Luxusní doplňky, výběr a koupě

Myslíte, že pro Vašeho partnera se nehodí luxusní dárek? Myslíte, že není v jeho životě okruh zájmů, kde by se dal vymyslet opravdu hodnotný nebo finančně nákladný doplněk? Zkuste se podívat na naše tipy. A co cihla zlata, diamant nebo stříbrné mince?

Luxusní doplňky koupě

Máte chuť projevit svoji přízeň, lásku nebo oddanost někomu velmi blízkému nebo někomu, koho si velmi vážíte? Vhodným prostředkem pro takový projev může být luxusní doplněk.

Přineseme Vám dnes několik typů jak a koho potěšit a jak finančně nákladné pro Vás takový dar může být.

Luxusní doplňky pro mořeplavce

Čím potěšit muže je opravdu oříšek, víme-li ovšem jaké má koníčky a zájmy, nemusí tento problém být neřešitelný. Tak například Váš muž každoročně vyplouvá na jachtě na moře. Doporučujeme tedy potěšit jej dárkem za 45 368 Kč - Dalekohledem Nikon 10x70 IF SP WP

Zvětšuje 10 x, průměr objektivů má 70 mm. Šířka zorného pole ve vzdálenosti 1000 m je 89 m.
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 25 m. Je vodotěsný, černý obraz má ostrý a může s ním pozorovat dokonce i hvězdy.

Luxusní doplňky pro vášnivého zahradníka

Váš muž je milovníkem květin, stromů a máte nejkrásnější travní porost v širokém okolí? Zkuste mu ušetřit práci a zajděte do zahradní techniky pro kompaktní zahradní traktor CT 126 od Husqvarny. Přibližně za 40 000 Kč pořídíte pomocníka, za kterého by se nemusel stydět ani profesionální zahradnický mistr.

Výkonný kompaktní zahradní traktor s integrovaným sběracím košem, elegantním designem a ergonomickými prvky. Snadno se ovládá díky své kompaktním rozměrům. Sběrací koš lze snadno vyprázdnit ze sedadla řidiče. Může být použita i mulčovací ucpávka.

Luxusní doplňky pro chovatele rybiček

Jakou radost můžete udělat svému příteli, který má doma maličké akvárko s několika rybičkami? Kupte mu luxusní rohové akvárium Trigon 350 je tmavě hnědé a pojme 350 litrů vody, je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě. Rozměry akvaria jsou 123 x 87 x 65 cm. Dále je zde filtr s čerpadlem a kapacitou 1000 l/h. Topítko 300W a plastový kryt Multilux High-Lite® s osvětlením. Rybičky si nový a jistě potěšený majitel koupí už sám.

Jste-li muž a také váháte nad tím čím potěšit svoji drahou polovičku, také pro Vás máme několik úžasných nápadů jak se blýsknout.

Luxus pro ženy

Jak bylo již řečeno v jedné pohádce – Žádnou krasavici třpytivý šperk neurazí :-) Zkuste se podívat například po zlatém diamantovém setu s granátem. No nezní to luxusně již samo o sobě? Náhrdelník je z 18 karátového zlata váží 14,60 gramů a je na něm briliant a granát jeho cena je 62 600 Kč. Pokud se Vám to zdá stále málo, set obsahuje ještě překrásný prsten také z 18 karátového zlata, vážící 7,70 gramů a je osazen taktéž briliantem a granátem, cena prstenu je 40 200 Kč

Pro obdivovatelku Japonska

Máte v domě zbytečnou místnost, kde je jen harampádí a léta se připravujete na nějaké využití? Víte, že Vaše žena je blázen do Japonské kultury a všeho co s Japonskem souvisí? Udělejte jí nádherné překvapení a zařiďte tento pokoj jako relaxační prostor pro ni. Stěny vymalujte béžovou barvou, podlahu pokryjte zelenkavým kobercem. Nábytek vyberte v jedné barvě. Dřevěný stolek na velmi nizoučkých nožkách, možná knihovnu a stěnu na hifi aparaturu + CD s japonskou hudbou okolo několik středních červených polštářů.

