Finanční poradenství - Ostrava

Nezávislé finanční poradenství může opravdu pomoci každému, kdo potřebuje ať již větší množství peněz, začít spořit, nebo pojistit sebe či cokoli jiného. Vyplatí se i v případě refinancování úvěrů.

Profesionální finanční poradce Ostravsko

Je dobré mít vlastního finančního poradce či je to jen vizitka těch, kdo na to mají? Tuto otázku slýchávám často. Navíc se k tomu přidává spousta názorů o nákladnosti finančních poradců, o tom, že vnucují produkty, které vlastně vůbec nejsou výhodné, ale jim zajistí tučnou odměnu. Jak to však ve skutečnosti je? Dnešní firmy, které nabízejí finanční poradenství, nebo i soukromí finanční poradci, jsou vysoce odborně vzdělaní lidé, kteří se bezpečně orientují v nabídce finančních produktů. Zásluhou neustálých školení a seminářů jim neuteče žádná změna, která se na finančním trhu objeví. Navíc umějí jednotlivé produkty porovnávat a vybrat pro daného klienta ten opravdu nejvhodnější. Ono totiž ve finančním světě platí, že co je dobré pro jednoho, to již nemusí být dobré pro druhého, dokonce druhému vybraný produkt může přitížit. Finanční poradenství se totiž musí nutně odvíjet nejen od nabídky finančních produktů, ale také od situace klienta, a to z pohledu na současnou situaci i tu budoucí.

A tak, pokud potřebujete poradit s vaší finanční situací, ať již v jakémkoli směru, pak uděláte nejlépe, pokud si najdete dobrého finančního poradce Ostrava, který vám nastíní možnosti řešení. Dobrý finanční poradce totiž není jen pro ty, kdo na to mají, ale zejména pro každého, kdo chce nakládat se svými financemi co nejlépe a zároveň být i efektivně připraven na dobu, kdy nebude například moci pracovat.

Finanční poradenství - Ostrava

Hledáte-li odborníka přes finanční poradenství a bydlíte v oblasti Ostravy nebo okolí, máme pro Vás tip na pana Lukáše Galuse. S panem Galusem můžete řešit služby týkající se majetkového pojištění, životního pojištění, penzijního zabezpečení,hypotečních úvěrů, ale také i stavebního spoření. Více informací o službách pana Galuse naleznete na internetových stránkách www.financialgroup.cz. Kontaktovat pana Galuse můžete na tel. čísle +420 732 627 798, na e-mailu lukas.galus@financialgroup.cz či osobně na adrese Pavlovova 40, Ostrava - Jih, 70030.

Závislý nebo nezávislý finanční poradce?

To je základní otázka. Ono totiž není vůbec jednoduché najít toho správného poradce. Závislý poradce nabízí produkty konkrétní firmy. Jde tedy o velmi úzkou nabídku, která z pohledu nabídky na finančním trhu nemusí být vždy opravdu výhodná. Naopak nezávislý finanční poradce vám nabídne produkty různých firem, a vybere pro vás ty, které budou šité na míru vaší osoby či domácnosti nebo firmy. Rozhodnout se tedy můžete podle svých potřeb, tedy pokud máte vybranou finanční firmu, pak budete spokojeni s jejím závislým poradcem. Pokud chcete nejlepší produkty různých firem, nebo vyřešit svou finanční situaci s co nejnižším zatížením rodinného rozpočtu a s co nejlepším efektem, pak je rozhodně výhodnější najít si nezávislého finančního poradce s kvalitními referencemi a doporučeními spokojených klientů.

Odbornost finančního poradce

Na prvním místě u každého finančního poradce musí být odbornost. To znamená, že v nabízených produktech se musí dobře orientovat a musí je umět aplikovat na jednotlivé situace. Pokud jde o opravdového odborníka, pak nalezne nejvhodnější řešení a nabídne vám ho a to i přesto, že vybraný produkt nebude pro finančního poradce znamenat zrovna nejvyšší provizi. Spokojenost zákazníka je tedy u odborníka na prvním místě.

Nabídka finančních produktů Ostrava

Pro nalezení nejvhodnějšího řešení vaší finanční situace je důležitá i produktová pestrost. To znamená, co nejširší nabídka jednotlivých finančních firem, a umění jejich vyhodnocení na vaši konkrétní situaci. Výběr z celé řady nezávislých produktů znamená, že vám bude vybrán ten nejvhodnější, který bude přesně na míru vaší situaci.

