Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolí

Finanční gramotnost je v dnešní době jevem, který se často podceňuje. Myslíte, že umíte manipulovat s penězi? Můžete to umět ještě lépe. Poradíme vám, jak na to, abyste svůj majetek zhodnotili.

Myslíte si, že pokud nejste milionáři, nemůžete žít v blahobytu? To je velký omyl. Sice od pár tisíc nepřijdete k miliónům, ale díky správné manipulaci s penězi můžete přijít k velmi zajímavým částkám. Musíte vědět, jak své peníze znásobit. Spousta lidí podceňuje nejen základní úkony nebo možnosti, které se mu nabízí. Třeba taková maličkost jako je výběr z bankomatu. Běžná věc, jenže spousta lidí pouze díky lenosti často nevybírá ze svého bankomatu. To může být ale rozdíl několik desítek korun. Za měsíc takto zbytečně zmizí z vašeho účtu i stovky korun a za rok vám zmizí z účtu několik tisíc. Několik tisíc, které byste si mohli uložit na spořící účet s výhodnými úroky. Měsíčně může jít o několik stovek korun, ročně si přijdete na několik tisíc korun. Vidíte, jak je pohyb tím správným směrem důležitý? Stačí si jen stanovit cestu, jakou se vydáte. A s tím vám nejlépe poradí finanční poradce.

Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolí

Správný finanční produkt nám pomohou vybrat** finanční poradci**. Jejich služby najdeme po celém území České republiky, mnohdy i v malých městech. V Břeclavi můžeme využít rady** zkušeného finančního poradce**, pana Marka Kvity. Ten se zabývá především hypotékami a úvěry, ale zprostředkuje Vám i stavební spoření, bankovní služby a financování bydlení pro fyzické i právnické osoby. Dále poskytuje půjčky, penzijní spoření i životní, úrazové a havarijní pojištění či pojištění domácnosti, občanské odpovědnosti za škodu aj pojištění staveb. Kancelář pana Kvity najdeme na ulici 17. listopadu 48/28, Břeclav 69002. Telefonicky se lze spojit na čísle +420 606 717 277, elektronickou poštou pak na adrese mkvita@obchod.rsts.cz. Cílem pana Kvity je nalezení optimální kombinace finančních a pojistných produktů pro splnění cílů a přání klientů. Věříme, že s poradenskými službami pana Marka Kvity budete plně spokojeni.

Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolíJak zhodnotit své peníze Břeclav a okolí

Máte spoustu možností, jak zhodnotit své peníze. Můžete zkusit zajímavé investice, naučte se hospodařit, vkládat peníze do vydělávajících prosperit. Na druhé straně se spořením souvisí i ochrana před případnými dluhy či krachy nebo jen zbytečným plýtváním peněz. Stačí si zvolit správné pojištění, výhodné úvěry, hypotéky či jiné půjčky, kde nevydáte více peněz než musíte. Prvním krokem ke zvolení správného produktu finančního subjektu je oslovení toho správného finančního poradce. Myslíte si, že je to zbytečné plýtvání peněz? Omyl. Je to první investice.

Finanční poradenství Břeclav a okolí

Potřebujete poradit ve finanční sféře? Možností, kde získat peníze, je spousta. Je spousta otázek, které lidé kladou odborníkům, aby se vyznali v dané oblasti. My vás připravíme ještě před návštěvou profesionála v oblasti finančnictví.

Finanční poradce Břeclav a okolí

Proč byste měli oslovit finančního poradce? Pokud** investujete do tohoto odborníka**, máte výhodu v tom, že se nemusíte soustředit na finanční možnosti, které máte. Poradce vám poradí, jak zacházet s penězi, kam je investovat, na co máte právo, jak neprodělat, postará se vám kompletně o vaše peněžité portfolio. Záleží na vás, kam až chcete nechat poradce zasáhnout. Finanční poradce vám na míru zhotoví tu nejlepší cestu, která vám umožní nakládat co nejvýhodněji s vašimi penězi. Mějte na paměti, že poradce se vyzná ve svém oboru, je to jeho práce a díky tomu se nemusíte orientovat v ekonomické sféře, která není jednoduchá. Už jen proto, že se pořád mění. Pokud je ale sledování finančních možností něčí práce, bude stále v obraze a pohlídá vaše konto. Díky tomu ušetříte sami spoustu času.

Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolíFinanční gramotnost Břeclav a okolí

Znáte gramotnost pouze v souvislosti se školou, kde se v hodinách jazyků učí děti dorozumívat se? Gramotnost sama o sobě je ale mnohem širší oblast, která do sebe může zahrnout i matematickou gramotnost. Tím se můžeme dostat i financím, protože k počítání peněz potřebujeme být rovněž gramotní. Lidé ale v dnešní době s penězi spíše hospodařit neumí. Nemůžeme tuto neznalost přičítat i ekonomické krizi, která postupně ochromila celý svět. Nelze totiž říci, že ti, kteří způsobili finanční problémy, jsou finančně negramotní. Není jednoduché ukázat na pár viníků a navíc jde o přirozený jev. Tak, jako je život jednou jednoduchý, podruhé složitý, i finanční situace má své stavy podle sinusoidy. Nicméně vzrůstající finanční negramotnost také přispívá ke krizi, proto se někteří chtějí zasadit o to, aby už děti na školách věděli, jak hospodařit s penězi. Zdá se vám to nesmyslné? Vždyť ale spousta rodičů učí finanční gramotnosti své děti už odmala. Dávají jim kapesné, odměny, všechno jim nedopřejí. To jen proto, aby děti znaly hodnotu peněz. A aby nemusely v dospělosti otáčet každou korunu. To totiž není příliš pozitivní vyhlídka a je to jen krok před absolutní chudobou.

Jak hospodařit s penězi?Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolí

Stěžujete si, že nic neušetříte a vaše vydělané peníze vám postačí na pokrytí běžných nákladů? Prověřte si, zda nemůžete někde něco ušetřit. Je-li to minimum, je možná na čase změnit zaměstnání. Nebo si můžete přivydělávat, pokud na to máte ještě kapacitu. Samozřejmě není jednoduché v dnešní době hledat práci, ovšem musíte si rozmyslet, co chcete. Peníze nebo práci, kterou chcete dělat. Pokud děláte ve firmě tzv. holku pro všechno a berete horší plat než uklízečka, pak je možná lepší si vydělávat peníze na ne třeba tolik atraktivním místě, než je asistentka ředitele, ale na přechodnou dobu můžete vydělávat jako prodavačka, pokud budete mít více financí. Máte ovšem nějaké peníze stranou? Pak by bylo dobré je zhodnotit. Investujte a ona investice bude vydělávat za vás. Pokud máte k dispozici nemovitost, pronajímejte ji. Jestli se budete chtít pustit do investic, musíte vědět, do čeho jít, rozumět trhu, abyste minimalizovali ztráty a zvážili jste, na co máte síly. Jsou jednodušší investice, kde sice nevyděláte tolik, ale výdělek máte skoro zajištěný.

 

