Stavby na klíč - okres Chomutov

Stavba na klíč a také případná rekonstrukce vyžaduje vždy zásah odborné firmy. Pouze odborná firma je zárukou kvalitně odvedené práce a také naší spokojenosti. Přemýšlíte o stavbě domu na klíč či rekonstrukci a nevíte si rady? Oslovte odborníka.

Snem mnoha z nás je mít vlastní dům. Někteří z nás si tento sen splní a někteří se s ním musí rozloučit. Patříte-li k těm, kteří si nový dům dovolit mohou, ale nemají čas, zde mají možnost nechat si jej postavit na klíč.cihly

Stavby na klíč v okrese Chomutov

Pro mnohé z nás, kteří jsme pracovně velmi vytíženi, je jediná možnost, jak mít svůj vlastní nový dům, nechat si jej postavit stavební firmou tzv. na klíč. Stavbou na klíč však myslí každá firma něco jiného a proto je důležité si ještě před tím, než firmu vybereme zjistit, co vše pro danou firmu stavba na klíč obsahuje. Některé firmy mají v nabídce stavby na klíč vše od základové desky, přes stavbu, vnitřní vybavení, krbovou vložku až po designovou kuchyň atd. Jiná stavební firma myslí stavbo u na klíč pouze hrubou stavbu bez základové desky, bez krbové vložky, kuchyňské linky atd.stavby na klíč

Specialistou na stavby na klíč je stavební firma pana Jaroslava Dunky, která se zaměřuje na:

  • stavby na klíč
  • stavební práce
  • zednické práce
  • obkladačské práce
  • rekonstrukce

Pro pana** Jaroslava Dunku** je nejdůležitější spokojený zákazník, a proto dělá vše pro to, aby tomu dostál. Zatím se mu to velmi dobře daří, neboť řady zákazníků se rychle rozšiřují. Hledáte stavební firmu, která vás dokáže mile překvapit svým ochotným přístupem k práci, k zákazníkovi a která dosahuje opravdu precizních výsledků?  V tom případě zavolejte na telefonní číslo:737 058 462, nebo napište email na adresu:jaroslav.dunka@seznam.cz a objednejte si stavební práce.
Stavební práce - okres Chomutov
Jaroslav Dunka
tel.:737 058 462
email:jaroslav.dunka@seznam.cz

Zajištění projektu při stavbě na klíč Chomutov

Hlavní věcí, na které nejvíce záleží, je při stavbě na klíč a nejen u ní odborný projekt. Projekt tvoří projektant, který pracuje přesně podle našich instrukcí, proto bychom měli po celou dobu tvoření projektuprojektantem úzce spprojektolupracovat, což je velmi důležité k tomu, aby nás poznal. Musí znát naše potřeby a přání, aby byl hotový projekt navržen přesně dle našeho stylu života. Projekt je potřeba také k dalšímu postupu stavby, jako je stavební povolení, které je vydáváno pouze na základě projektu a následně také slouží ke kontrole postupu stavby. Stavební dozor používá projekt k tomu, aby mohl kontrolovat celý její průběh atd. Dále je projekt potřeba ke kolaudaci, která by bez něj nebyla provedena, což by znamenalo, že by nemohl být dům obýván.

Jak stavba na klíč probíhá?

Jakmile máme koupený pozemek je na čase připravit jej ke stavbě. Hlavní částí je vykopání základů a vytvoření základové desky, na kterou se poté dům staví. Je tedy potřeba provést terénní úpravy a připravit jej tak na stavbu samotnou. Rovněž realizace inženýrských sítí je velmi důleprůběhžitá a proto je potřeba je připravit co nejdříve. Zatímco je vykopání základů otázkou strojového kopání, inženýrské sítě lze vykopat též ručně a to v závislosti na vzdálenosti od hranic pozemku. Je-li dům poblíž hranice pozemku, kde se většinou inženýrské sítě napojují, není nutné volat na výkop stroj. Ke vzniku stavby je rovněž důležitá příjezdová cesta, bez níž by nebylo možné na stavbu dopravit ani stroj a lidi a ani potřebný stavební materiál. Jakmile je vše připraveno, může započít stavba samotná, která začíná stavbou obvodových zdí, poté vnitřních a na to patří samozřejmě střecha, bez které by dům nebyl domem.

