Tip na dárek k narozeninám

Co může být pro obdarujícího tím největším poděkováním? Bezpochyby se jedná o upřímnou radost, nefalšovaný úsměv na tváři obdarovaného, jakmile rozbalí námi pečlivě vybíraný dárek. Jenže, co když dojdou tipy na ten správný dárek?

Patříte k těm, kteří kupují dárky spíše praktické, či tzv. ptákovinky, nebo dárky, které jsou kombinací praktičnosti, účelnosti, potřebnosti a radosti v jednom? Koupit vhodný dárek osobě k narozeninám, svátku, výročí, promoci, nemusí být vždy jednoduchou záležitostí. A to ani tehdy, jedná-li se o osobu blízkou, natož tu, kterou příliš nepoznáme. Krom toho, ruku na srdce, poznáte do detailu sami sebe, jací skutečně jste, co chcete, co byste si přáli, co preferujete? Pokud ne, tak jak můžete vědět, že toho druhého znáte lépe?

Nápady na vhodný dárek

Máte pocit, že Vám kreativních nápadů na dárky valem ubývá, rok co rok? Místo „nejisté volby“ se tedy poslední dobou rozhodujete pro klasiku? Jenže, i když jsou květiny, luxusní čokoláda, koš pochoutek tzv. sázkou na jistotu, ještě je třeba vědět, jaké květiny (řezané, hrnkové), jakou čokoládu (hořkou, mléčnou, s náplní, oříšky), jaký koš atd., by daná osoba přivítala.

Tip na dárek k narozeninám zde. www.panenky-jako-zive.cz

Kde se inspirovat na nákup dárků

Nápady a tipy na vhodný dárek můžete najít všude kolem sebe, jen se stačí dívat, ale i skutečně vnímat toho, kterého chceme naším dárkem obdarovat. Inspiraci můžete najít v domově budoucího obdarovaného, v časopisech, letácích, v obchodech při procházení regálu za regálem, ale také na internetu. I my Vám přinášíme pár tipů na dárky, které zrovna mohou být těmi pravými pro Vaše blízké, kamarády, známé, kolegy z práce, nadřízené.

Tipy na dárek pro děti – panenky jako živé

Která holčička by si ráda nehrála s panenkami? Dokonce již roční prťata začínají napodobovat své maminky, jak je vozí v kočárku. A tak výrobci přichází s nabídkou kočárků pro panenky – hluboké, golfové, sportovní. A jistě se shodneme na tom, že do kočárku patří miminko. Sice se setkáte i s tím, že děti zpočátku budou vozit v kočárku prakticky vše možné, od knížeček, ponožek, chrastítek, po plyšáky. I na panenky se však dostane. Můžete „mladé mamince“ koupit panenku hadrovou, ale také panenku, která vypadá jako skutečné miminko. U takové panenky je pamatováno na každičký detail, včetně záhybů kůže, mimiky, buclatého tělíčka s faldíky, které jsou charakteristické pro miminka aj.

Panenky jako živé – od miminek po batolata

V případě panenek, které vypadají jako živé, si také budete moci vybrat mezi panenkou „novorozencem“, nebo také mezi panenkou „batoletem“. V obou případech se Vám jen těžko bude na první pohled věřit, že se nejedná o realistická miminka. O to více budou kolemjdoucí překvapeni, když spatří malou holčičku, jak si to štráduje s kočárkem a v něm miminko, které se zdá, že je malým miminkem. Součástí každé panenky je obleček, který se sestává například z dupaček, ponožek a botiček, či obleček z šatiček, kaťat, botiček, čelenky. Někteří výrobci realistických panenek také nabízí možnost dokoupení oblečků. Malá maminka si tak bude moci svoji panenku, respektive své miminko převléci, když se zašpiní na výletě, od jídla apod.

Tipy na dárek pro ženu – šperky

Z malé holčičky vyroste dívka, žena, která se ráda líbí. A která z dívek, žen by nechtěla mít šperk od milované osoby, ať už partnera, manžela, nebo také rodičů, například k maturitě, promoci apod. V případě šperků je však třeba vědět, co jeho budoucí nositelka preferuje. Můžete totiž volit mezi šperkem stříbrným, zlatým (z bílého, žlutého, růžového zlata), titanovým, z chirurgické oceli, ale také mezi bižuterií. Nejde pak jen o samotný materiál, ale i barevnost, zdobnost.

