Stavební práce a rekonstrukce - okres České Budějovice

Chystáte se k modernizaci či rekonstrukci vašeho bydlení? Nebo je vaším cílem nový rodinný dům? Pokud hledáte jednoduché řešení, bude vás zajímat pojem stavba rodinného domu na klíč.

Nechat si postavit vlastní rodinný dům je v dnešní sen mnoha z nás. Způsob práce stavebních firem se však liší. V dnešní hektické době je často žádána možnost získat vlastní nový dům rychle, jednoduše a pokud možno levně. Právě takové řešení nabízí stavění domů na klíč. Říká se, že stavba na klíč je o něco dražší, ale to je vyváženo dokonalým servisem týkající se vyřizovaní nezbytné administrativy a souvisejících služeb. Navíc ušetříte spoustu času a získáte rodinný dům se zárukou, který je postaven podle nejnovějších technologií.

Když chcete dům na klíč Dům na klíč

Stavba rodinného domu není jednoduchou záležitostí, nejprve byste měli znát všechny výhody a úskalí, které vás mohou při různém způsobu stavění potkat. Proč stavba na klíč? Předně je třeba zdůraznit, že vybrat si službu stavění domu na klíč znamená zbavit se starostí, a to v celém rozsahu – od projektu po realizaci. Stavební firma řeší s zákazníkem navrhovaný typ rodinného domu a jeho dispoziční řešení do posledního detailu. Zákazník získává dostatek prostoru pro vlastní řešení a individuální přání i podle vlastních návrhů. Můžete si přát stavbu rodinného domu na klíč ve smyslu přijdu a nastěhuji se, nebo jen hrubou stavbu. Rodinný dům na klíč, to znamená stavění bez stresu a rizika, při pořizování vlastního bydlení přináší zjednodušení. Stavba domu na klíč je ideálním řešení pro každého, kdo je v tomto směru naprostým laikem a žádá nový hotový dům bez starostí s vyřizováním dokumentů a záležitostí na úřadech.

Rodinné domy na klíč a stavební práce České Budějovice


Pokud hledáte způsob jak si nechat postavit rodinný dům jednoduše a přesně podle vašich požadavků, můžeme vám doporučit zkušenou stavební firmu BLAHOUŠEK - pana Miroslava Blahouška, která nabízí:

 • stavby rodinných domů na klíč
 • rekonstrukce a přestavby
 • zateplování budov
 • fasády
 • obklady koupelen a kuchyní
 • zámkovou dlažbu
 • strojní omítky a štukování, atd..

 • Tato firma působí v oblasti stavebnictví již od roku 1990 a nabízí vám řešení ve vynikajícím poměru profesionální kvalita za příjemné ceny.Při realizaci zakázky jsou pracovníci firmy velmi svědomití, vždy dodržují stanovené termíny a dělají vše pro maximální spokojenost zákazníků. Pana Miroslava Blahouška můžete kontaktovat nejlépe telefonicky na čísle: +420 774 590 609 nebo na e-mailovou adresu : blahousekmira@email.cz

 • Popřípadě navštivte webové stránky:  http://www.blahousek.cz, kde získáte další informace, reference, a kde naleznete ukázky realizovaných rodinných domů, činžovních domů a dalších staveb.

Logo firmy

 

Výhody rodinného domu na klíč

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu, je třeba se zamyslet nad spoustou otázek. Umím vyřídit veškerá povolení? Rozumím všemu, co se týká projektové dokumentace? Zvládnu výstavbu řídit, koordinovat různé firmy nebo zařídit stavební dozor, který zajistí dodržování všech platných norem a předpisů? Kolik firem během stavby vlastně budu potřebovat? Podobných otázek existuje ještě celá řada, a pokud máte pochybnosti o tom, že neznáte odpovědi, je jednodušší hodit starosti za hlavu a jednat pouze s jedinou stavební firmou – nechat si postavit rodinný dům na klíč.


Cena za výstavbu rodinného domu České Budějovice

Říká se, že stavba domu na klíč je o něco dražší. To ale nemusí být pravda. Je třeba se dívat na problematiku komplexně a do úvahy zahrnout všechny parametry a výhody. Princip výstavby domu na klíč je poskytnuti zákazníkovi komfort, zbavit jej starostí, proces výstavby maximálně zjednodušit. Mezi hlavní výhody výstavby domu na klíč tedy patří úspora času, kdy vás nezatěžují žádné starosti se zajištěním mnoha povolení posudků, povolení apod. Čas jsou také peníze. Úspora financí při stavbě domu na klíč spočívá v tom, že celou stavbu organizuje, řídí a propočítává jediný dodavatel. Tím odpadne většina příčin prodražení stavby - prostoje, nezpracované zbytky materiálu, zbytečné dopravné mnoha firem. Navíc harmonogram stavebních prací na sebe lépe navazuje, pokud je řízen centrálně. V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že za kvalitu stavby ručí jediná firma, se kterou jednáte. V případě následných problémů či nedostatků nemusíte pátrat, kdo je za dílčí úkol zodpovědný. Je proto ve vlastním zájmu dodavatele hlídat kvalitu stavby, a nabídnout špičkové služby za co nejlepší ceny.

