Ekologické krby a příslušenství

Ekologické krby jsou úžasnou alternativou, která Vám dá možnost pořídit si domů krb, aniž byste museli složitě přestavovat svůj domov k vůli komínovému vývodu, který běžné krby potřebují. Ekologický krb si můžete dát kamkoliv budete chtít.

Kdo z nás by nechtěl mít doma krb, u kterého bychom se scházeli se svými blízkými nebo jen tak poseděli a rozjímali. V mnoha případech však krb doma mít nemůžete, protože nemáte krbovou vložku a nechcete dělat razantní stavební úpravy. Pokud ale opravdu trváte na krbu a odmítáte doma dělat přestavbu, popřemýšlejte o koupení tzv. BIO krbů.

Kde lze ekologický krb koupit?

Pokud jste se rozhodli, že je BIO krb jedinou možností, jistě přemýšlíte, kde jej můžete koupit. Kamenných obchodů, kde se krby prodávají je jistě dost, ale takové, které by se zaměřovaly na BIO krby budete hledat o poznání hůře. Jednodušší možností jak si najít BIO krb přímo pro Vás, je porozhlédnout se na internetu. Internet Vám překvapí množstvím prodejců a možnostmi výběru BIO krbů.

Ekologické krby, BIO krby

Ekologické krby, které jsou běžně nazývány BIO krby, si můžete vybírat z mnoha druhů. Dělí se také podle způsobu instalace v interiéru. Tento druh krbu je zcela bez komínů, kouře, popela a škodlivých zplodin. Palivem není nic jiného než bioetanol.** Ekologické krby** jsou zcela zdravotně nezávadné a vyhovují všem potřebným trendům. BIO krby můžete umístit kdekoli v bytě, domě či kanceláři.

Jistě Vás zajímá, jak tento druh krbu funguje. Je to zcela jednoduché. Stačí pouze nalít dostatečné množství biolihu do krbu a poté se již můžete kochat tou nádherou. Při hoření bioetanolu vzniká pouze vodní pára a kysličník uhličitý, který vydechujeme také my. Takže se nemusíte vůbec ničeho bát, neboť jeho používání je zcela ekologické a zdravotně nezávadné.

Zajímá-li Vás výhřevnost, tak oproti běžnému typu krbu, který však potřebuje komín, vydává BIO krb v průměru 1,5 krát více tepla. Výhřevnost tohoto ekologického krbu je 3 kW.

BIO krby přenosné

Přenosné BIO krby jsou velmi oblíbené a to zejména proto, že jej můžete postavit kdekoli ve Vašem bytě, podle toho, kde se zrovna nacházíte. Design přenosných BIO krbů zcela dostačuje k tomu, abyste své návštěvy ohromovali. Uvidíte, že když u Vás někdo tento krb uvidí, bude se zajímat, kde jste k němu přišli, aby si jej mohli koupit také. Zcela neodolatelnou možností je BIO krb, ve kterém se vzájemně doplňuje oheň a voda a prodává se v podobě fontány.

Přenosné ekologické krby se vyrábějí buďto ve stolním provedení, nástěnném provedení nebo s podstavcem.

BIO krby nástěnné

Již podle názvu vidíme, že se jedná o ekologické krby, které slouží k instalaci na stěnu. Tyto BIO krby se vyrábějí ve zcela nadčasovém designu, který Vás i Vaše návštěvy zcela uchvátí. Máme zde na výběr buďto z rustikálních krbů, nebo také z krbů, které tvoří otevřený oheň doplněný bezpečnostním sklem. Výjimkou však nejsou ani BIO krby, které mohou vypadat jako krby běžné, ovšem s tím rozdílem, že na ně nenavazuje komín.

Výhody ekologických krbů

Nespornou výhodou je zejména to, že nevzniká žádný popel, který byste museli neustále uklízet. Nepotřebujete nikde skladovat dřevo, které Vám dělá kolem krbu pouze nepořádek. Instalaci můžete provést kdekoli v místě, které si vyberete, neboť nejste limitování komínovým vývodem. Nevzniká vůbec žádný kouř, který jen obtěžuje a navíc se velmi špatně větrá. A v neposlední řadě je nejdůležitější, že se jedná o zcela ekologickou záležitost.

Pokud ještě stále přemýšlíte, jaký krb si zvolit, jistě je pro Vás velmi důležitá finanční otázka. Obyčejné krby Vás vyjdou na spoustu peněz, a pokud ještě potřebujete upravit komínový vývod, cena se ještě navýší. Za BIO krb zaplatíte daleko méně a jeho provoz je také levný.

Náklady za ekologické krby

Ekologický krb si můžete pořídit již od 1.400,-Kč což je úžasné oproti tomu, na kolik by Vás vyšel krb normální. Někteří trpí představou, že jsou BIO krby levné jen proto, že je drahý jeho provoz. Vůbec tomu tak není. Pokud kupujete BIOETHANOL v množství 3 litry zaplatíte za něj zhruba 250,-Kč. Ceny ekologických krbů a bioetanolu jsou závislé na tom, kde nakupujete a zda-li zrovna nenarazíte na akční nabídku či výprodej.

Příslušenství k BIO krbům

Pokud se rozmýšlíte nad koupí BIO krbů, je potřeba popřemýšlet rovněž nad tím, co všechno Vám ekologický krb může kromě tepla a estetické funkce nabídnout**. Ekologické krby** jdou ještě dále a oproti obyčejným krbům Vám BIO krb ještě nabízí možnost vybrat si vůni, jakou máte rádi, což u běžného krbu neexistuje. A tak si můžete vybrat například vůni smrku, citrónu, pomeranče či letního větru apod.

Abyste si při koukání do BIO krbu připadali jako, že koukáte do krbu normálního, můžete si do něj koupit také různé dekorační klacky či polínka, které celou atmosféru výborně podtrhnou.

Krby a my

Jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že krb je jakými ukazatelem spokojeného domova. Ti z Vás, kteří již doma svůj krb mají, ví, že je to pravda. Instalací krbu se celý Váš domov jakoby zútulní a oteplí. A navíc je to vhodné místo ke scházení se a povídání. Instalací krbu se Vám tak otevře možnost posedět spolu a více si povídat, což se dnes v rodinách příliš nedělá. V dnešní době se nějak míjíme, a pokud to chcete změnit, pořiďte si domů BIO krb, který Vaši rodinu dá opět dohromady.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12817 (magazinpodnikani.cz#363)


Přidat komentář