Finanční poradenství v oblasti pojištění majetku Ostrava

Pojistit si majetek je dnes důležité. Rizik je celá řada, od živelných pohrom, přes nehody, až po krádeže či úmyslné poškození, například sprejery. Pojištění majetku je však velmi svízelné pokud se neorientujete v nabídce. Často tak platíte více, než je třeba, v domnění, že při pojistné události také více dostanete. To však vůbec není pravda. Proto je nutné pojištění majetku nastavit správně. V tom vám pomůže nezávislý finanční poradce. Ten, po poradě s vámi, vypracuje návrh konkrétních pojistných nebezpečí, která máte zájem pojistit, a která jsou doporučována a sjedná s vámi odpovídající pojistnou částku. Ta bude odpovídat limitu, který pojišťovny plní. Důležité je nechat si vysvětlit veškeré podmínky pojišťovací smlouvy. Často jsou některé události limitované či nějak omezené. Finančním poradce vás na vše upozorní a vysvětlí, co vám bude nejasné. Navíc vám nabídne i možnosti, které pojistnou částku mohou snížit. Často to bývají různé pravidelné revize, nebo například správná instalace hromosvodu, či zajímavé akce. Tak budete mít pojištění nastavené přesně podle vašich potřeb a ve správné hodnotě a při pojistné události dostanete očekávanou sjednanou částku.

Finanční poradenství v oblasti spoření Ostrava

Každý, kdo má možnost, měl by si odkládat nějakou částku peněz a spořit ji. Je jedno zda na horší časy, nebo na dobu až nebude moci pracovat a půjde na zasloužený důchod, nebo na splnění svých snů. Mnohem důležitější je, jak tuto částku spořit. Dříve se spořilo na vkladní knížky. Dnes jsou v oblibě spořící účty a pak další spořící produkty jako je stavební spoření, termínované vklady, investiční spoření a spoření pro různé účely. Nabídek je celá řada a ne každá je opravdu vhodná a kvalitní. Navíc různé jsou i podmínky výběru naspořených peněz, poplatky za vedení spořícího účtu a samozřejmě zhodnocování peněz. Nezávislý finanční poradce vám dokáže nabídnout řešení pro vás a pro vaše možnosti. Z nabídky vybere produkt, který bude ze všech hledisek pro vás opravdu výhodný. Poradí vám i v případě, kdy chcete spořit dětem či vnukům. Například při nejvýhodnějšího spoření pro kojence, které bude v budoucnu sloužit například ke studiu, nebo k jiným účelům. I zde jsou opravdu velké rozdíly.

Finanční poradenství v oblasti refinancování úvěru na bydlení Ostrava

Refinancování úvěru na bydlení může potkat opravdu každého, kdo nefinancuje své bydlení z vlastních peněz. Úvěry na bydlení jsou dlouhodobé a v jejich průběhu se může stát cokoli. A to i v případě, kdy máte úvěr pojištěný. Ani tato pojistka nemusí být dostatečnou ochranou před dostáním se do potíží. Na finančním trhu je dnes řada zajímavých nabídek, které vám mohou pomoci danou situaci vyřešit. Opět každá nabídka je zcela jiná a má jiné podmínky i výhody a nevýhody. Nejlepším poradcem vám pak bude nezávislý finanční poradce, který vám po zhodnocení vaší situace doporučí nejvhodnější produkt, nebo produkty, které trh nabízí. Refinancovat úvěry z bydlení je možné u řady produktů. Samozřejmě jsou to hypotéky na bydlení, ale mohou to být i klasické bankovní půjčky na bydlení a úvěry ze stavebního spoření. Ten, kdo má těchto produktů více, je může konsolidovat v jeden a ušetřit tak významnou část splátky. Refinancování hypotéky se vyplatí i tehdy, když máte tento jediný úvěrový produkt, ale sjednaný za nevýhodných podmínek. I zde jsou možnosti, jak snížit úrok, splátku, přeplacení i dobu splácení, nebo jak hypotéku navýšit za výhodných podmínek.

Hypoteční úvěry Ostrava

Uvažujete o lepším bydlení? Chcete si postavit nový dům? Plánujete rekonstrukci nebo modernizaci? Potřebujete rekonstruovat svůj současný byt? Rádi byste si koupili chatu? Řešením může být hypoteční úvěr - často jediný a nejvýhodnější způsob jak získat prostředky na financování vlastního bydlení.

Hypotéka je dlouhodobý úvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. To znamená, že buď musíte nějakou nemovitost vlastnit, případně přizvat spolužadatele, který nemovitost vlastní, nebo můžete ručit nemovitostí právě kupovanou.Pokud jste se rozhodli k tomu, že si vezmete hypotéku, nezapomeňte si vše dobře promyslet. Musíte si být jednoznačně vědomi toho, co chcete a co od hypotéky očekáváte. Dobrou hypotéku poznáme dle konkurenceschopné úrokové sazby a nulových poplatků za vyřízení a provoz úvěru.

Hypoteční banky nabízejí v zásadě dva typy úvěrů: účelové hypotéky, které jsou účelově vázané na pořízení nemovitosti, a neúčelové hypotéky, tzv. americké hypotéky na cokoli. Vyřízení hypotéky může trvat i několik týdnů či měsíců, proto se doporučuje řešit s časovým předstihem. Pokud si nevíte rady, jaká nabídka je pro vás vhodná, obraťte se na odborného poradce, který na základě Vašich přání a potřeb vybere pro Vás nejvhodnější nabídky na trhu, vypracuje návrhy a následně Vás bude kontaktovat.