Stavební práce a rekonstrukce - okres České Budějovice

 • Miroslav Blahoušek
 • +420 774 590 609
 • blahousekmira@email.cz
 • Borovany - Třebeč 60, 373 12

Jak začít s výstavbou rodinného domu?

Přestože můžete vstoupit do stavby rodinného domu v různých etapách (můžete, ale nemusíte mít připravený pozemek), stavební firma vám nabídne vhodné řešení. Můžete požádat o řešení s financováním domu, nechat si poradit při výběru vhodného projektu domu apod. Stavební firma vám připraví kvalitní projektovou dokumentaci, kdy si můžete vybrat z již hotových projektů nebo si nechat připravit projekt domu na míru. Každopádně je důležité vybírat takový projekt domu, který zohlední danou lokalitu, orientaci slunce, sklon terénu a podobně. Dalším krokem je zajištění stavebního povolení. To si můžete zajistit sami, nebo vám jej stavební firma vyřídí. Na vás, jakožto na zákazníkovi, je udělat pouze první krok – kontaktovat dodavatele stavby rodinného domu na klíč, a to nejpozději dva měsíce před začátkem stavby. Firma bez vašich starostí zařídí vše potřebné, a zrealizuje stavbu od návrhu po předání hotového domu.

dům na klíč

Domy na klíč České Budějovice - jak vybírat stavební firmu?

Jistě je vaším cílem, aby výstavba nového rodinného domu probíhala bez problémů, dům byl postaven kvalitně. Proto je výběr stavební firmy tak důležitý. Při výběru stavební firmy se zajímejte o kritéria, která poukazují na zkušenost a serióznost stavební firmy. Podívejte se na nosný program firmy, tedy zda stavba rodinných domů na klíč patří mezi její hlavní činnosti. Zeptejte se, zda je stavební firma ochotna a schopna upravit projekt podle vašeho přání, zda nabízí prostor pro vaše individuální přání. Důležitým ukazatelem je certifikace stavební firmy. Certifikát naleznete na webových stránkách stavební společnosti, a hovoří o odbornosti a zkušenosti stavební firmy. Na webových stránkách firmy se podívejte na reference a fotogalerii, kde naleznete, co už firma dokázala postavit.

Jako nejvýhodnější varianta se tedy jasně jeví postavení domu na klíč, který se vám bude nejen líbit, ale jehož náklady na výstavbu a na provoz budou co nejnižší. Postavit takový dům nejde bez odborníka. I pro něj musí být zakázka důležitá, stejně tak jako vaše spokojenost s jejím provedením. Stavba na klíč od odborníků je tedy logickým výstupem, jak získat vlastní bydlení jednoduše.

Rekonstrukce rodinných domů

Novější i starší dům. Obojí je třeba udržovat. Pokud necháte něco dojít daleko, tak náprava je složitá, drahá a někdy už bohužel marná. Je to jako s nemocí. Pokud se nechá závažná choroba bujet, tak také sama nezmizí, ale živý organismus zahubí.** Rekonstrukce** je udržovací oprava, kdy se provedou větší úpravy, aby vám nespadla střecha nebo se nepropadaly podlahy či nepraskaly zdi. K tomu samozřejmě patří i vizuální podoba, kdy se omítne fasáda, vymění se okna apod.

Rovněž se nabízí i zateplení domu. Moderní je totiž šetřit. Jestli máte starší dům, tak zřejmě topíte více než v moderních nízkoenergetických domech. Nechte si váš příbytek zateplit. Tím se v domě snadněji drží teplo a vy tak spotřebujete méně tepelné energie z příslušného zdroje.

Zámková dlažba

zámková dlažbaDům jsme si postavili, zahrada je téměř hotová... stačí ještě pár úprav a bude hotovo! Pustíme se do chodníku a příjezdové cesty. Jak a s čím? No přece se zámkovou dlažbou a její pokládkou!** Pokládka zámkové dlažby** není nijak náročná, přesto bychom tuto práci měli svěřit odborné firmě, abychom si byli jisti perfektním výsledkem! Pořizovací cena této** dlažby** je ve srovnání s jiným typem více než přívětivá. Její nespornou výhodou je mobilita a snadná rozebíratelnost. Zámková dlažba navíc odvádí vodu a vlhkost, je pevná, trvanlivá a velice sympatická na pohled. I zámková dlažba je dnes nabízena v několika typech a provedeních. Vybrat si můžete z velkého množství různých velikostí a tvarů - kostky, vlnky, dekory, mozaiky...

Zámková dlažba se vyrábí z kvalitní betonové směsi. Výsledkem je mrazuvzdorný, pevný a rozměrově stálý materiál pro pokládku dlažby. Rychlost celé pokládky je asi největší předností celé činnosti a nosnost dlážděné plochy se odhaduje až na 3,5 t. Její další předností je takřka minimální údržba. Dlažbu stačí občasně zbavit přerůstajícího plevele, nánosů zaplavenin a nečistot ze zemních prací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14194 (magazinpodnikani.cz#3171)


Přidat komentář