Rodinný dům na klíč - okres Louny

Mít vlastní dům, který odpovídá vašim představám je nejen snem, ale stále více častěji realizovanou činností mnoha lidí. Pokud se rozhodujete pořídit si vlastní obydlí, tak toto zvažte i vy.

Výstavba domů na klíč v Lounech a okolí

Realizace domu na klíč znamená, že se klientovi poskytne služba na míru. Ne tedy, že by firma mohla realizovat nějaké přehnané nároky, samozřejmě se musí řídit i určitými předpisy, jako je např. estetická vhodnost v dané lokalitě, zohlednění památkových zón apod. Klient si ale může vybrat z katalogu dům jemu na míru. Zohledňuje cenové rozpětí, materiály, ekologičnost, rozčlenění domu apod.

Až si vybere daný model, tak ho lze podle jeho požadavků samozřejmě upravit, pokud to bude firma schopná zrealizovat. Může se jednat i o jiné parametry pokojů nebo lze přizpůsobit rozměry lidem menším či vyšším, než je standart a rovněž lze uvažovat i o bezprahových úpravách pro pohyblivě omezenější. Firma se pak bude snažit dům zrealizovat co nejdříve, ovšem ne na úkor kvality. Do takto** zrealizovaného domu** se pak můžete ihned** nastěhovat a zařídit si interiér dle svého gusta.**

Výhodou domu na klíč je to, že máte nějaké modely domů a typů, pokud si nevíte rady, co byste chtěli. Zároveň se nabízí možnost profesionality, protože nabízené domy zohledňují i určité požadavky, technologie a trendy, které existují v oblasti bydlení. Nespornou výhodou je pak také fakt, že po nastěhování budete první majitel domu. Jednak budete znát, kde všechno vede a pak se nemusíte obávat, že budete muset investovat do nákladných oprav. To se často stává majitelům, kteří přijdou do staršího domu a musí renovovat věci, které při koupi vidět nebyly.

Rodinný dům na klíč - okres Louny

Všechno výše uvedené a mnohem více vám s přehledem zajistí naprosto ojedinělá a profesionální stavební firma pana Lubomír Ertla. Tato firma vyniká svými schopnostmi a kvalitou odvedené práce, o čemž se již přesvědčilo mnoho zákazníků, kteří stavebních služeb této firmy využívají nadále. Firma pana Lubomíra Ertla se zaměřuje především na výstavbu rodinných domů na klíč, na veškeré stavební práce. Tato firma se může pyšnit mnohými realizacemi staveb nebo rekonstrukcí objektů, které jsou vždy chloubou jejich majitelů.

Rodinný dům na klíč - okres Louny

Dům na klíč - výběr domu, vizualizace, projekt domu Louny

Výstavba rodinného domu na klíč obsahuje jednak váš výběr domu, konzultaci s odborníky, vizualizaci projektu, zjištění všech úředních náležitostí a vyprojektování pro daný pozemek či lokalitu. Až se bude dům stavět, tak můžete samozřejmě na stavbu dohlížet, aby se předešlo nejasnostem, protože až bude dům hotov a vám se nebudou např. líbit rozvody vody, tak následné vybourání stojí další peníze, čas a energii a prodlužuje váš vstup do nového domova. Pokud se k tomu tedy vůbec uchýlíte. Většina lidí to raději vzdá, ale pak pořád vidí, že něco mohlo být jinak. Také máte ale výhodu v tom, že vidíte, jak váš nový domov postupně roste, což je rovněž zvláštní okamžik. Pozorovat něco, co se buduje díky vaší píli je velmi příjemné.