Stavební spoření Ostrava

Stavební spoření je jednou z možností nejdostupnějších a nejvýnosnějších úvěrů na bytové potřeby a jedním z nástrojů zhodnocení prostředků. Je komplexním finančním produktem nabízeným převážně stavebními spořitelnami a vhodným spořícím produktem pro všechny, kteří mají na pár let jasno, že uspořené finance nebudou potřebovat. Seniorům nabízí výhodné a bezpečné spoření na klidné stáří, lidem v produktivním věku umožní spořit se zajímavým výnosem nebo si vylepšit bydlení a dětem našetřené peníze usnadní start do života. V průběhu spoření můžete čerpat státní podporu a po jeho skončení získáváte, při splnění dalších podmínek, nárok na úvěr ze stavebního spoření.

Penzijní zabezpečení Ostrava

Penzijní připojištění je dobrovolné spoření na důchod, na které vám přispívá váš zaměstnavatel nebo stát. Je to způsob spoření, u kterého lze čerpat výhodný státní příspěvek a daňové úlevy, pokud klient dodrží smluvní podmínky. Základem penzijního připojištění je smlouva uzavřená s penzijním fondem. Smlouva mimo jiné obsahuje penzijní plán, upravující všechny možné formy dávek a závazky fondu vůči klientovi. Využíváte své penzijní připojištění na maximum? Chcete poradit, jak na penzijním připojištění ušetřit na daních? Nebo připravit individuální finanční plán?

Majetkové pojištění Ostrava

Chraňte svůj majetek proti nepředvídatelným okolnostem ve Vašem životě a ochraňte to nejcennější, co máte a to svůj domov. Využijte komplexní pojištění majetku. Pojištění majetku poskytuje finanční náhradu v případě škody v důsledku krádeže, živelní události, vandalismu nebo loupeže. Jeho základním cílem je ochrana majetku proti následkům nepředvídatelných událostí.

Majetkové pojištění lze rozdělit do dvou základních skupin. A to na pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti jako je rodinný dům, byt, chalupa, chata a další budovy. Pojištění domácnosti patří do skupiny pojištění majetku občanů. Zahrnuje téměř všechny věci, které tvoří vybavení domácnosti - od nábytku přes elektrické spotřebiče až po cennosti a peníze. Pojištění majetku domácnosti slouží k finanční náhradě za poškození, zničení nebo odcizení věcí, které jste měli ve svém bytě. Pojištění nemovitosti je určeno k zabezpečení rodinného domu, stavby, bytových domů, bytových a nebytových jednotek, ale i rekreačních objektů, tedy chat a chalup, proti živelným pohromám a krádežím.

Životní pojištění Ostrava

Životní pojištění chrání jednotlivce a celou jeho rodinu před finančními důsledky nečekaných životních situací. Mělo by být důležitou součástí osobního pojištění každého ekonomicky činného člověka, který potřebuje zajistit své blízké. Cílem životního pojištění je finančně zajistit osoby, které jsou vám blízké (manželku, děti apod.) v případě vaší smrti. Zejména je vhodné pro živitele rodin, kdy vaší smrtí přijde zbytek rodiny o podstatnou část příjmů.

Investice Ostrava

Chcete mít víc času na práci a koníčky, přitom mít své prostředky výhodně uložené? Chcete výhodně zhodnotit své finanční prostředky? Nebo nejste spokojeni s nulovým výnosem na vašem bankovním účtu? Řešením může být investice, která se chápe jako vložení peněz do dlouhodobých statků, které nepřináší zisk okamžitě, ale jejím účelem je získání budoucího užitku. Přistupujete tak na určité riziko a za cenu ztráty likvidity vašich volných prostředků, kdy nemůžeme peníze po jistou dobu použít. Pokud přemýšlíte o tom, do čeho investovat, nejdříve si musíte základní priority - kolik investovat, na jak dlouho a co od toho očekávat. Investice je nutné rozdělit do několika produktů, kterých je nespočet a mnohdy je složité je pochopit. Můžete investovat do nemovitostí, uměleckých děl, drahých kovů, akcií, do vzdělání, podílových fondů apod.

Pojištění firem Ostrava

Pojištění firem vám zajistí optimální pojištění aut, majetku, výpadku provozu, odpovědnosti za škodu, pohledávek a mnoha dalších speciálních druhů pojištění. Výběr vhodné pojišťovny je pro každého podnikatele s plánem nechat se pojistit proti případným rizikům zásadním rozhodnutím.

Ať již budete řešit jakoukoli finanční situaci, doporučuji ji řešit komplexně a s odborným nezávislým poradcem. To vám zajistí jistotu, že získáte kvalitní finanční produkty a zároveň jistotu do budoucna.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13972 (magazinpodnikani.cz#2947)


Přidat komentář