Jízda luxusním autem

Jízda luxusním autem je sen každého muže, ale také některých žen. Pořídit si luxusní auto si ovšem nemůže dovolit každý a proto tyto sny většinou ustupují do pozadí. Ovšem sny stále přetrvávají, proto často přemýšlíme jak si je splnit.

Nebo, jak udělat radost své blízké osobě a splnit jí její sen. V dnešní době je to možné v podobě různých dárkových poukazů. Tyto sny už nejsou tak nedosažitelné, jako to bylo dříve. Jaké možnosti jsou na našem trhu, jakými auty můžeme jezdit a co vše to obnáší? Můžete si tento luxus dopřát i vy? Ano můžete, pojďte si ho blíže přiblížit.Jízda luxusním autem

Jízda luxusním autem

Zapůjčení luxusního vozu je zcela jistě zážitek. Jedna věc je, když o daném autě mluví redaktor automobilového magazínu, ale věcí zcela odlišnou je, když si ho můžete projet sami, bez komentářů ostatních. Vzhledem k výše zmíněným skutečnostem lze půjčení luxusního auta doporučit. Třeba se pak stanete pravidelným zákazníkem vaší lokální půjčovny. Přece jen se neříká nadarmo, že zážitek je jediný dárek, který vám vydrží navždy.  Pokud si chcete sobě či někomu z rodiny dopřát tento nezapomenutelný zážitek, tak Vám můžete dát tip na firmu LuxuryRent.cz, která své luxusní auta zapůjčuje po celé Čr. Firma LuxuryRent.cz určitě nenabízí obyčejná auta určená k běžné přepravě, ale několik luxusních a sportovních aut za velmi příznivé ceny. U námi doporučené firmy si můžete každé auto zapůjčit na den, týden nebo klidně i měsíc, jelikož firma LuxuryRent.cz přistupuje ke každému zákazníkovi vždy individuálně. Samozřejmostí je pojištění každého vozu.

Jakými luxusními auty si můžete zajezdit

Je spoustu výběru, ale pokud se rozhodneme pro tento nevšedně krásný dárek někomu věnovat, měli bychom se nejdříve zeptat, jaké auto se mu líbí. Ne každému se líbí to samé a proto jak se říká, každý je originál, tak to samé platí i luxusních aut. U nás si můžete dopřát luxusní jízdy v těchto autech:Jízda luxusním autem

 • Porsche Cayenne Diesel
 • Porsche 911 Carrera Turbo
 • Porsche Panamera Turbo
 • Porsche Cayman S
 • BMW M4
 • BMW 320d xDrive M-paket
 • BMW 640d Grand Coupe
 • Audi A6
 • Audi A5 Sportback
 • Nissan GT-R
 • Mercedes A
 • Mercedes SLK 250cdi Brabus

Jízda luxusním autem Porsche Cayenne Diesel

Jeho jízda vás může buď dokonale překvapit, nebo se můžete stát tohoto vozu odpůrcem. Ovšem jeho skvělé jízdní vlastnosti jsou nezapomenutelné. Pod kapotou má 262 koní.

Cena: 5 900 Kč / denJízda luxusním autem

Luxusní jízda autem BMW M4

Toto sportovní auto je velmi ideálním dárkem jako luxusní jízda. Je ho možné také využít i přesto, že nevlastníte řidičský průkaz, nebo máte strach ze ztráty bodů. Je to velmi skvělé auto, pokud chcete zažít opravdový adrenalin. Pod kapotou má 431 koní.

Při jízdě tímto autem je možná také účast známých, kteří vás mohou fotografovat, nebo filmovat.

Cena: 9 900 Kč / den

Jízda luxusním autem

Luxusní jízda autem Porsche Panamera Turbo

Jste nadšencem pro sportovní vozy? Pokud ano, tak tento nádherný super sportovní vůz je ideální. Má skvělou vyváženost, stabilitu i záběrové schopnosti. Maximální rychlost je 305 km/h, zrychlení má od 0 – 100 km/h za 3,9 sekundy.

Tento pronájem si můžete zajistit od 1 dne až třeba na celý měsíc.

Cena: 7 900 Kč / den

Jízda luxusním autem

Jízda v luxusním voze BMW 640d Grand Coupe

Elegantní a velmi luxusní vůz, je skutečným originálním skvostem. Pokud toužíte udělat někomu skutečnou radost z jízdy, je BMW 640d Grand Coupe nejlepší řešení. Jeho maximální rychlost je 250 km/h a zrychlení z 0 na 100km/h za pouhých 5,4 sekund.

Pokud si budete chtít tento vůz pronajmout, určitě doporučujeme alespoň jeden týden, ať si jízdu luxusním vozem užijete naplno. BMW 640d Grand Coupe se dá pronajímat celoročně na 1 den nebo celý měsíc.

Cena: 5 900 Kč / denJízda v luxusním voze BMW 640d Grand Coupe

Jízda v luxusním voze Nissan GT-R

Toto luxusní autíčko je skvělá volba pro každého, kdo má rád sportovní vozy. Jízdou v Nissan GT-R se dostanete do skutečné extáze. Jeho skvělé sportovní vlastnosti dávají tomuto autíčku skutečný luxus. Ponořte se do nádherných jízdních vlastností tohoto vozu a zažijete neskutečně nádherný zážitek.

Vy sami si určujete trasu s tímto vozem, ovšem vždy si musíte jízdu zamluvit dopředu. Jízda je možná celoročně.

Cena: 11 900 Kč / denJízda luxusním autem

Luxusní jízda autem Porsche Cayman S

Jste milovníky starších luxusních vozů? Toužíte po nepřekonatelném zážitku z jízdy? Potom je tady možnost jízdy v Porsche Cayman S. Jeho originalita je dodnes nepřehlédnutelná. Má 295 koní pod kapotou a je dokonalým luxusem i v dnešní době. Jeho maximální rychlost je 281 km/h.

Cena: 3 900 Kč / denLuxusní jízda autem Porsche Cayman S

Jízda luxusním autem Audi A6

Tento elegantní a luxusní vůz je vhodný pro každého, kdo potřebuje být reprezentativní. Přesvědčí Vás svým působivým jízdním výkonem, který u tohoto sportovního vozu dosahuje síly 272 koní (200 kW).

Maximální rychlost je 250 km/h, zrychlení má od 0 – 100 km/h za 5,5 sekundy.

Cena: 3 900 Kč / denJízda luxusním autem Audi A6

Pokud se chcete na nějakou chvíli stát skutečným vlastníkem luxusního auta, nebo si jenom zpestřit svůj život skvělým zážitkem, potom je jízda v luxusním voze ideálním řešením. Nejen vy sami, ale také vaši blízcí mohou díky tomuto skvělému komfortu dnešní doby, mít svůj tajný sen splněný. Udělejte proto radost sobě i svým blízkým. Uvidíte, že nebudete litovat a vaši blízcí vám budou navždy za tento nevšední zážitek vděční.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12690 (magazinpodnikani.cz#167)


Přidat komentář