Oblečení pro děti

Těšíte se na příchod děťátka a přemýšlíte, jaké oblečení mu pořídit? Z jakého materiálu, aby se v něm miminko cítilo jako v bavlnce a neškrábalo ho? Děti rostou jako z vody a u kojenců to platí dvojnásob, v jakém množství pořídit oblečení?

Dětský textil – Michaela Čapková

Pokud hledáte kvalitní dětské značkové zboží, které se od jiného, běžně dostupného, liší svým krásným vzhledem, originalitou a nádhernými barvami, ačkoliv ceny jsou srovnatelné, navštivte internetový obchod paní Michaely Čapkové: http://www.detskytextil.com/. Zde najdete oblečky pro kojence i větší děti od známých předních evropských výrobců, mezi které se řadí** DANY, FIXONI, PUPIL nebo Mayoral**. V internetové prodejně na Vás čeká množství akcí a slev. Navíc je zde pro Vás připravena nová kolekce oblečení značek FIXONI a DANY. Veškeré zboží je skladem a vy se z něj můžete těšit již pár dní po zakoupení. Jestliže Vám záleží na vzhledu oblečení pro Vaše nejdražší, na kvalitě a pohodlí, pak neváhejte a navštivte Dětský textil paní Michaely Čapkové. Budete nadšeni krásou a kvalitou každého kousku oblečení.

Kolekce FIXONI a DANY

Co se týká značky Fixoni, tato patří ve Skandinávii mezi značky dětského oblečení vyznačující se největší důvěrou. Není divu, že se tato značka rychle šíří o do dalších koutů světa a stává se stále více oblíbenou. Značka byla založena již v roce 1965, na český trh vstoupila s podzimní kolekcí v roce 2009 a počet zákazníků o tuto kvalitní značku stále roste. Firma, která vyrábí dětské oblečení této luxusní značky, klade velký důraz na pohodlnost, trvanlivost a funkčnost oblečení. Přitom poměr kvality a ceny zůstává více než uspokojivý. Seznamte se s novou kolekcí značky FIXONI a sami zjistíte, že se vyznačuje veselým barevným designem. Všechny výrobky jsou vyrobeny z měkoučkých materiálů, které zaručují příjemné nošení svým uživatelům. Fixoni razí myšlenku oblékat děti od 0 do 2 let do oblečení vyznačujícího se stylem a praktickým designem. V nabídce internetového obchodu najdete i novou kolekci značky DANY, která Vás také překvapí svým kvalitním a prvotřídním provedením, jasnými barvami a pohodlností, což naši nejmenší ocení nejvíce.

Pro koho je internetový obchod s dětským oblečením určen?

Každá maminka sama dobře ví, jak náročné je nakupovat oblečení v klasickém kamenném obchodě s malými dětmi. Děti obecně nebaví nakupování a maminky tak nemají možnost si oblečení důkladně prohlédnout, porovnat s jinými kousky a pořádně se po prodejně rozhlédnout. Ideální je, pokud má maminka možnost hlídání a nakupování si tedy vychutná se vším všudy v klidu a sama. Pokud řešíte stejný problém s Vaším dítětem a nakupování oblečení se pro Vás stalo nepříjemnou povinností z důvodu neustálého spěchu, aby dítě v obchodě dlouho neplakalo, aby se Vám někam nezatoulalo při chvilce nepozornosti apod., využijte nakupování z klidu domova, cestou internetu. Není nic lepšího než večer poté, co dětičky usnout, sednout s šálkem čaje k internetu a v klidu a pohodlí procházet jednotlivé oblečení, vybírat, porovnávat ceny a následně zboží zakoupit. Velkou výhodou je, že Vám bude zboží doručeno na Vaši adresu a Vy pro něj nemusíte nikam běhat?

textil pro děti

Jaké oblečení můžete v internetovém obchodě zakoupit?

Na výběr máte z kompletní nabídky dětského zboží. Potřebujete body, tílka, kalhoty, mikiny, svetry, pokrývky hlavy, plavky a jiné věci, které jsou běžně k dostání v kamenném obchodě s dětským zbožím? Vše požadované najdete i v internetové prodejně. Vybírat můžete podle pohlaví, ceny, velikosti. Zkrátka svůj výběr podřídíte požadavkům a budete mít k dispozici velmi přehlednou nabídku, ze které si jistě vyberete. V internetové prodejně najdete oblečení pro různě věkové kategorie na kterékoliv roční období.

