Finanční poradenství - Jablonec nad Nisou

Zvažujete koupi rodinného domu nebo bytu? Pak Vás možná nemine vyřízení hypotéky. Víte, u které společnosti Vám nabídnou nejlepší podmínky? Porovnejte jednotlivé nabídky spolu s finančním poradcem, který pro Vás vybere tu nejlepší variantu.

Poskytování hypoték a úvěrů - poradenství Jablonec nad Nisou

Společností, které poskytují hypotéky a úvěry, je velké množství. Chybu dělají především ti, kteří v případě, kdy si rychle potřebují vypůjčit peníze na koupi nemovitosti, využijí nabídky hypoteční banky nebo jiné společnosti, která jim peníze bez problémů půjčí, aniž by takovou nabídku porovnali s jinou, aniž by si vše propočítali, promysleli. Pak se často diví, za jakých nevýhodných podmínek smlouvu uzavřeli a o kolik peněz přijdou, pokud se zachovají tak či onak. Peníze je potřeba si vždy půjčovat s velkým rozmyslem, s rozvahou. Neunáhlit se, porovnat nabídky produktů, ujasnit si své priority, cíle, požadavky. Při výběru hypotéku a úvěru je vždy potřeba poradit se s finančním poradcem, který s Vámi porovná jednotlivé produkty, které jsou na našem trhu nabízeny. V nabídce je až 1200 variant zajišťujících financování bydlení. Máte dojem, že je všechny znáte a jste tedy si schopni vybrat ten nejlepší, který bude přímo Vaší situaci vyhovovat? Finanční poradce s Vámi vybere tu nejzajímavější hypotéku, porovná s Vámi i ostatní nabídky a zařídí veškeré administrativní náležitosti.

Kdo je nezávislý finanční poradce?

Nezávislý finanční poradce je tu pro Vás vždy, když potřebujete poradit, když potřebujete poradit, která stavební spořitelna nebo hypoteční banka nabízí ty nejvýhodnější produkty na trhu. Finanční poradce Vám poradí, pokud např. nevíte, na jakou částku si pojistit nemovitost, jakým způsobem a kam si odkládat peníze a spořit si na důchod, nebo když zkrátka jen potřebujete poradit, kam uložit peníze, abyste z nich měli co největší užitek. Nezávislý finanční poradce poradí každému, kdo nemá zcela jasno, jak investovat své peníze. Vždy je lepší dát na rady zkušeného odborníka, než se řídit vlastním instinktem, zvláště tedy v případě, kdy o** finanční oblasti** nemáte dostatek informací. Zhodnoťte své peníze ještě dnes a obraťte se na odborníka. Obecně lze finančního poradce označit za odborníka, který dokáže naprosto nezávazně poradit, jak efektivně pracovat s financemi. Jeho prací je zajistit, aby jeho klientovi jeho peníze co nejlépe sloužily, a aby mu zajistily všechno, co od života očekává.

Nezávislý finančního poradce Jablonec nad Nisou

Hlavním cílem finančního poradce je vypracovat spolehlivý finanční plán, podle kterého se následně může klient řídit a díky němuž je schopný ušetřit až celou 1/3 svého finančního příjmu? Že Vám to přijde zcela nemožné, neboť jste dosud neušetřili ani korunu? A nemyslíte, že je na čase to změnit? Dobře zpracovaný finanční plán Vás dokáže nasměrovat, jakou cestou se máte vydat, aby Váš finanční rozpočet nebyl příliš zatížený, a přitom aby docházelo ke splnění Vašich přání v ty správné okamžiky. Základními službami finančního poradce je zpracování finančního plánu na základě důkladně provedené finanční analýzy. Každý by měl mít svého finančního poradce, neboť jen málokdo z nás ví, jak skutečně ušetřit nějaké peníze, které se v budoucnu vždycky hodí.

Jakou hypotéku si vybrat?

Využití hypotéky je krok velmi důležitý. Je potřeba si uvědomit, že hypotéka není záležitostí na pár let, ale pro někoho na třetinu nebo polovinu života. Proto byste tento krok měli velmi důkladně zvážit a opravdu precizně vybírat jednotlivé nabídky, než se nějaké finanční společnosti upíšete. Vámi zvolená hypotéka by měla být vybraná především tak, aby byla ušitá Vám tzv. na míru. Přesně na míru Vašim potřebám, možnostem a přáním. Finanční poradce Vám poradí, u které společnosti by právě pro Vás byla hypotéka nejvýhodnější, pomůže Vám spočítat a zvážit veškeré příjmy, seznámí Vás s úrokovými sazbami, apod. Zpravidla v okamžiku, kdy dochází ke změně úrokové sazby Vaší hypotéky, je možné u naprosté většiny hypotečních bank učinit mimořádnou splátku. Jestliže tedy již dopředu víte, že v blízké budoucnosti získáte větší množství peněz, které byste použili na doplacení hypotéky, je dobré zvolit krátkou fixaci. Váš čistý měsíční příjem by rozhodně neměl pokrýt pouze výdaje domácnosti. Vždy je nutné, aby Vám zůstala jakási finanční rezerva ve výši minimálně několika tisíc korun. Jsou banky, které při poskytování financí nabízejí svým klientům, jak při pořizování vlastního bydlení ušetřit. Jedním ze způsobů je odpuštění poplatků za zpracování hypotéky, za zpracování hypotéky nebo garance úrokové sazby.

Důchodová reforma, jak se zajistit na stáří

Důchodová reforma je již po delší dobu dosti ožehavým tématem v České republice, které vyvolává mnoho rozličných diskuzí. Někteří se k dané situaci nevyjadřují, někteří s ní nesouhlasí, jiné nechává důchodová reforma chladnými. Jedno však mají všichni občané ČR společné a to skutečnost, že se důchodová reforma týká naprosto všech. Každý z nás bude muset jednou do důchodu a každý z nás bude muset i v důchodovém věku něco jíst a někde bydlet.

Tři pilíře důchodové reformy pro spoření na penzi

Důchodová reforma by měla být tvořena třemi pilíři. Každý z těchto pilířů by měl představovat pro lidi nástroj pro spoření peněz na penzi. Důchodová reforma je diskutovaným tématem především před brzkými volbami. Levicově řazení politici se spíše přiklánějí k prvnímu pilíři, pravicově orientovaní politici by zase rádi uvítali variantu, že by si lidé spořili na důchod sami. A zde nastínění již zmíněných třech pilířů:

První pilíř – je stávající průběžný systém. Pracující lidé odvádějí sociální pojištění, že kterého se platí starobní důchod lidem, kteří jsou v důchodu. Tento model je však pro lidi, kteří mají nadprůměrné příjmy nevýhodný.

Druhý pilíř – tento pilíř by využil penzijní fondy, do kterých by plátce sociálního pojištění přeposílal určitou procentní část svých příjmů. Nejčastěji bývá uváděno, že stejná částka, kterou člověk přesune ze svých odvodů na sociálním pojištění, by měl doplatit ze svých vlastních zdrojů. Druhý pilíř patří k tomu nejlepšímu, protože člověk je tak donucen se spolupodílet na svém důchodovém spoření a současně si spoří i dostatečně vysokou sumu, aby se měl v důchodu dobře a nemusel pouze přežívat.

Třetí pilíř – pokrývá současné produkty důchodového pojištění, které využívají kapitálové penzijní připojištění a životní pojištění od komerčních pojišťoven.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13983 (magazinpodnikani.cz#2960)


Přidat komentář