Do prostoru pokoje by se báječně hodilo i několik bonsají a ikeban a pověšených origami. Na okno bambusovou roletu a na zeď obraz Osaky, Tokia nebo Pandy, japonské zahrady nebo tančících gejš. Celková investice se za vyjmenované zařízení může vyšplhat od 50 – 200 000 Kč podle toho jaké zvolíte materiály a jak drahé budou jednotlivé doplňky. Stejným způsobem lze udělat radost někomu, kdo má rád Ameriku, Finsko nebo Afriku...

Relaxace pro milovanou osobu

Víte, že se stará o celou Vaší početnou rodinu a sama málokdy vyšetří čas pro vlastní relaxaci? Co kdyby jste pro ni pořídil domácího maséra, který nebude nikdy unaven? Masážní křeslo Comfort od výrobce Yis stojí kolem 99 000 Kč. Tento luxusní doplněk Vašeho obývacího pokoje přinese dostatečnou relaxaci tam kde je jí potřeba. Patří mezi masážní křesla s diagnostikou postavy nabízí kvalitní masáž levně s pěti automatickými masážními programy.

Masážní křeslo Comfort - patří mezi masážní křesla s diagnostikou postavy nabízí kvalitní masáž levně s pěti automatickými masážními programy. Jeho přednosti jsou

 • Automatické nastavení výšky
 • Dálkové ovládání
 • Diagnostika postavy
 • Elektronické polohování
 • Infra zářiče
 • Komplexní masáž zad
 • Manuální nastavení výšky masáže
 • Nastavení šířky masáže
 • Odstranění zatuhlosti svalstva
 • Opěrka hlavy
 • Roztírací, hnětací masáž
 • Shiatsu - akupresurní masáž
 • Válečková masáž
 • Válečková masáž chodidla
 • Válečková masáž lýtka
 • Vibrační masáž
 • Volba intenzity lymfatické masáže
 • Volba rychlosti masáže
 • Vyhřívání chodidel
 • Vyhřívání zad
 • Profesionální ruční masáž
 • Poklepová, tepací masáž
 • Mp3 přehrávač
 • Stolek na kávu
 • Sluchátka
 • Pojezdové kolečka

Luxusní doplňky pro vytrénovanou cyklistku

Dámské horské kolo Specialized S-Works Safire Carbon 10 přibližně za 130 000 Kč. Špičkové technologie, špičkové komponenty a nízká hmotnost, to jsou některá z mnoha synonym řady S-Works značky Specialized. Nejinak je tomu i v případě S-Works modelu v řadě Safire. S-Works Safire je dámským kolem se vším, co k tomu patří. Základem kola je rám Safire z karbonu zpracovaného technologií FACT 10 m, nejpokročilejší technologií zpracování karbonu značky Specialized. Rám je doplněn vidlicí Future Shock S120 vlastní konstrukce Specialized, která, podobně jako zadní stavba, dokáže inteligentně reagovat na nerovnosti terénu.

Kolo je osazeno sadou Sram X.0, výjimku tvoří kliky Shimano XTR. Brzdí nové hydraulické kotoučové brzdy Avid XX slibující špičkový výkon a přesné ovládání. Sedlo, sedlovka a představec nesou logo Specialized, stejně tak výborně tvarovaná řídítka. Třešničkou na dortu jsou lehká zapletená kola Specialized Roval Control SL. S-Works je zkrátka špičkou v každém ohledu. Safire je lehký a vyvážený dámský bike určený pro celodenní vyjížďky v terénu, kde poskytuje nejvyšší míru komfortu a snadné ovládání.

Pro milovnici moderního umění

Například originální umělecký obraz akryl na plátně od Prince Ashera o velikosti 102 x 102 cm v ceně 36 832 Kč. Nebo nebo starožitný obraz Pobřeží s citadelou od Charlese Mayere , ostrov sant Honorat, riviera Francie, přibližně z roku 1940.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12703 (magazinpodnikani.cz#185)


Přidat komentář