Na co se zaměřit při výběru oblečení pro kojence

 • Oblečení (dupačky, bodýčka, lacláče) zapínatelné na druky v oblasti rozkroku
 • Oblečení (trička, mikiny, bodýčka) zapínatelné na druky v oblasti ramen (knoflíčky nejsou tolik praktické, nejenže se poměrně špatně zapínají (oblékání je tak delší, z čehož je nejen miminko, ale i Vy nešťastné), ale také se často rozepínají.
 • Materiál, ze kterého je oblečení – oblečení by nemělo škrabat, pokožka miminka je velmi citlivá a jemná. Materiál musí dobře sát a snadno se udržovat. Dávejte přednost přírodním materiálům.
 • S množstvím kojeneckého oblečení to nemá cenu přehánět, protože miminko velmi rychle roste. Nejvíce využijete bodýčka, overaly, spací dupačky, punčocháčky. Pokud nemáte v úmyslu prát každý den, pořiďte od každého zmiňovaného druhu, po cca 10 kusů v jedné velikosti. Může se stát, že miminko budete muset i třikrát za den převléci (ublinkne si, nebo si oblečení ušpiní od stolice), tak abyste měli na výměnu.
 • dětské oblečení

Materiál, ze kterého může být dětské oblečení

 • Bavlněné oblečení - bavlna je známá neuvěřitelných 8000 let. Vlákna se získávají ze semen bavlny. Jejich hodnota závisí na délce vlákna bavlny (20 až 55 mm) a na jeho jednotnosti. Bavlna je prodyšná, absorbuje vlhkost, je odolná vůči světlu, lze ji prát, je odolná vůči povětrnostním vlivům, netrhá se a nesráží se. Bílou bavlnu můžete vyvářet. V současnosti procento použití bavlněných vláken klesá na úkor moderních syntetických vláken, přesto bavlna stále zůstává nejpoužívanějším materiálem.Bavlna je nejznámější organická látka, která se vyrábí z plodu bavlníku. Běžně se počítá s tím, že bavlna obsahuje až 8,5 % vody. Bavlna má výborné vlastnosti pro zpracování a především se cení její zdravotní nezávadnost a přírodní původ. Bavlnu je možné kombinovat také s jinými materiály.
 • Bio bavlněné oblečení - bio bavlna je šetrnější k pokožce miminka i pokožce dospělého člověka, a to i z hlediska alergií – neobsahuje škodlivé chemikálie. Bio bavlna má vyšší stupeň prodyšnosti. Při jejím zpracování se nepoužívá formaldehyd. Používáte-li bio bavlnu, přispíváte tak k ochraně životního prostředí. Tkaniny z bio bavlny procházejí nižším stupněm zpracování, jsou tak trvanlivější, zachovávají si větší přirozenou měkkost. organická bavlna, která je na dotek měkčí, a to z důvodu, že má bavlněná vlákna neporušená chemikáliemi, které se užívají při běžném pěstování i zpracování bavlny. Bavlna je pěstována bez použití syntetických chemických pesticidů, herbicidů i hnojiv. Místo těchto zemědělských pesticidů se používají výhradně přírodní metody.
 • Bavlněné oblečení se lnem - lněné tkaniny jsou přirozeně antibakteriální, resistentní vůči pylům, prachu, plísním, dobře odvádí teplo a vlhkost, nepřitahují a nepohlcují prach, chrání proti UV záření aj.
 • Bavlněné oblečení s polyesterem - díky vhodnému poměru směsi polyesteru a bavlny bylo dosaženo vynikajících užitných vlastností. Mezi ty hlavní patří vyšší odolnost proti mačkání, materiál je příjemný na dotyk apod.
 • Polyesterové oblečení - neboli PES představuje polymery, obsahující esterovou funkční skupinu. Ze syntetických polyesterů se vyrábějí polyesterová vlákna, která jsou po bavlně druhá nejpoužívanější pro výrobu textilu. Nejznámějšími polyestery jsou poté polyethylene terephthalate - PET a polykarbonát. Pro zkombinování dobrých vlastností polyesterových vláken a přírodních vlněných nebo bavlněných vláken se vytváří látky, které obsahují jak polyestery, tak přírodní vlákna
 • Flanelové oblečení – flanel poskytuje uklidňující teplo a zároveň svým způsobem je velmi prodyšný. Flanelové oblečení je velmi jemné, hebké na dotek, nemusí se žehlit.
 • Fleecové oblečení – jedná se o příjemný materiál s vynikajícími termoizolačními vlastnostmi. Fleec se velmi snadno udržuje, je hřejivý, má příjemný sametový vzhled.
 • Froté oblečení -jedná se o smyčkovou tkaninu, trojrozměrnou textilii, kde její třetí rozměr tvoří kličky z osnov nití nad nebo pod plochou základní tkaniny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12599 (magazinpodnikani.cz#41)


Diskuze a zkušenosti

siréna | 16.07.2014 08:39
Re: Oblečení pro děti tento shop už neexistuje,tak proč ho inzerujete?


Přidat komentář