Moderní italský nábytek - nákup online

Zařizujete dětský pokoj? Pak nezapomeňte na to, co je pro dítě opravdu nejdůležitější. Malé děti si potřebují hrát, potřebují získávat zručnost, fantazii a také určitý řád a pořádek. V tom vám pomůže promyšlený výběr nábytku.

Jak zařídit dětský pokoj?

Zařídit dětský pokoj není vůbec jednoduché. Jde totiž o to, že tento pokoj je pro dítě nejen hernou, ložnicí, pracovním koutem, ale i útočištěm, od svého narození až do dospělosti. Dětský pokoj roste stejně jako dítě. Mění se podle nových poznatků i zálib dítěte. Dětský pokoj je vlastně takový malý vesmír, dům, byt ve vašem bytě. Při zařizování je proto vhodné vybírat funkční nábytek, který nebude nutné měnit každý rok, ale prostě se jen upraví podle potřeb dítěte. Navíc určitě nevsazujte na velkou barevnost, která může ve výsledku působit až depresivně či zmateně.

Jemné motivy a výrazné doplňky dokáží mnohdy mnohem více. Zařízení dětského pokoje může být vybráno s ohledem na to, zda je pro dívku či chlapce nebo může být v neutrálním provedení, které se opět přizpůsobí doplňky. Při výběru nábytku je nutné pamatovat nejen na uložení oblečení, ale později i na pracovní stůl, na řadu polic, na kontejnery na hračky, které najdou své uplatnění v každém věku dítěte. Samozřejmostí by měla být kvalitní postýlka, která se později přemění nebo vymění za kvalitní postel.

Italský nábytek nákup online

Dětský italský nábytek vychází z rukou výrobců s dlouholetou tradicí** Mibb, Baby Italia, FoppaPedretti** a zásluhou šikovnosti a nápaditosti jejich designerů představuje jednoduché a účelné řešení dětského nábytku při zařizování dětského pokoje pro vaše nejmladší děti, ale zároveň i s pohledem do budoucna. Řada nábytku i nábytkových sestav, tak hledí dopředu a je možné ji bez problémů upravovat podle věku dítěte. Zmíněné firmy, které italský dětský nábytek vyrábí, získaly vynikající místo v hodnocení kvality výrobků.

Dětská jídelní stolička

Dětské sestavy nábytku

Jsou výhodnou investicí, která hledí do budoucna. Je totiž třeba si uvědomit rychlost, s jakou dítě roste. A také to, že jiné zařízení potřebuje čerstvě narozené dítě a jiné dítě od 3 let a tak dále. Výběr dětské sestavy umožňuje zakoupit nábytek, který bude sloužit po léta a zároveň bude vždy odpovídat věku dítěte. Pouze se upraví některé maličkosti a pak samozřejmě se vymění postýlka za postel a přebalovací pult za psací stůl. Mnohdy však ani toto není potřeba. Stačí zakoupit sestavu s konvertibilní postýlkou, a postýlka se časem změní v postel a s dítětem poroste.

Kolébka do dětského pokoje

Kolébka je prvním kusem nábytku, který se většinou kupuje. Někdy ji také nahradí koš. Kolébky často připomínají malá umělecká dílka. Jsou nabízeny v několika barevných a designových provedeních a vždy mají i krásně upravené textilní příslušenství. Mohou být i na kolečkách a v tom případě mají také brzdu.

Proutěné koše jako kolébka nebo přenoska

Jsou opravdu vynikající pro miminka. Jsou rozložitelné a tak je možné použít koš k přenášení nebo je nechat na kolečkách jako kolébku. Samozřejmě i koš má krásné textilní doplňky.

Postýlky pro děti, výběr dětských postýlek

Výběr postýlek je opravdu široký. V nabídce najdete klasické postýlky, postýlky konvertibilní a postýlky cestovní. Italské postýlky nabízejí větší komfort a zároveň i kvalitnější spánek. Jsou i větší. Cestovní postýlky jsou v příjemných barevných kombinacích a samozřejmostí je, že splňují veškeré normy pro zdravé spaní dítěte. Jejich výhodou je, že se dají v krátké době složit i rozložit a k přenášení mají speciální tašku. Postýlky konvertibilní jsou opravdovým designovým dílkem. V první fázi života dítěte slouží jako klasická postýlka s úložným prostorem a později se přemění v lůžko pro starší dítě a později pro dospěláka.

Dětská postýlka

Postele a zdravotní matrace, zábrany k posteli

Jakmile dítě opustí dětskou postýlku, mělo by již využívat kvalitní postel klasických rozměrů pro dospělé s kvalitní zdravotní matrací. Nikdy by dítě nemělo spát na rozkládací pohovce či lehátku. Při přechodu z postýlky na postel je možné používat kvalitní a krásně provedené zábrany, které zabrání spadnutí dítěte ve spánku z postele.

Přebalovací pulty alias psací stoly

Existuje několik typů. Klasický přebalovací pult má podobu komody, která má také vrchní otvírání, kde je ukrytá vanička na koupání. Dalším typem je přenosný pult a pult závěsný, který však nemá vaničku, ale lze ho použít později jako psací stůl. Ovšem i klasické přebalovací pulty se zásluhou jednoduché přestavby změní v psací stůl.

Jídelní židličky online

Je až překvapivé, kolik druhů jídelních židliček existuje a jak jsou variabilní. Dají se složit do tašky, jsou lehké, a především bezpečné. Dokonce některé typy je možné použít i později, kdy se z jídelní židličky stane židle pro náctiletého či dospěláka.

Kočárky hluboké, sportovní, odlehčené

Dnes se již nekupuje řada kočárků podle věku dítěte. Stačí dobře vybrat a zakoupit jen jeden kočárek za to s možností rozkládání a skládání podle současné potřeby. A tak můžete mít v jednom hluboký kočárek, sportovní kočárek, autosedačku a cestovní verzi kočárku. Pokud však rádi cestujete a chodíte do přírody, určitě se podívejte na nabídku sportovních kočárku s odlehčeným hliníkovým rámem.

Dětský kočárek

Autosedačky online

Dělí se na dva základní typy. Na autosedačky do 4 let, které umožňují polohování podle věku dítěte a zároveň poskytují dítěti maximální bezpečí. A na** autosedačky od 3 do 12 let**, které je možné použít i například pro cestování v autobuse.

Dětský nábytek na míru

Zařízení dětského pokoje je možné sestavit si i na míru. V nabídce najdete jednotlivě skříně, komody, knihovny, věšáky, poličky, truhly na hračky, postele, metry, stolní lampy, lampy, křesílka, košíky, matrace, polštáře, ale i kapsáře nebo povlečení. Stejně tak i řadu doplňků pro malé děti jako cestovní ohrádky, chodítka, dětská umyvadla, hopsadla, houpací lehátka, nočníky, nosítka, sedátka do vany, stoupátka a vaničky. Stačí si jen nakreslit zevrubný plán a pak vybírat a doplňovat jednotlivé detaily.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13793 (magazinpodnikani.cz#2767)


Přidat komentář