Kvalitní elektronické cigarety a E-liqidy nákup online

Hledáte způsob, jak se zbavit závislosti na cigaretách, jak si zkrátit chvíle čekání nebo zpříjemnit posezení u kávy bez toho, aniž byste si ničili zdraví a utráceli peníze za klasické cigarety? Pořiďte si elektronickou cigaretu.

Bojujete se závislostí na cigaretách a nemáte vůli zbavit se kouření najednou, ze dne na den? Říct si, že už opravdu poslední cigaretu a tím to hasne? Málokdo dokáže přestat kouřit nárazově a u mnoha lidí vzhledem k jejich velké závislosti, ať už fyzické nebo psychické, to ani není možné. Někdo se na druhou stranu závislosti na cigaretách zbavovat nechce, ale vadí mu např. zápach cigaret, neustále kouřem načichlé vlasy, oblečení, nebo žluté zuby a prsty. Někdo si rád u kávy vychutná cigaretku, ovšem v budově, kde pracuje, zrušili kuřárny a zakázali kouřit kdekoliv v areálu jeho pracoviště a jemu ta cigareta tak chybí. Netrapte své tělo a psychiku těmito razantními změnami a pořiďte si elektronickou cigaretu.


Co je to elektronická cigareta?

Elektronická cigareta je u lidí všech věkových kategorií stále častěji skloňovaným dvouslovím. Jde o naprosto novou generaci cigaret, které představují obrovský průlom v kouření. Ovládání elektronické cigarety zvládne každý, neboť není nijak složité, a taková cigareta může posloužit i jako vhodný a originální dárek blízké osobě, u které víte, že by ráda přestala kouřit, jen neví, jak na to, když pro ni cigareta ke kávě nebo k pivu prostě bezpodmínečně patří.

Jak se elektronická cigareta ovládá?

Elektronická cigareta funguje na velmi jednoduchém principu. Do elektronické cigarety vložíte nikotinovou patronu a může se začít potahovat pára s nikotinem. Elektronická cigareta zaručí, že z ní kuřák neinhaluje vůbec žádné škodlivé a nezdravé látky, jak je tomu u klasické běžné tabákové cigarety. Těmito škodlivými látkami, s kterými se u elektronické cigarety nesetkáte, je např. oxid uhličitý, dehet, a dalších několik tisíc škodlivých látek.

Proč si pořídit elektronickou cigaretu?

Několik situací, při kterých kuřák elektronickou cigaretu uvítá, jsme již nastínili v úvodu našeho článku. Mezi další důvody patří, že při kouření elektronické cigarety se kuřák nemusí vzdávat svých pravidelných a pro něj pohodových rituálů, kterými je např. kouření v baru u skleničky vína. Elektronickou cigaretu můžete kouřit v nekuřáckých prostředí, neboť tato cigareta nevydává zapáchající kouř. Elektronická cigareta nepoškozuje zdraví kuřáka, člověku po ní nezapáchá z úst, nemá načichlé oblečení, nemá žluté prsty a nehty a neobtěžuje zapáchajícím kouřem kolemjdoucí občany.

Na jakém principu elektronická cigareta funguje?

V okamžiku, kdy je do elektronické cigarety nasát vzduch, je tento vzduch detekován mikroprocesorem, který má za úkol aktivovat rozprašovač a tím vytvářet efekt kouře, který uživatel inhaluje. Nejedná se o kouř, se kterým se setkáváte u klasické cigarety. Jde o mlhu, která vypadá jako kouř pro maximální pocit z kouření. ** **

Jaký je požitek z kouření elektronické cigarety?

Při kouření elektronické cigarety se nemusíte obávat, že byste z ní neměli žádný požitek. Elektronická cigareta vám zaručí, že požitek zůstane kuřákovi zcela stejný jako u běžné cigarety. Elektronická cigareta pracuje na stejné bázi jako cigareta klasická. Díky tomu, že dochází k vstřebání vodní páry s příměsí nikotinu, je kouření této cigarety efektivní a vy se tak můžete velmi jednoduše a účinně zbavit kouření klasické nezdravé cigarety.

Jak se zbavit závislosti na cigaretách?

V okamžiku, kdy vyzkoušíte elektronickou cigaretu, zjistíte, že tato je schopna vám plně nahradit cigaretou běžnou. Záleží jen na vás, jak dlouho vydržíte kouřit elektronickou cigaretu s nikotinovou příměsí. Sami zjistíte, že po pár týdnech používají nikotinových náplní můžete klidně přejít na náplně, které již žádný nikotin neobsahují a pak záleží už jen na vás, zda přestanete kouřit i elektronickou cigaretu nebo zda si tuto vaši neřest ponecháte pro potěšení i do budoucna, ovšem teď již ve zcela neškodné podobě.

Kolik ušetříte elektronickou cigaretou?

Co se týkápeněz, ty se dají jednoduše spočítat. Jste-li průměrný kuřák, který denně 1 krabičku cigaret vykouří a co se týká diskoték a jiných podobných akcí, sami dáte za pravdu, že neníproblém vykouřit i 2 krabičky cigaret, průměrně se dostanete k částce 2 tisíce korun za měsíc. Prvotní investice do elektronické cigarety se může rovnat této částce, může být však i nižší nebo vyšší. Každopádně návratnost elektronické cigarety je zhruba za měsíc nebo měsíc a půl. Ročně vám tak elektronická cigareta ušetříaž několik desítek tisíc ročně. Peníze však nejsou na kouření cigaret nejpodstatnější. Tím nejdůležitějším je především zdraví, které se kouřením ničíte. Tudíž i pokud nemáte potřebu přepočítávat peníze, které prokouříte, protože vás finanční situace nijak netrápí, zamyslete se nad svým zdravím, protože to si poté, co již může být pozdě, za peníze nekoupíte.

Pro koho může být elektronická cigareta vhodná?

Elektronická cigareta je vhodná těm, kteří chtějí kouřit zdravěji a zároveň i ušetřit peníze. Elektronickou cigaretu je možné kouřit tam, kde je klasické kouření zakázáno, a je také vhodná pro ty, kteří již nechtějí dále obtěžovat své okolí kouřem z klasických cigaret.

E-liqidy pro elektronickou cigaretu online

E-liqidy elektronických cigaret se rozumí druhy příchutí těchto cigaret. Vybírat můžete mezi slabými, středně silnými nebo silnými příchutěmi a to různých druhů a různých chutí? Je libo příchutě whisky, jahoda, jablko, nebo mentol? Příchutí existuje velké množství a záleží na chuti každého konzumenta cigarety. Vybírat E-liqidy můžete v prodejně, kde prodávají elektronické cigarety. E-liqidy se prodávají v různých velikostech náplní, záleží na každém, kolik jaké příchuti si chce dopřát.

Ať už se rozhodnete pro pořízení si elektronické cigarety z jakéhokoliv důvodu, vždy bude vaše rozhodnutí správně oproti kouření klasických škodlivých cigaret. Navíc kouření elektronických cigaret je dobrým krokem k naprostému se zbavení závislosti na nikotinu a cigaretách vůbec.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13681 (magazinpodnikani.cz#2653)


Přidat komentář