Hypotéky a finanční poradenství - Ústí nad Labem

Financovat bydlení, zajistit budoucnost sobě i nejbližším, to jsou záležitosti, které se týkají každé rodiny. Víte, jakým způsobem byste měli mít pojištěný majetek a k čemu je dobré stavební spoření? Pokud v této oblasti tápete, přečtěte si tento článek.

Poradenství v oblasti pojištění a financí

Koupí bytu či domu začíná nová budoucnost. Jakým způsobem ale nové bydlení zaplatíte? A jak si zajistíte svůj majetek a životní úroveň své rodiny do budoucna? Od toho tady pro nás jsou odborníci.

Hypotéky a finanční poradenství - Ústí nad Labem

Hypotéky a finanční poradenství - Ústí nad Labem

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví paní Jana Chocholatá, která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tato profesionálka v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • zajistí přeúvěrování starých nevyhovujících úvěrů a hypoték, vč. konsolidace půjček a to vše jak fyzickým, tak i právnickým osobám
  • poskytuje poradenství v oblasti stavebního spoření, úvěrů, hypoték a financování bydlení, vč. pojištění osob i majetku
  • insolvenční poradenství, oddlužení

Cílem finanční poradkyně Jany Chocholaté je Vaše spokojenost. Odbornice paní Chocholatá cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohla co nejlépe posloužit.

  • Telefonní kontakt: +420 739 018 132
  • Emailové spojení:j.chocholata@email.cz

  • Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů.

Jak financovat bydlení?

Před tímto problémem stojí většina lidí. Bydlet musí každý, ale jak získat bydlení, jaké si přejete, jaké potřebuje vaše rodina? I když nemovitost zdědíte, nebo získáte například darem, běžné je, že si svůj nový domov chcete přebudovat podle svých představ. Rekonstrukce bytu je nákladná záležitost, která jde do statisíců a ne každý ji zvládne zaplatit bez úvěru. Financování bydlení - Ústí nad Labem

Koupě bytu, rodinného domu, nebo jejich výstavba je však teprve drahá investice. Kde vzít potřebné miliony? Zajít si do první banky za rohem a upsat jí se kvůli hypotéce na desítky let? Nebo využít již založené stavební spoření? Přemýšlíte, zda by to nevyšlo levněji? A co když žádné stavební spoření nikdo z vaší rodiny dosud založené nemá? Lze i takovou situaci nějak řešit? Těmito otázkami se nemusíte nijak trápit. Postačí, když vaše investiční záměry sdělíte finančnímu poradci, na kterého se můžete spolehnout. Proberete spolu vaší finanční situaci a kroky, které povedou k získání vaší vysněné nemovitosti.

Překlenovací úvěr ze stavebního spoření

I když stavební spoření zatím neběží, není pozdě si ho založit. Existuje totiž produkt nazvaný překlenovací úvěr ze stavebního spoření, díky kterému můžete čerpat peníze na koupi či rekonstrukci nemovitosti ihned. Po splnění podmínek se pak dostanete do režimu klasického úvěru ze stavebního spoření. Podmínkou je obvykle čerpání překlenovacího úvěru po dobu minimálně dvou let a dosažení určité výše tzv. hodnotícího čísla. Podrobnostmi se až tak zabývat nemusíte. Zásadní věci, které jsou pro vás podstatné, vám sdělí váš** finanční poradce**. Vše ostatní zařídí sám. Vás bude jistě zajímat výše splátek, výše úroku, délka splácení, případně zajištění nemovitosti.

Výhody spolupráce s finančním a pojišťovacím poradcem

Předně vše vyřídíte u jednoho stolu, třeba u vás doma. Veškeré papírování se děje na jednom místě. Nemusíte se objednávat v bance, podepisovat smlouvy pod tlakem. To je velká úspora času a je to pohodlné. Kromě toho od jednoho stolu vyřešíte veškeré ostatní záležitosti, které vaše domácnost potřebuje dořešit, dotáhnout do konce. Jedná se určitě o zajištění majetku a o životní pojištění.

Když vaše dluhová situace není dobrá

Bohužel se stává, že se člověk dostane do tíživé dluhové situace. Do takové se může snadno dostat při ztrátě zaměstnání nebo jiného pravidelného příjmu. O příjem přichází člověk, když onemocní a nebyl pro takový případ pojištěn. Dluhy můžete taktéž zdědit. Situace každého je jiná, okolnosti, které ho do ní přivedly, jsou rovněž odlišné. Insolvenční poradentví Ústí nad LabemNestíháte pravidelně splácet dluhy, hrozí vám exekuce, nebo ji už máte? Když zkrátka nevidíte růžově přítomnost a máte strach o svoji budoucnost, zda nebudete muset řešit existenční otázky, je zde zákonné řešení, jak se zbavit dluhů. Rozhodně si nenabírejte žádný další dluh ve snaze sloučit veškeré dluhy v jednu půjčku. Místo toho se zajděte poradit s odborníky na řešení oddlužení, insolvenčními poradci Ústí nad Labem a okolí.

Pomoc od insolvenčního poradce Ústí nad Labem

Pokud jste si na sebe nabrali závazky, kterým nemůžete dostát, zkuste vaši situaci vyřešit oddlužením. Objednejte se v kanceláři insol v enčního poradce na konzultaci. Zde společně vypracujete analýzu vaší aktuální situace a dostanete návrh, jak se zbavit vašich dluhů. Poradce vám samozřejmě vysvětlí, jak takový proces oddlužení probíhá.

Co je cílem oddlužení

Proces oddlužení probíhá na základě zákonem stanoveného postupu řešení osobního bankrotu. Za pět let je dlužník povinen splatit pravidelnými měsíčními splátkami minimálně 30 % ze všech svých dluhů. Nepotřebujete k tomu souhlas od věřitelů, o oddlužení rozhodne krajský soud. K oddlužení lze přistoupit, když je dlužník v úpadku. Zákon stanovuje úpadek dlužníka tak, že má více věřitelů, nesplacené závazky více než 30 dnů po lhůtě splatnosti, kdy současně není schopen je splácet. Dlužník je v platební neschopnosti, když po dobu tří měsíců nehradí svoje dluhy po lhůtě splatnosti, nebo když úplně přestal splácet. Oddlužení lze možné provést i v takové situaci, kdy nelze splatit pohledávku prostřednictvím exekuce. Oddlužení se využívá i v případě, kdy hrozí úpadek. Čili se předpokládá, že dlužník nebude schopen ve lhůtě řádně zaplatit podstatnou část svých dluhů.

Oddlužení Ústí nad Labem

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14126 (magazinpodnikani.cz#3103)


Přidat komentář