Investice-rizika Břeclav a okolí

Nebo se pustíte do větších investic, které jsou trochu riskem, který může skončit dobře i špatně. Je to jako s vypsanými kurzy sázek. Nemusíte se ale obávat rizik, ta můžete eliminovat s vhodně zvoleným poradcem. I ti, kteří mají hodně peněz, nemají totiž vyhráno. Dost často se stává, že lidé, i ti velmi bohatí, sice jdou do lákavých investičních možností, které jim slibují mnohonásobné zhodnocení majetku, ovšem také to může skončit obrovskými dluhy. Stačí si jen vybavit systémy, kde se používá forma „letadla“ nebo „multilevelu“. Nejde v podstatě o podvody, vydělávat se tam dá. Ale ne každý je pro tento systém stavěný. Zapojí se do procesu nabírání nových členů daného systému. Může se jednat o oblasti pojištění až po obchod s diamanty. Je snadné slyšet, že pokud přivedete do firmy dalšího člověka, dostanete za něj několik tisíc. Stačí přemluvit čtyři lidi a máte slušnou měsíční výplatu. Jenže při vábení do daného systému vám již neřeknou, že daný způsob vydělávání je z určitého hlediska nevhodný, že vás budou nutit do věcí, které nechcete. Proto je dobré se poradit s odborníkem. Vyberte si proto takového poradce, který se vyzná v dané oblasti. Dejte na reference známých nebo na diskuzních fórech, abyste našli toho správného poradce pro vás. Nejlépe bude, když zkontaktujete někoho, kdo není vázaný na nějakou firmu, investiční nebo finanční úřad, aby vám nenabízel jen produkty dané firmy, protože nemusí být nejvýhodnější. Nebojte se platit za tyto služby, protože je to počáteční investice, která vám může znásobit majetek.

Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolíFinancování bydlení Břeclav a okolí

Chcete si pořídit nové bydlení nebo vylepšit to stávající? A přemýšlíte o tom, jak lepší bydlení financovat? Pan Marek Kvita najde pro vás vhodné řešení a pomůže s výběrem toho správného úvěru na bydlení. Je jedno, jestli chcete stavět dům, kupujete nový byt, renovujete kuchyň či plánujete výměnu oken. Pan Marek Kvita porovná nabídky úvěrů ze stavebního spoření napříč trhem a nalezne pro vás vzhledem k vašim možnostem a požadavkům dostupné řešení s ohledem na poplatkovou strukturu a úrokovou sazbu. Pomůže vám s veškerým papírováním a zařizováním. Ulehčí vám mnoho dní běhání a shánění formulářů, bude stát na vaší straně při vyjednávání s bankou nebo spořitelnou.

Hypotéky Břeclav a okolí

Hypotéka je střednědobý a dlouhodobý úvěr, který je zajištění zástavním právem na nemovitosti nacházejí se na území České republiky.** Je to výhodný způsob, jak získat prostředky na financování vlastního bydlení, když úspory nestačí. A ty stačí málokomu. V dnešní době existuje široká škála hypotečních úvěrů, které vzájemně odlišuje nejen jejich výše, délka fixace, možnost předčasného splacení a doba splácení. Každá hypoteční nabídka je něčím specifická a nehodí se pro každého. Hypoteční úvěry jsou zpravidla uzavírány na několik let až desetiletí, proto jsou nezřídka provázeny obavami z neočekávaných situací. Již se nemusíte starat o výběr té pravé hypotéky, zkušený finanční poradce** vám najde hypotéku s nejnižší sazbou na trhu, ušetří vám spoustu času a nervů, protože dokáže pružně reagovat na stále se měnící podmínky, služby a úrokové sazby.Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolí

Hypotéka může být účelová i neúčelová. Účelová hypotéka je poskytována na financování konkrétní nemovitosti, její výstavbu, modernizaci a naopak neúčelovou hypotéku můžete využít pro cokoliv, aniž byste to bance museli prokazovat. S tím však souvisí zpravidla vyšší úrokové sazby.

Stavební spoření Břeclav a okolí

Stavební spoření je spořící produkt vhodný pro všechny, kteří mají na příštích pár let jasno, že uspořené finance nebudou potřebovat. Je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí využívat následné úvěrové produkty stavebních spořitelen. Stavební spoření zahrnuje fázi spoření a následně nároku na úvěr. Ten je charakterizován nízkými a pevnými úrokovými sazbami po celou dobu jeho splácení. Stavební spoření je díky státnímu příspěvku stále jedna z nejvýhodnějších a nejvyužívanějších forem zhodnocení Vašich osobních i rodinných financí.

