Erotické hračky - výběr, druhy

Návštěva sexshopu asi není pro všechny příjemná, roli hraje ostych, někdy předsudky. Prodavačky v těchto obchodech jsou lidé jako Vy. Jsou tam od toho, aby poradily a věřte, nad sortimentem se dávno nečervenají. Nestyďte se zeptat, ať odcházíte spokojeni.

Jaký vybrat vibrátor?

Už jste navštívili nějaký obchod s erotických zbožím - že ne? Tam by jste teprve viděli kolik neuvěřitelných tvarů, velikostí, barev i materiálů existuje k výběru. A proč? Protože každá žena má jiné nároky a požadavky. Přehled výrobků:

 • Plastové vibrátory - materiál je tvrdý a chladný, na který můžeme používat lubrikant na vodní i silikonové bázi. Díky své tvrdosti nejlépe šíří vibrace a vzhledem k tomu, že jde o neporézní materiál, je jeho údržba více než snadná. Omývá se ve vlažné vodě.
 • Gelové vibrátory - jemnější materiál, než je plast a lze na ně používat pouze lubrikant na vodní bázi. Po použití se nesmí zapomínat umýt ve vlažné vodě a přestříkat desinfekcí.
 • Futurotic materiál - nejmodernější. Napodobuje lidskou pokožku natolik, že když zavřete oči, nepoznáte tuto pomůcku od živého penisu. Vyvedení těchto vibrátorů vždy napodobuje opravdový penis. Po každém použití je nezbytné pomůcku omýt ve vlažné vodě, přestříkat desinfekcí a zasypat dětským pudrem. Lubrikační gel na vodní bázi je jediný, který na tento materiál můžeme použít. Vzhledem k tomu, že jde o měkký materiál jsou vibrace méně zřetelné než u plastových hraček.
 • Silikonové vibrátory jsou ty nejlepší a nejkvalitnější. Opět na ně smíme používat lubrikant na vodní bázi, nikoli na silikonové. Pastelové barvičky a hygieničnost těchto hraček charakterizují právě 100% lékařský silikon. Údržba je snadná, hračku omyjeme po použití ve vlažné vodě a přestříkáme desinfekcí k tomu určenou.
 • Dildo je také vibrátor, ale bez vibrací. Často bývá vybaveno přísavkou, která se dá snadno přichytit na jakýkoli hladký povrch.

Jakou velikost vibrátoru?

Statistiky hovoří o faktu, že 98% žen dává přednost spíše** menším vibrátorům**. Stačí však s partnerkou hovořit na toto téma, nezávazně, nenápadně vysondovat její představy o takové hračce. Pokud se Vám to nepodaří, pak vybírejte přirozený tvar a oblíbenou barvu Vaší partnerky.

Balíček vybavte vhodným gelem. Vaginální lubrikanty jsou speciálně vyvinuté ke zvlhčení poševní sliznice, zatímco anální lubrikační gely usnadňují a zpříjemňují prožívání análního sexu a jsou nezbytným doplňkem při používání erotických pomůcek. K vibrátoru také kupte vhodný desinfekční přípravek pro ošetření po použití.

Venušiny kuličky a jejich výběr

Venušiny kuličky jsou nejčastěji dvě, uvnitř je dutina, ve které je kulička z těžšího materiálu. Při pohybu se malá kulička uvnitř rozhoupe, svou energii tím předává zpět vnějšímu obalu a tak vytváří Venušiny kuličky samovolnou stimulaci uvnitř vagíny.

 • levnější Venušiny kuličky jsou spojeny kratším tkaným provázkem a vyrobeny jsou z plastu
 • dražší Venušiny kuličky jsou vyrobeny z elastomedu či lékařského silikonu včetně propojovací spojky.
 • Aby kuličky působily ženě rozkoš, musela by nejspíš běhat po schodišti, utíkat nebo přeskakovat nějaké překážky. Při běžné chůzi mají spíše funkci posilování pánevního dna a svalů. Jsou tedy spíše zdravotnická pomůcka – prevence proti inkontinenci.
 • Pokud však žena Venušiny kuličky používá pravidelně (z počátku 30 minut denně, pak lze přidávat) má velmi vyvinuté poševní stahy a tak muže daleko lépe uspokojí.
 • Kuličky se po použití umyjí a vydezinfikují, pokud jsou opatřeny tkaninovou šňůrkou musí se i vyvařit.

Erekční kroužek pevný, dráždící, stahovací

Myslíte na svého partnera a také mu chcete udělat radost nějakým erotickým dárkem? Pak máme tip na erekční kroužek. Slouží k prodloužení erekce, protože omezuje odliv krve z penisu. Jeho použití je velmi snadné, kroužek se navléká na penis až ke kořenu. Erekční kroužek můžete použít během sexuálního styku i při masturbaci. Existuje několik druhů erekčních kroužků.

 • Erekční kroužky pevné prodávají se v různých velikostech a jsou vibrační i nevibrační.
 • Erekční kroužky dráždící jsou mnohem pružnější než pevné, jejich primární úkol není zaškrtit penis, ale svým výstupkem dráždit klitoris nebo oblast análu. Také dráždící erekční kroužky mohou být vibrační či nevibrační.
 • Erekční kroužky stahovací jsou nastavitelné, můžete si tedy nastavit ručně jejich obvod. Takové erekční kroužky na penis jsou vhodné pro začátečníky, kteří si nejsou jistí, jaký průměr erekčního kroužku na penis mají zvolit.

Erotický DVD film

 • Spoustu mužů by jistě potěšil nějaký erotický nebo porno film. Jaký vybrat a co znamenají jednotlivé sekce?
 • Amatéři – videa ze soukromých ložnic amatérů
 • Animované - 3D sexuální přeborníci přináší sexuální akce, které překračují hranice lidských možností - nadměrné velikosti penisů, nepředstavitelně krásná a pevná ňadra...
 • Bondage - Jde o erotickou techniku, spočívající v omezení pohyblivosti partnera různého stupně - od víceméně symbolického až po znehybnění totální
 • Fisting - je sexuální aktivita, při které se vkládá celá ruka do vagíny nebo análu.
 • Gang-bang – orgie, většinou jedna žena a mnoho mužů
 • Klinik - stetoskop, lékař, různé lékařské vyšetřovací pomůcky...
 • Naučné – encyklopedie sexu, jak oživit manželský stereotyp nebo erotické masáže...
 • Piss – pro jedince s libůstkou v tzv. "zlatém dešti"
 • SM – sado-masochistické hrátky

 

Dárkový šek do erotického obchodu

Nebo další možnost je koupit v některé prodejně dárkový poukaz a ať si Vaše partnerka nebo partner vyberou dárek sami – pokud se bojíte, že by jste nevybrali vhodný sami. Hned od stromečku můžete přijít společně a vybrat tu správnou hračku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12589 (magazinpodnikani.cz#24)


Přidat komentář