Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky

Realistické panenky jsou moderní, vyhledávané a zajímavé. Najdete v nich zručnost, která je vede až k dokonalosti. Přitom jejich krása nenadchne jen sběratele, ale i malá děvčátka, která si ráda s panenkami hrají.

Co je vlastně realistická panenka?

Jde o panenku, která nevypadá jako hračka, ale jako opravdové miminko, batole nebo dítě. V prvopočátku šlo jen o sběratelské kousky, stejně jako je tomu například u porcelánových panenek. Šikovnost a zručnost výrobců došla tak daleko, že panenky jsou na první pohled k nerozeznání od dítěte. Mají různé výrazy obličeje a umí řadu věcí. Jsou to panenky, ale někdo by si je mohl splést i s dítětem.

Kde si zakoupit levně realistickou panenku?

Rádi bychom Vám doporučili e-shop,kde si můžete** zakoupit realistické panenky již od 690kč.Pro více informací nahlédněte do eshopu přímo zde.**

Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky

Pro koho je realistická panenka?

V prvopočátku šlo opravdu zejména o unikátní sběratelské kousky. Časem se však výrobou realistických panenek začalo zabývat stále více umělců. Panenky se tak začaly vyrábět ve větším množství. Jde o dokonalé napodobeniny miminek, batolat i předškoláčků. Panenky se náhle stávají známé a zajímá se o ně čím dál více lidí. Někteří se stávají nadšenci, kteří realistické panenky kupují a sbírají je, starají se o ně a vystavují je v různých oblečcích. Dnes již však jde především o panenky pro děvčátka, která si tak ráda hrají na maminky. A realistická panenka je k tomuto účelu naprosto ideální.

Spory kolem realistických panenek

Mnoho lidí se od těchto panenek odvrací, s tím, že jsou až moc realistické. Jejich názor zřejmě vyplývá z neznalosti. A pak ti, kterým tyto panenky vadí, asi zapomněli jaké to je být dítětem. Malou holčičkou, pro kterou je důležité, aby její panenka vypadala opravdu co nejvíce jako skutečná. Jako opravdové miminko. Miminko, které umí říci máma, které vydá i nějaký ten zvuk, nebo má v tváří výraz skutečného dítěte. A to realistické panenky splňují.

Jako jedny z opravdu kvalitních realistických panenek, můžeme uvést panenky Berenguer.

Realistické panenky Berenguer

Jde o realistické panenky, které jsou k nám dováženy ze Španělska. Panenky Berenguer jsou opravdu velmi autentické. Vyrobeny jsou buď celé z vinylu, nebo mají** látková tělíčka a hlavičku**, ručičky a nožičky z vinylu. Navíc mají opravdu velmi precizně zpracovanou mimiku obličeje. Panenky Berenguer jsou oblečeny v krásných barevných soupravičkách a každá panenka vlastní i svůj rodný list. Nabízeny jsou v mírách 24, 25, 36 a 38 centimetrů. V krabici jako součást miminka můžete najít například deku, papučky a holčičky mohou mít náušničky, kluci kšiltovku. Ceny těchto panenek jsou navíc velmi příjemné. Panenka se dá koupit již od 690 korun. ** **

Panenky jako živé - Berenguer

Jsou opravdu jako živé a tak splňují přání našich dětí. Navíc zásluhou realistické panenky mohou děti rozvíjet svou fantazii, hru, získávat i sociální dovednosti. Zkrátka realistická panenka je splněným přáním velké spousty malých holčiček.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13745 (magazinpodnikani.cz#2718)


Diskuze a zkušenosti

Olga | 22.07.2012 18:25
Re: Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky Baz panenky Berenguer se moje Kačka nepohne ani na krok ;-)

Soňa | 22.08.2012 12:45
Re: Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky Ježiškote ty jsou kouzelné :-)

Alex | 28.10.2012 16:50
Re: Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky Už máme koupenou z eshopu panenkyjakozive.cz jsem zvědavé na Vánoce co nani řekne malá :-)Těším se:-)

Petra | 09.11.2012 12:56
Re: Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky Moje malá také má panenku z tohoto eshopu :-) bez ni neusne :-D

Renča | 07.01.2013 00:27
Re: Panenky jako živé Berenguer - Realistické panenky Elišce jsme ji také koupily z eshopu o kterém píšou v tom článku a měla velkou radost :-) Překvapivě dodání panenky bylo hned druhý den od objednání a to jsme ji objednávali 20.12. :-) a 21.12 byla u nás doma, takže jsme to stihly na vánoce:-) Ještě jednou děkujeme Renča S.


Přidat komentář