Realizace inženýrských sítí okres Chomutov

Inženýrské sítě mnohdy firmy ve stavbě na klíč započítány nemají, což se pro nás může stát problémem, neboť si budeme muset tuto část stavby zajistit sami, což nám značně zkomplikuje život. Proto je potřeba vždy zjistit, zda je napojení domu na plyn, vodu a topení součástí nabídky na klíč. Pokud námi zvolená firmu toto v nabídce nemá, je potřeba zajistit jinou firmu, která nám s tímto pomůže. Mnohdy je stavební firma ochotná doporučit nám dodavatelskou firmu, která navedení na inženýrské sítě provede.

Stavební práce - okres Chomutov
Jaroslav Dunka
tel.:737 058 462
email:jaroslav.dunka@seznam.cz

Výběr stavebního materiálu

Při výběru stavebního materiálu je nejlepší navštívit stavebniny či jiný specializovaný obchod se stavebním materiálem. Pokud se ve stavebním materiálu nevyznáme, je nejlepším způsobemstavby na klíč nechat si postavit dům na klíč, kde se o vše stará firma, která nám dům staví. Pokud se ve stavebních materiálech vyznáte a nejste spokojeni s výběrem materiálu, který stavební firma zvolila, můžete jako investoři rozhodnout o tom, že chcete materiál jiný, proto se nebojte stavební firmě jakékoli námitky sdělit.

Jaké jsou výhody stavby domu na klíč?

Výhody toho, že Vám dům postaví firma, aniž byste Vy museli hnout prstem, jsou nesporné. Nejen, že nebudete muset nikam chodit, nic řešit a vyřizovat. Nebudete se muset vzdát ani svého volného času, což byste při stavbě svépomocí museli. Můžete tak normálně chodit do práce, věnovat se dětem, mít svůj klid a až bude dům postaven, tak se jen nastěhujete a bydlíte. A nejen to, stavební firma je ze zákona povinna Vám dát na postavený dům záruku, což znamená, že v případě, že bude něco provedeno špatně, měla by se o to postarat stavební firma.

Rekonstrukce domů a bytů okres Chomutov

Rekonstrukce nás každého potká alespoň jednou za život, přičemž nejlepším způsobem, jak ji vyřešit je oslovit stavební firrekonstrukcemu, která vše provede přesně tak, jak má být. Můžete namítnout, že rekonstrukci zvládnete sami, avšak bude vše provedeno profesionálně? Budete mít na rekonstrukc i patřičné vybavení a potřebný materiál? K tomu, abyste na všechny tyto otázky odpověděli ano, je nutné se dlouho dopředu připravit a pokud je možno zajistit si také odborníka, který nám v případě bezmoci pomůže a poradí. V opačném případě je jediným vhodným řešením odborná firma. Rekonstrukce mohou obsahovat výměnu podlah, oken, dveří atd. Dále pak může být součástí rekonstrukce montáž sádrokartonových konstrukcí, bourání stěn, nebo naopak jejich přístavba apod. Proto je při r ekonstrukci dobré mít právě odbornou firmu, která všechny tyto práce ovládá.

Co je k rekonstrukci potřeba?

Hlavní věcí je samozřejmě projekt, který je vlastně nejdůležitějším, neboť bez něj nelze udělat vůbec nic. A proto, že je projekt tak důležitý, měli bychom pečlivě vybírat projektanta, který nám jej bude tvořit. Projektantovi svěřujeme do rukou doslova naši budoucnost, neboť bude-li projekt vypracován špatně, bude rekonstrukce také špatně provedena a v konečné fázi na to doplatíme jen my, neboť se nám ve špatně zrekonstruovaném objektu nebude dobře bydlet a my tak budeme nespokojeni. Je-li projektant šikovný a vytvoří nám dokonalý projekt, je to záruka našeho spokojeného života.

Stavební práce - okres Chomutov
Jaroslav Dunka
tel.:737 058 462
**email:jaroslav.dunka@seznam.cz*** ** *****

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13574 (magazinpodnikani.cz#2000)


Přidat komentář