si způsob, nebo strategii spoření s různým zhodnocením i rizikem. Investiční strategii bude možné v budoucnu měnit. Vzhledem k tomu, že vybrat si správnou cestu doplňkového penzijního spoření není jednoduché, přijde vhod pomoc finančního poradce.

S finančním poradcem - Mladá Boleslav a okolí

Řešení finanční situace je lépe vždy konzultovat s nezávislým finančním poradcem. Jen tak získáte kvalitní finanční produkty, jistotu a klid do budoucna.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14049 (magazinpodnikani.cz#3026)


Přidat komentář