Rodinný dům na klíč a rekonstrukce - Pardubice

Toužíte po vlastním domově, ale nelíbí se vám žádný z nabídky realitních kanceláří? Tak si nechte zhotovit dům vám na míru. Stavění domů na klíč je velmi populární a je dnešním trendem.

Stavba na klíč se stavební firmou Pardubicko

Možná vás zaráží, proč je tam spojení „na klíč". Jedná se snad o jinou stavbu, než když si někdo nechal před lety postavit nový dům? V podstatě ne. Dům na klíč v jednoduchosti znamená, že si zadáte stavbu, dohodnete se se stavební firmou, jak bude váš dům vypadat, a pak už probíhá jeho realizace. Do takto postaveného domu se můžete ihned nastěhovat s tím, že např. nábytek, specifické vymalování apod. si ještě musíte obstarat zvlášť. Výhodou spousty projektů je rychlost jejich stavby, možnost výběru dle cenové relace nebo typu stavení. Záleží na tom, co daná stavební firma nabízí. Nemusíte se ale strachovat, že se např. nastěhujete do starší stavby, která bude potřebovat opravovat vady, které při běžné návštěvě před koupí nebyly vidět, budete mít kompletně nové bydlení, ve kterém budete první majitelé, dům bude mít nejmodernější vymoženosti, což vám usnadní život apod.

Stavba rodinného domu na klíč Pardubice

Rodinný dům na klíč znamená, že jakmile se dostaví, tak můžete jít do svého objektu bydlet. Záleží na typu stavby a jejích rozměrech. Pokud si budete vybírat danou stavbu, tak v některých případech zohledněte i roční období. Některé materiály jsou totiž odolné jen do určité teploty, takže třeba v zimě stavba stojí. Pokud si budete pořizovat dům daných materiálů, tak počítejte s tím už z jara.

Rekonstrukce rodinného domu Pardubice

Ať už máte novější nebo starší dům, tak pravidelná údržba spočívá i v rekonstrukci. Je to jakási generálka stavby, kdy se kontrolují případné vady, které by v budoucnu mohly velmi závažně ovlivnit kvalitu domu. Například případné prasklinky ve zdi nemusí znamenat nic, ale také se může jednat o narušení statiky. Výměnu leckdy potřebují podlahy a stropy, které by se mohly propadat a rovněž myslete na střechy, kterými nesmí protékat voda, což zasahuje do struktur celého domu. Ke kompletní rekonstrukci pak samozřejmě patří i nová omítka a celková estetická úprava stavení.

Rodinný dům na klíč a rekonstrukce - Pardubice

Rozhodli jste se začít s rekonstrukcí či se stavbou nového rodinného domu na klíč? Než se rozhodnete, rádi bychom Vás seznámili s odbornou firmou, která své zakázky realizuje v Pardubicích a okolí.

 • Jedná se o specializované pracovníky na stavební, bourací, zemní, výkopové, elektroinstalační, klempířské,pokrývačské a zámečnické práce.
 • Potřebujete postavit nový dům nebo chcete pouze rekonstruovat?
 • Zajistí kompletní sjednání potřebných povolení k realizaci a užívání staveb s organizacemi a orgány státní správy až po samotnou realizaci.
 • Pokud tedy chcete stavět nový dům, či potřebujete:

 • odstranit stavby včetně likvidace odpadu

 • upravit pozemek včetně zahradních úprav
 • položit zámkovou dlažbu
 • koupací jezírka, okrasná jezírka
 • bazén
 • terasu , pergolu
 • vrata,brány
 • či truhlářské výrobky na zakázku

obraťte se na odbornou firmu.

 • Při realizaci zakázky jsou pracovníci firmy velmi svědomití, vždy dodržují stanovené termíny a dělají vše pro maximální spokojenost zákazníků.

Obklady a dlažby Pardubice, obkládání

Základ vizuálně přijatelné pozemní plochy jsou různé obklady. Chodníčky okolo domu mají jak estetickou, tak i praktickou funkci. Jednak nemusíte chodit trávníkem, kde si umažete podrážku bot, a pak si také nepošlapete posečenou trávu. Chodníček rovněž zabrání vnějším vlivům, které působí na fasádu domu (např. zabrání vtékání bahna ke zdi, pokud je chodník u domu).

Pardubice zateplení fasády, úspora energií

Každé zatopení se chtě nechtě promítne na účtu za spotřebu energií. Zateplením fasády můžete výrazně ušetřit peníze a zvýšit komfort Vašeho bydlení. Zateplit můžete nechat jakoukoliv budovu. Nemusí jít nutné o rodinný dům. Zateplit můžete byt, komerční objekt, chalupu, prodejnu a jiné objekty. Zateplením fasády se rozumí zaizolování příslušného objektu, díky čemuž dojde k tepelné izolaci. Cílem zateplení je výrazná úspora energie, zabránění úniku tepla, zhodnocení objektu a zvýšení estetické stránky domu.

Pardubice půdní vestavby, zateplení střechy

Půdní vestavby jsou specifické. Protože se jedná o oblast, která je nejblíže střeše, tak ji lze přizpůsobit danému umístění. Většinou se jedná o místo se zkosenou střechou a lze si nechat udělat střešní okno, kterým lze koukat do nebe. Mějte ale na paměti, že střecha je přeci jenom nejblíže venkovnímu prostoru, proto, pokud proteče, bude to jako první v půdní vestavbě. Rovněž se zde více drží dané teploty, které venku panují, protože plocha je s venkovním okolím více propojena. Nechte si tedy dokonale zateplit a zpevnit střešní oblast.

Zámková dlažba a její pokládka Pardubicko

Dům jsme si postavili, zahrada je téměř hotová... stačí ještě pár úprav a bude hotovo! Pustíme se do chodníku a příjezdové cesty. Jak a s čím? No přece se zámkovou dlažbou a její pokládkou! Pokládka zámkové dlažby není nijak náročná, přesto bychom tuto práci měli svěřit odborné firmě, abychom si byli jisti perfektním výsledkem! Pořizovací cena této dlažby je ve srovnání s jiným typem více než přívětivá. Její nespornou výhodou je mobilita a snadná rozebíratelnost. Zámková dlažba navíc odvádí vodu a vlhkost, je pevná, trvanlivá a velice sympatická na pohled. I zámková dlažba je dnes nabízena v několika typech a provedeních. Vybrat si můžete z velkého množství různých velikostí a tvarů - kostky, vlnky, dekory, mozaiky...

Zámková dlažba se vyrábí z kvalitní betonové směsi. Výsledkem je mrazuvzdorný, pevný a rozměrově stálý materiál pro pokládku dlažby. Rychlost celé pokládky je asi největší předností celé činnosti a nosnost dlážděné plochy se odhaduje až na 3,5 t. Její další předností je takřka minimální údržba. Dlažbu stačí občasně zbavit přerůstajícího plevele, nánosů zaplavenin a nečistot ze zemních prací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12984 (magazinpodnikani.cz#697)


Přidat komentář