Finanční poradce - Havlíčkův Brod a okolí

Finanční poradenství je specifický obor, ve kterém se ne každý umí orientovat. Přesto, alespoň základní znalosti o financích by každý člověk měl mít. Finanční operace nás provázejí denně naším životem, málokdo si však uvědomuje, že i po naší smrti.

Obvyklé bankovní operace se mohou prodražit

V dnešní době je obvyklé, že výplatu mzdy zasílají zaměstnavatelé svým zaměstnancům bankovním převodem, na účet. Mnozí zaměstnanci jsou v některých případech dokonce nuceni založit si kvůli výplatě bankovní účet u banky, přestože by o to jinak nestáli. Tento problém se však netýká jen zaměstnanců, ale i lidí, kteří jsou závislí na příjmu sociálních dávek, které jsou také často vypláceny převodem.

U které banky však založit účet, který by sloužil vašim potřebám a současně vás stál co nejméně poplatků, nebo vás dokonce nestál ani korunu? Toto je otázka pro finančního poradce. Jelikož umí vzájemně porovnat jednotlivé bankovní produkty, dokáže vám poradit. Vy si nakonec založíte účet u takového peněžního ústavu, aby vám byl opravdu k užitku a ne k vzteku. A pokud již takový máte, ale je pro vás zbytečně drahý, jednoduše ho můžete změnit.

Finanční poradce - Havlíčkův Brod a okolí

Hledáte-li odborníka přes finanční poradenství a bydlíte v oblasti Havlíčkůva Brodu nebo okolí, máme pro Vás tip na pana Radka Povu. S panem Povou můžete řešit služby týkající se majetkového pojištění, životního pojištění, penzijního zabezpečení,hypotečních úvěrů, ale také i stavebního spoření. Více informací o službách pana Povy naleznete na internetových stránkách http://www.dum-financi.cz. Kontaktovat pana Povu můžete na tel. čísle +420 603 825 840, na e-mailu radek.pova@dum-financi.cz či osobně na adrese Na Ostrově 84, Havlíčkův Brod, 58001.

Pojištění a finanční poradenství - Havlíčkův Brod a okolí - Radek Pova

Pro ucelenou představu o panu Radku Povovi, jsme pro Vás připravili rozhovor v podobě poutavých odpovědí na následující otázky:

1) Co Vás inspirovalo k této činnosti ?

Pomáhat lidem.

2) Jak dlouho se této činnosti věnujete?

7 let.

3) Věnujete se převážně klientům z Havlíčkova Brodu nebo i z jiné oblasti?

Jou to převážně z okolí 50km, ale mohou být z celé ČR.

4) Jaké byly odezvy Vaších klientů z počátku?

U některých klientů negativní.

5) S jakými nejčastějšími prosbami se na Vám klienti obracejí?

Nejčastěji povinné ručení a spoření.

6) Sestavujete pro klienty finanční plán?

Ano.

7) Který tip pojištění je u Vašich klientů nejžádanější?

Je to různé, podle potřeb klienta.

8) Řešíte s klienty převážně hypotéky, úvěry nebo investice do nemovitosti?

Jak jsem již řekl, je to různorodé, ale většinou se řeší vše.

9) Děláte ještě nějaké ostatní činnosti s tím spojené?

Ano, pokud klient potřebuje poradit třeba s účetnictvím a nebo s koupí a prodejem nemovitosti, máme svoji realitní kancelář.

10) Děláte také online pojištění?

Online pojištění neděláme, jelikož si klient nedokáže poradit sám, klient kouká pouze na cenu pojištění, nikoliv na kvalitu.

Bankovní půjčky a úvěry - poradenství Havlíčkův Brod

Málokdo si může dovolit nakupovat drahé věci za hotové. Pokud jste dlouhodobě nespořili, nezdědili majetek, nebo nezískali větší finanční obnos darem nebo jinou cestou, nezbývá, než přistoupit na bankovní úvěr či půjčku. Jinak byste si těžko mohli dovolit koupit například pračku, když vám ta vaše stará vypoví službu. Nemohli byste celou rodinu vybavit na dovolenou na horách, zrenovoat podlahy, koupit automobil, zrekonstruovat celý byt, koupit nové bydlení atd. Nestačí se zajímat pouze o výši úrokové sazby, ale důležitou roli hrají ostatní faktory. Těmi jsou délka splácení úvěru, další náklady související například s vyřízením úvěru a s vedením úvěrového účtu, na pojištění schopnosti splácet atd.

Proto zde nastává typická situace, kdy si domluvit schůzku s finančním poradcem. Špatně zvolený typ úvěru u nesprávného věřitele se vám může velmi prodražit. Pořizujete-li zvláště drahou položku, například dům na hypoteční úvěr, jsou rozdíly mezi úvěry, které nabízejí jednotlivé banky, opravdu zásadní. Nic nepodceňujte a využijte služeb finančního poradce. Obvykle jsou totiž pro vás jakožto klienty úplně zdarma.

Chcete mít dostatek peněz v budoucnosti?

Nevíte, co vás v budoucnosti čeká, ovšem chcete mít jistotu, že budete mít dostatečný finanční obnos, abyste si mohli žít, jak budete chtít, a nepřišli o svůj životní standard, na který jste byli zvyklí. Uvažujete proto o spořicím produktu, který vám toto zajistí. Založíte si spoření, nebo uzavřete životní pojištění? Co je pro vás a vaše blízké nejvýhodnější? U kterého peněžního či pojistného ústavu vám poradí nejlépe? Máte dát na doporučení kamaráda, jehož životní situace je však odlišná, stejně jako jeho potřeby a přání, nebo dát na reklamu, která právě běží v televizi?

Oslovení finančního poradce Havlíčkův Brod

Zbytečně se tím netrapte a poptejte se na prověřeného finančního poradce Havlíčkův Brod. Tomu jednoduše vysvětlíte, čeho chcete v budoucnu docílit, co se týká vašeho finančního zajištění, a vše ostatní již nechte na něm. Nabídne vám několik variant spoření či pojištění a spolu už vyberete takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Zde byly popsány pouze nejčastější situace, ve kterých je výhodné kontaktovat odborníka, zabývajícího se finančním poradenstvím. Můžete se však dostat i do jiných situací, které bez podrobných znalostí z finančního oboru sami nevyřešíte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14088 (magazinpodnikani.cz#3065)


Přidat komentář