Nákup šperku od renomovaného prodejce

Ať už se rozhodnete pro nákup šperku ve stovkách korun, či dražší, určitě ho nekupujte na tržnicích, ale od renomovaného prodejce. V jeho případě je pak v podstatě jedno, zda zvolíte nákup šperku v kamenné prodejně, nebo přes internet. Kdybyste zvolili druhou variantu, tak v případě špatné volby máte možnost výměny zboží, kdyby náhodou reálný vzhled šperku byl jiný, než jaký jste očekávali.

Tip na dárek pro všechny – hodinky

I když žijeme ve světě mobilů, na kterém se nám, krom jiného, zobrazuje i čas, zájem o hodinky neupadá. Spíše však, než o informaci, kolik je hodin, se stávají hodinky módní záležitostí a doplňkem outfitu. I v případě hodinek máte na výběr z mnoha značek, ale i stylů. Obdarovanému můžete koupit hodinky čistě sportovní, módní, managerské, prestižní, ale také bláznivě barevné aj. Řada hodinek však nezobrazuje jen čas, ale jsou vskutku vychytané.

Hodinky – výběr podle jejich funkcí, vychytávek

Jakými funkcemi se mohou některé hodinky pochlubit? Může se jednat o funkci: teploměr – výškoměr – kompas – světový čas – barometr – duální čas – datumovka – stopky – monitor srdečního tepu – tréninkové funkce aj. Které vychytávky Vás pak mohou u hodinek dostat? Může se jednat o podsvícení displeje – luminiscenční vrstvu – trigalight – upomínku – alarm – hodinový signál aj. Zmíněné funkce i vychytávky Vám pak pomohou snadněji vybrat ty vhodné hodinky. Pak již „jen“ bude zbývat se zaměřit na samotný materiál hodinek, jeho povrchovou úpravu, vodotěsnost, sklo, typ strojku a samozřejmě typ hodinek.

Tipy na dárek k promoci

V životě každého z nás jsou důležité milníky, které jsou neopakovatelné a jedinečné. K těmto milníkům patří například svatba, narození dítěte, ale také promoce. Stojíte právě před nelehkým úkolem, jaký dárek koupit k promocím? Záleží na tom, zda budete chtít, aby obdarovaný měl od Vás „materiální“ památku, nebo také památku, kterou sice nejde uchopit, ale bude takovým nevšedním zážitkem, který v obdarovaném přetrvá a nikdo mu ho nevezme, ani ho nemůže ztratit aj. Můžete například zakoupit již vzpomínaný zážitek. Může se jednat o zážitek adrenalinový, romanticky laděný, či gurmánský. Takový let balonem, let letadlem, jízda na raftech, seskok s padákem apod. Zážitek, který by si dotyčný nedopřál, ale láká ho. A „hmatatelným“ dárkem může být například již výše uvedené luxusní hodiny, šperk, sada psacích potřeb, ale třeba také oblíbený tablet, notebook aj.

Tipy na dárek ke svatbě

Vybrat vhodný dárek ke svatbě, může být ještě složitější, než v předchozím případě. Mnozí budoucí manželé rádi volí možnost v podobě finančního daru. Trefit se totiž do vkusu mladému páru, ale nejen mladému, může být těžké. Koupi dekorativních prvků, váz, příborů, nádobí, malých spotřebičů, přenechejte jiným. Je totiž velká pravděpodobnost, že takový dárek se stane dárkem putovním.

Čím doplnit finanční dar?

Pokud pár preferuje dar finanční, pak jim kromě obnosu peněz, můžete zakoupit i vkusný rámeček na fotky, či digitální rámeček na fotky, klasické fotoalbum, či opět digitální fotoalbum. Můžete jim také zakoupit pochoutkový dárkový koš, ve kterém se budou ukrývat delikatesy, které víte, že má pár rád. Netradičním a originálním dárkem ke svatbě mohou být i zmíněné „zážitky“. Zde záleží na povaze dotyčných a zaměření. A tak, třeba místo adrenalinového dárku, můžete zakoupit romantický balíček s masážemi, lahodným šampaňským aj. Můžete však také páru zážitek předplatit a oni sami si pak vyberou podle svého uvážení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13855 (magazinpodnikani.cz#2829)


Přidat komentář