Bankovní služby Břeclav a okolí

V současné době existuje na trhu velké množství bankovních služeb, které vám nabízejí komplexní řešení pro potřeby vašeho finančního života. Tyto služby nejsou nezbytné, ale usnadní vám život ve společnosti. Většina lidí si bez bankovních služeb každodenní život už nedokáže ani představit. Nákupy hradíme většinou kartou, výplata nám chodí na běžný účet, bydlíme díky hypotéce, kroužky dětí platíme přes internetové bankovnictví. Nejrozšířenější bankovní službou jsou běžné účty, které neslouží pouze pro přijímání a odesílání plateb. Umí mnohem více. Pro běžný život soukromé osoby můžete využít tyto bankovní služby: bankovní účty pro dospělé, bankovní účty pro děti a studenty, šeky, internetbanking, spořící účty aj. Preferujete dostupné a rychlé bankovní služby? Potřebujete poradit s jejich výběrem? V tomto případě se obraťte na pana Marka Kvita, který Vám se vším poradí a vyberete ten správný produkt šitý na míru právě Vám.

Životní pojištění Břeclav a okolí

Chcete finančně zajistit Vás i Vaše blízké, kdyby došlo k Vašemu úmrtí? V tomto případě je vhodné si sjednat životní pojištění, které Vás i Vaše blízké chrání před finančními důsledky nejrůznějších nahodilých životních situací. Důležité je, co od pojištění očekáváte, jaké parametry byste si přáli apod. V pojištění tápat nemusíte. Vše si můžete nechat podrobně vysvětlit Vámi vybraným finančním poradcem, který Vám doporučí životní pojištění, ale i další jiný případný produkt vhodný právě pro Vás.

Hypotéky a finanční poradenství - Břeclav a okolíHavarijní pojištění Břeclav a okolí

Havarijní pojištění je smluvní pojištění sloužící ke krytí škod na vašem automobilu vzniklých v důsledku dopravní nehody, krádeže, vandalismu nebo živelné události. Způsobit dopravní nehodu může každý, i když se většina řidičů snaží jezdit bezpečně. Škoda pak dosahuje řádů desetitisíců až statisíců. Pokud není automobil pojištěný, veškeré náklady na opravu nebo pořízení nového vozu musí uhradit majitel. Pokud však automobil havarijně pojištěný je, jeho vlastník zaplatí náklady pouze do výše spoluúčasti.

Toto pojištění se vyplatí zejména pro nové vozidla, protože se zvyšujícím se stářím vozidla klesá jeho cena, tudíž i pojistná částka a pojistné. Pokud by vás však případná oprava  přišla draho, je** havarijní pojištění** vhodné i pro starší vozidla. Většina pojišťoven nabízí havarijní pojištění jako doplněk k pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla za zvýhodněných podmínek. Je proto výhodné sjednávat povinné ručení i havarijní pojištění současně a zvážit možnost jejich sjednání u jedné pojišťovny.

Pojištění domácnosti Břeclav a okolí

Chcete snížit nemalé výdaje za znovupořízení nového majetku zapříčiněné krádežemi, vandalismem, výbuchem, požárem či jinou neočekávanou události? V tomto případě je vhodné sjednat si pojištění domácnosti, které ochrání váš majetek před těmito situacemi. Tento druh pojištění patří k jednomu z nejčastěji nabízených pojištění a lze jej proto sjednat prakticky u kterékoli pojišťovny. Potřebujete poradit s jeho výběrem a hledáte v Břeclavi a okolí odborníka zabývající se touto oblastí? Nemusíte hledat dlouho, pan Marek Kvita vám poradí, jaké pojištění domácnosti vybrat a na co dávat při jeho uzavírání pozor.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14293 (magazinpodnikani.cz#3270)


Přidat komentář