Black Street cigarety

Jste nekuřák? Jak vnímáte osobu, která v ruce drží zapálenou cigaretu? Připadá Vám to nějakým způsobem zajímavé, či dokonce přitažlivé? Pravděpodobně ne. Co kdyby klasickou cigaretu vystřídala elektronická cigareta Black Street?

Black Street novinka!

Black Street je zcela novou a nadčasovou značkou elektronických cigaret. S Black Street přichází nejen zdravější kouření, ale také elegance a šarm, který ocení jak ženy, tak muži. Na rozdíl od běžných elektronických cigaret se Black Street nezaměřuje pouze na perfektní funkčnost, ale také na líbivý design. Black Street bourá všechny předsudky vůči kuřákům.

Proč kouřit Black Street cigarety?

Výhody elektronických cigaret se začínají dostávat do povědomí lidí stále více a více. Jedná se především o absenci škodlivého dehtu, nezapáchající kouř, nulové vedlejší účinky kouření v podobě zažloutlých prstů a zubů... I přesto však mnozí kuřáci klasických cigaret ty elektronické odmítají. Proč? Protože se jim zkrátka nelíbí. Dalo by se říci, že je to jakýsi řetězec. To znamená, že nekuřákům se nelíbí cigarety klasické a kuřákům zase cigarety elektronické, které mnohdy svým vzhledem připomínají propisku. Chcete-li přejít na zdravější způsob kouření, ale nechcete „kouřit propisky“, vsaďte na Black Street. Cigarety Black Streetpozitivně zaujmou nejen Vás, ale také Vaše okolí.

Co víme o Black Street cigaretách?

Značka Black Street přišla na trh s cílem vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Jestliže Vám nestačí „jen“ zdravě kouřit a chcete u toho zároveň i stylově vypadat a v důsledku toho se tak cítit, pak jsou cigarety Black Street určeny právě Vám. Potom už záleží pouze na Vašem uvážení, zda zvolíte variantu s nikotinem nebo bez nikotinu. Co se týče příchutí, můžete vybírat z celkem pěti. Jsou to třešňová, broskvová, čokoládová, mentolová a tabáková. Co zákazník, to jiná chuť a jiné přání. Toho si je značka Black Street plně vědoma.

Black Street, už samotný název nám napovídá, že jde o "víc“ než cigaretu. Slova jako všední, fádní a tuctový vypusťte z hlavy. Proč? Protože přichází Black Street. Navštivte www.BlackStreet.eu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13918 (magazinpodnikani.cz#2892)


Diskuze a zkušenosti

Andrej | 18.07.2012 20:09
Re: Black Street cigarety Black Streety jsou super!

Tonny | 18.07.2012 20:40
Re: Black Street cigarety Taky jsem Black street konečně sehnal. Je výborná.

Lukáš Petr | 22.07.2012 14:01
Re: Black Street cigarety Konečně můžu kouřit zdravě a neteče mi liquid do pusy ;-)

Ondřej | 27.07.2012 12:57
Re: Black Street cigarety Jako vůbec sem nevěřil, že je to lepší než dokupovat Liquidy. Ale teď už nechci nikdy EgoT ani vidět. Ať žije komfort ;-)

Pavla | 22.08.2012 12:45
Re: Black Street cigarety A ten luxusní design :-D Od té doby co mám Black street jsem po dlouhé době přestala být skeptická k elektronickým cigaretám:-)A dalo to zabrat abych si koupila aspo%n tu kusovku:-) A teď mám už i ten iBlack Už mi aspoň nic neteče do pusys .bleeee...:-D

Norry | 24.08.2012 13:34
Re: Black Street cigarety Nejchutnější je black street čokoládová příchuť. Chutná mi i cherry, ale čokoláda i krásně voní. Black street kouřím pokaždé, když si dám kafíčko. Prostě dobrotka :)))))

Silvie | 17.09.2012 12:25
Re: Black Street cigarety Tak já měla celou dobu ele.cigaretu Ego -T a musím říct že asi po půl roce mi ta tekutina začala gvylévat přímo do pusy...ble...pěkně hnusnéj pocit:-( Kamarádka mi dala na vyzkoušení kusovku Black street a já si po dlouhém zvážení koupila ten iBlack ( sadu ) a teď po cca 2měsících musím uznat že LUXUS :-DD Už nechci ani vidět ty cigarety kde se nalévá ta tekutina! Konečně ¨nemám polité a ulepené ruce :-D Prostě mi dojde cartomizer, tak vyhodím a nasadím no


Přidat komentář