Gadgets - výběr, dárky

Mnoho z nás se jistě zamýšlí nad tím, co to jsou Gadgets. Jsou to různé vynálezy pro zábavu, zpestření a ulehčení našeho každodenního života. Dávají nám pocit radosti a dokážou nás i rozesmát.

Prostě a jednoduše jsou to tak zvané malé zázraky, které nás uvádějí do světa fantazie a neuvěřitelné dokonalosti myšlení lidí. Těchto vynálezů je celá škála. Mohlo by se o nich psát celé dny a noci. Proto si je pojďme malinko přiblížit. Třeba taková:

Vesta jako nákupní taška

Každá žena velmi ráda nakupuje. Do práce si obleče** nákupní vestu**. Co to je? Je to dokonale vymyšlená vesta, která se zapíná na zip. Udělá našemu tělu dokonalou siluetu a praktický doplněk. Po práci se rozhodnete nakoupit a najednou zjistíte, že jste nakoupila mnohem více, než jste chtěla. Nezbývá vám nic jiného, než si vestu sundat a složit jí velmi rychle pomocí zipu jako nákupní tašku.

Disk, který je odolný vůči ohni i vodě

Disk typu ioSafe SoloPRO vám dokáže dokonale ochránit vaše data před ohněm i vodou. Dokáže vydržet bez poškození půl hodiny přímému ohni o teplotě 843 stupňů. Pokud by se stalo, že by se data poškodily, máte jistotu, že vám firma dá roční záruku na obnovení dat.

3D fotorámeček

Je to fotorámeček ve tvaru krychle, který je na jednom rohu seříznutý, kvůli postavení. Do každé volné plošky dáte jednu fotografii. Pomocí tužkové baterie se začne otáčet. Dodává tak nádherný efekt, kdy se vaše fotky mění. Je to skvělý doplněk.

Air guitar na baterie

Pokud jste příznivcem hry na kytaru, tak toto je pro vás ta dokonalá kytara. Je v ní úplně všechno od kytary samotné přes reproduktor, playback, vstupy, ale i výstupy pro audio zařízení s dotykovým laserem. Můžete si přehrávat jakoukoliv hudbu a během ní ukázat své přednosti. Je napájena bateriemi.

Repročepice, čepice s reproduktory

Takováto čepice je přímo unikátní. Je bezvadnou součástí našeho doplňku na procházky, lyžování, nebo na cestu do práce. Díky tomuto dokonalému vynálezu se už nebudete zamotávat do kabelů a můžete si v pohodlí poslouchat svou oblíbenou hudbu. Pokud si chcete čepici vyprat, vyndáte pouze reproduktory a můžete si jí vyprat. Je k ní také připojen tenký kabel, který si můžete připnout k svému přehrávači. Na čepici je také přidělán malý ekvalizér, který ukazuje kolem jdoucím rytmus vaší hudby.

Flash disk na otisk prstu

Tento flah disk vám nabízí možnost jako žádnou jinou. Je velmi vhodný pro ochranu vašich dat, které máte na své flashce uložené. Pokud jí omylem někde ztratíte, máte tak jistotu, že nikdo vaše data nezneužije pro své účely. Prostě pokud bude váš otisk identický se vzorovým, tak se dostanete pouze vy ke svým datům. Kdyby, jste si udělali nějaké zranění na prstu, dostanete se k datům pomocí hesel.

Sladké kalhotky a podprsenka

Jste muž a nevíte si rady co dát vaší partnerce pod stromeček? Tak tady je jedno super řešení. Vaše partnerka bude z tohoto dárku jistě nadšená. Skvěle se hodí na různé párty. Ale hlavně bude také skvělým dárkem pro vás muže.

Sexy budík, budík v podobě tanečnice u tyče

Pokud se chcete ráno probouzet v dobré náladě, nebo pokud máte budík, co vás pokaždé rozčílí svým zvoněním. Kupte si sexy budík. Budete zajisté nadšení, hlavně muži. Bude vás totiž probouzet sexy tanečnice u tyče v červených bikinách.

