Finanční poradenství - Olomouc

Orientovat se v mnoha nabízených produktech, v různých pojišťovnách a bankách není jednoduché. Jejich vzájemné porovnání je časově náročné a finanční oblasti neznalý jedinec se stejně nedobere zdárného konce. Využijte služeb finančního poradce.

Bez dobrého a zkušeného finančního poradce se jen málo z nás v dnešní době obejde. Naprostá většina z nás využívá nabídky úvěrů některé z bankovní i nebankovní společnosti, ovšem v nepřeberném množství různých druhů tápeme. Hypoteční banky, stejně jako stavební spořitelny se předhánějí, kdo z nich svým klientům poskytne lepší nabídku. Dokážeme se ale správně orientovat na poli financování?

Poradenství při uzavírání hypotečního úvěru Olomouc

Je Vaším snem postavit si rodinný dům přesně podle Vašich představ? Nebo jste si vyhlédli rodinný dům, který byste si rádi koupili? Hypotéka Vám Vaše sny dokáže jednoduše splnit. Je potřeba si uvědomit, že hypoteční úvěr znamená dlouhodobý, nezřídka až celoživotní finanční závazek, který je potřeba měsíc co měsíc plnit. Proto je potřeba k uzavření hypotečního úvěru přistupovat zodpovědně. Celou situaci důkladně zvažte, zapřemýšlejte nad Vašimi současnými i budoucími příjmy, apod. Před uzavřením hypoteční smlouvy se vždy obraťte na finančního poradce. Jedině ten dokáže celou situaci objektivně posoudit. Najde pro Vás optimální řešení, ze kterého vzejde hypotéka Vám na míru. Finanční poradce se navíc neustále pohybuje v tržním prostředí, často spolupracuje s hypotečními bankami a stavebními spořitelnami a je schopen s nimi vyjednat i speciální klientské podmínky v podobě různých slev, akcí, výhodných úroků a poplatků, zkrátka Vám zajistit výhody.

Pořízení nemovitosti na Olomoucku

Chcete si postavit dům, koupit si jej nebo zrekonstruovat? Hypoteční úvěr je tím nejčastěji využívaným produktem pro naše sny a cíle. Hypoteční úvěr můžete získat již tehdy, máte-li k dispozici pouhých 15 % vlastních prostředků. Některé banky poskytují hypotéku až do výše 100% hodnoty nemovitosti. Nezáleží na tom, zda si chcete pořídit byt, dům, chalupu nebo jinou nemovitost. Základní podmínkou pro to, abyste získali hypoteční úvěr, je Vaše dostatečná bonita, v rámci které se posuzují všechny Vaše příjmy a výdaje. Další podmínkou je kupní smlouva nebo smlouva o kupní smlouvě budoucí, odhad zastavované nemovitosti, pojištění nemovitosti. Důležitý je při posuzování přiklepnutí hypotéky i věk žadatele. Hypoteční úvěr musí být splacen do 65 nebo do 70 let.

Co je refinancování hypotéky?

Chcete refinancovat hypotéku? I v tomto případě se obraťte na finančního poradce, který Vám poskytne bezplatné poradenství, kvalitní servis a následnou péči do budoucích let. Do servisu patří také refinancování hypotéky. Této služby se využívá především na konci fixačního období, nebo v případě, kdy již nejste s podmínkami bankovního ústavu nijak spokojeni a oslovila Vás lepší a zajímavější nabídka. Refinancováním hypotéky se rozumí splacení původní hypotéky a uzavření hypotéky nové, s výhodnějšími podmínkami. Nejčastějším důvodem pro refinancování hypotéky je nižší úroková sazba, prodloužení splatnosti hypotéky, zkrácení délky splatnosti, čímž se sníží přeplatek. Refinancovaní je běžným produktem, který je dosti oblíbený, nebo%t se při něm neplatí žádné poplatky za jeho vyřízení. Někdy není potřeba ani nový odhad nebo opětovné doložení příjmů. Máte-li zálusk na refinancování, pohlídejte si konec fixace a začněte se o refinancování zajímat a začít o něm jednat nejpozději 6 týdnů před koncem fixace. Banka Vás samozřejmě na konec fixačního období neupozorní. Spíš Vám pošle na jeho samém konci oznámení o tom, že byla úroková sazba na dobu dalších let navýšena.

Jak poznat nevýhodný úvěr?

Máte zájem o poskytnutí úvěru? Jestliže máte účet u některé z bank a nejsou s vámi žádné problémy, jistě nebude dělat ani banka problémy Vám a poskytne Vám úvěr v určité výši. Dokonce i opakovaně, budete-li mít zájem. V opačném případě, když Vám banka nechce úvěr poskytnout, můžete sáhnout po nabídce některé z nebankovních společností. A zde často nastává problém v důsledku Vaší neinformovanosti nebo nejasným pravidlům. Nenechte se zlákat nabídkami společností, které pravidelně vyplňují Vaše poštovní schránky letáčky a různými kartami, z nichž můžete bezprostředně čerpat. Obraťte se na finančního poradce, který Vám navrhne několik řešení, jak přijít k penězům, ale pro Vás výhodně.

Jak investovat své peníze?

Jestliže máte svého finančního poradce, jistě Vám může radit v mnoha oblastech. Máte-li pohromadě nějaké naspořené peníze, jistě Vás zajímá, jak je zúročit a co nejlépe zužitkovat. Můžete je investovat nebo spořit. V oblasti investování peněz se vyzná jen malé procento lidí. Většina si nechá kvalitně poradit, aby o své korunky nepřišla. Každý je opatrný na své finance. Je to něco jiného než si půjčit peníze od banky, když nemáme. Investované peníze jsou naše a jejich ztráta hodně bolí. Pokud chcete investovat, informujte se o více možnostech. Není dobré dávat peníze do jednoho produktu. Nějaké peníze je možné dát do nemovitosti, některé do dluhopisů, jiné můžete investovat do alternací, jako třeba šperky, atd. Podle čeho ale zjistit, kam své peníze investovat, aby byly v bezpečí a přitom se dostatečně zúročily? Nechejte si poradit od profesionála. Ten Vám doporučí nejlépe, co je pro Vás a Vaše peníze vhodné.

Služba finančního poradenství Olomouc

Sami vidíte, že bez finančního poradce se zcela jistě neobejdeme, pokud nám na našich penězích záleží, pokud nám záleží na naší budoucnosti, na splnění našich snů a přání. Finanční poradenství Olomouc je služba, která je pro nás bezplatná, přitom nám dokáže ušetřit tolik peněz, za které si můžeme pořídit mnoho věcí, o kterých bychom nadále jen snily. Nechejte si poradit, ať zbytečně nenaletíte pofiderním společnostem nebo ať neuzavřete produkty, které jsou pro Vás absolutně nevýhodné. Může se stát, že se daného produktu nebudete moci zbavit a celá Vaše nerozvážnost Vás vyjde hodně draho.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13989 (magazinpodnikani.cz#2966)


Přidat komentář