Výběr domu na klíč - zděný, nízkoenergetický, dřevěný

Výběr začíná nahlédnutím do katalogu. I když máte jasnou představu o budoucí podobě vašeho domova, tak se musí firmě nějak přiblížit. Až najdete nejvhodnější stavbu dle vašich představ, tak ji můžete dle dispozic s firmou doupravit. Pro ty méně rozhodné je tu pak výhoda rozčlenění do několika sekcí, kde si postupně sestaví ideální domov. Vybrat totiž můžete z klasických zděných domků, dřevěných staveb nebo nízkoenergetických příbytků, které jsou velmi oblíbené a navíc podporované dotacemi. Výhodou je také finanční dostupnost, kde jsou rovněž jednotlivé kategorie. Po výběru všech faktorů se pak udělá projektové rozvržení, které vám slouží nejen k představě o vašem domově, ale využijete jej v budoucnu, když budete chtít vědět, kde jsou položeny rozvody, kde vede elektrika nebo třeba při dědictví se pak hodí výměry domů.Rodinný dům na klíč – realizace stavby

Rodinný dům na klíč – realizace stavby okres Louny

Zde to závisí na vybraném typu stavby, od toho se vyvíjí průběh realizace, kde vás nejspíše bude zajímat čas. Existují stavby, které mohou být hotové za čtvrt roku, jiné se mohou protáhnout přes rok. Většinou se začíná stavět na jaře, protože terén je vhodný nejen pro řemeslníky, ale i materiál si lépe sedá. Stavbu pak lze stihnout do zimy, což je optimální, protože spousta lidí podvědomě chce bydlet na zimu tzv. ve svém. Možná je to dáno venkovním počasím anebo atmosférou vánoc. Rozhodně na stavbu ale nespěchejte. Sice je povinností firmy dodržet termíny, ale za každou cenu je nenuťte do kvapné práce. Dům musí mít pevné základy, abyste s tím neměli později starosti, děláte to proto jen pro vás.

Až bude firma váš příbytek stavět, tak se většinou počítá i s tím, že bude dodávat materiál, což je další komfort pro vás a navíc výhoda, že jako klientovi vám firma poskytne materiál výhodněji.

Co se týká prací, tak stručně vyloženo se nejprve udělají základy. Pokud chcete** podsklepení**, tak se vyhloubí prostor do podzemí. Dále se udělají nosné body čili jakási kostra domu, pak se navedou rozvody, rozčlení se dům, udělají se doplňkové práce jako zdi nebo schodiště, instalují se zařízení ohledně topení či vody a následně se omítne interiér či fasáda domu. Velmi zjednodušeně nastíněno samozřejmě, ale jen pro vaši jednoduchou představu.

Převzetí domu na klíč

Až bude stavba hotová, tak než ji převezmete, zkontrolujte, jestli platí vše, co bylo dohodnuto. Samozřejmě nemusíte kontrolovat každou skulinu a mohou zde vzniknout rozdíly v drobnostech. Spíše se jen podívejte, jestli výběr materiálu odpovídá, rozměry jsou přijatelné nebo třeba členění interiéru je podle plánu. Pokud naleznete nějaký problém většího rázu, pak samozřejmě můžete žádat nápravu, protože podle plánu je jasně dané, že firma udělala případně něco jinak. Je to sice komplikace navíc, ale jako zákazník na to máte právo.

Rodinný dům – rekonstrukce

 

Rekonstrukce domu na klíč okres Louny

Pravidelná údržba domu a ideální prostředí zajišťují pravidelné rekonstrukce. U nových a kvalitně postavených domů vám to samozřejmě odpadá, ale mějte na paměti, že čím dříve zarazíte problém, tím méně se budete v budoucnu potýkat s následky škod. Takové praskliny mohou symbolizovat třeba narušení statiky, proto nepodceňujte jakoukoli odlišnost. U starších domů je třeba vyměnit podlahy a stropy nebo se musí udržovat střecha, která propouští do domu i případnou vodu, jež může způsobovat vlhkost, plísně, praskání omítky a nepříjemný zápach. To vše není dobré ani pro vaše zdraví. Rekonstrukce pak zahrnuje i nové omítnutí a údržbu zvenčí stavení.

Až si budete nechávat upravovat nebo stavět dům, tak si jej nechte zrealizovat dle vašich představ. Pokud dojdete k ideálnímu řešení, tak budete mít nejen skvělý pocit, že bydlíte ve svém, na co jste si vydělali, ale rovněž, že bydlíte v tom, co vás charakterizuje, v tom, co je vaše. Dům je většinou na celý život, proto si dopřejte opravdu to, co chcete a raději si odepřete jiné, malicherné věci, které mohou přijít třeba zase za rok.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13016 (magazinpodnikani.cz#776)


Přidat komentář