Hodinky s telefonem

Je to nový model na našem trhu. Tyto hodinky jsou velmi elegantní a zároveň velmi praktické. Vypadají úplně stejně jako jiné elegantní hodinky, jen s tím rozdílem, že je v nich zabudovaný mobilní telefon, Mp3, Mp4, 0.3 Mpx kamera, paměťová karta, USB a Bluetooth. Samozřejmě mnohem více. Je to velmi dokonalý dárek, který potěší každou generaci.

Střelecký budík

Jestli máte po ránu ten problém, probudit se i přesto, že vám zvoní budík a často zaspíte, je tento k nezaplacení. Když ho budete chtít tento budík vypnout, musíte se trefit do terče. Jinak máte smůlu. A také si do tohoto budíku můžete nahrát svůj nebo partnerčin hlas, aby vás probouzel.

Chladící půllitr na pivo

Nejlepší dárek pro milovníky pěkně chlazeného pivka. Před použitím dáte půllitr do mrazáku vzhůru nohama a díky mrznoucímu gelu, který je zabudovaný do sklenice bude vaše pivko dokonale vychlazené.

Cestovní tiskárna

Je ideální na cestování, pokud si chcete vytisknout z mobilu nebo z fotoaparátu fotky kdekoliv. Připojení je přes bluetooth, pickbridge, nebo USB. Nejsou potřeba žádné náplně pouze speciální papír.

Detektor lži

Pokud chcete svou partnerku nebo kamaráda odnaučit lhát je tento typ jeden z nejoriginálnějších. Díky tomuto detektoru se bude každý bát vám lhát. Pokud totiž vyslýchaný lže tak dostane elektrickou ránu. Není to vhodné pro děti do 14 let.

Automatický stan

Pokud nejste příznivcem stavění stanu nebo to prostě nezvládáte je tento stan ideální právě pro vás. Když tento stan vytáhnete z tašky, tak se během chvilky postaví sám. Vejdou se do něj 2 lidé a je také velmi dobrý proti hmyzu.

Solární nabíječka do kapsy

Tato nabíječka je vhodná na fotoaparáty, mobily, iPod, a spoustu dalších věcí. Energie čerpaná od sluníčka vám velmi rychle tyto přístroje dobije. Je složená ze dvou solárních panelů a deseti adaptérů. Také ukazuje, kolik v ní zbývá energie.

Aroma lampa s USB

Aromatická lampa vás dokáže dokonale uvolnit po dlouhém pracovním dni, ale i při něm. Díky napájení přes USB stačí lampu zapojit do počítače a lampa svítí. Můžete si vybrat až 6 barev světla. Přístup k USB portům máte z každé strany, takže si nemusíte lámat hlavu s tím jak lampu postavit. A pokud máte zrovna po ruce aromatický olej, tak ho můžete nalít do železného kalíšku a tak si osvěžit místnost.

Anti-stresová prsa – aneb zmáčkni a jsi v pohodě

Ideální dárek pro muže, kteří jsou často vystavováni stresu. Je totiž vědecky prokázáno, že mačkání měkkých předmětů napomáhá při odbourávání stresu. Proto tu máme pár prsou, která vypadají jako pravá.

Držák na mobil při nabíjení

Určitě se vám několikrát stalo, že jste neměli mobil kam dát nebo jste ho jednoduše dali na zem. Díky tomuto držáku nemusíte! Nabíječka se prostrčí otvorem, kabel se omotá kolem držáku a mobil dáte na malou plošinku pár centimetrů pod nabíječkou. Díky tomuto držáku budete, vždy vědět kde máte mobil a nestane se vám, že na něj třeba šlápnete.

Blíží se vánoce tak proč nedat pod stromeček třeba jeden z Gatgets.  Nejen, že svou blízkou osobu mile překvapíte, ale také rozesmějete. Některé tyto a spoustu dalších vynálezů jsou těmi nejoriginálnějšími dárky. Je jich nesmírná škála a pro všechny generace. Díky online obchodům si můžete vybírat v pohodlí domova.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12629 (magazinpodnikani.cz#78)


Přidat komentář