Rekonstrukce bytu a bytových jader - Tábor a okolí

Rekonstrukce bytového jádra se časem stává nutností. Nejen proto, že umakartové jádro je nevzhledné, ale i z důvodů hygienických. V umakartovém jádře se často tvoří plísně, které není možné nijak odstranit.

Než se pustíte do rekonstrukce bytového jádra i bytu, je zapotřebí vybrat specializovanou firmu, která celou rekonstrukci zajistí a to nejlépe na klíč. Pokud plánujete větší úpravy, zejména změnu dispozičního řešení, pak je nutné i stavební povolení, povolení majitele domu a vyjádření statika. Vhodné je i oznámení o rekonstrukci ostatním obyvatelům domu. Tak si zajistíte klid i případnou pomoc v době, kdy váš záchod a koupelna nebudou funkční. Jde sice většinou o 7 až 14 dní podle zvolených materiálů pro rekonstrukci, ale i ty se mohou zdát věčností. Zejména pokud rekonstruujete byt s dětmi, které jsou malé a vyžadují určitou péči. Vhodné je i zajištění projektu, který nejdříve uvidíte v 3D provedení a ve vizualizaci ho budete moci ještě upravit podle svých představ. Při rekonstrukci bytu a bytového jádra můžete zvážit i rekonstrukci balkonu nebo lodžie. Kvalitní hydroizolace a obklad udělá z lodžie příjemné místo na odpočinek.

Rekonstrukce bytu a bytových jader - Tábor a okolí

Rekonstrukce

Objednat si rekonstrukci na klíč můžete u stavební firmy pana Františka Procházky.

Tato firma se zabývá:

  • zednickými pracemi,
  • kompletní výstavbou a rekonstrukcí bytových jader a koupelen,
  • obklady,
  • hydroizolací teras, balkonů a koupelen,
  • pokládkou venkovní dlažby.

Nabídka služeb je široká a také velmi kvalitní. Veškeré služby mohou být dodány** na klíč**, tedy včetně dodávky veškerých stavebních materiálů. Právě komplexnost služeb a také přístup firmy si zákazníci velmi pochvalují. Více se o nabízených službách můžete dozvědět na internetové adrese www.prochazkaobklady.cz nebo můžete navštívit přímo provozovnu firmy, která se nachází na adrese** Česká 791, 392 01 Soběslav**. Zde se vám budou plně věnovat a zodpoví všechny vaše otázky.

Informace můžete získat i pomocí:

e-mailové adresy prochazkaobklady@seznam.cz,

nebo telefonních čísel +420 602 122 154, +420 602 118 972.

Zednické práce Tábor a okolí

Jde o širokou škálu stavebních prací, které umí správně jen odborníci. Mnoho lidí se sice pokouší například obkládat, nebo vystavět zeď či ji omítnout, ale nikdy to nebude tak, jako od odborníka. Udržet správné rozestupy kachlí, stejné spáry, rovinu, postavit zeď rovně a omítnout ji bez toho, aby vše kolem nebylo pocákané, je vážně umění. Kdo to nezkusil, nevěří. Zednické práce patří k náročným nejen na přesnost a odbornost, ale i na fyzickou zdatnost a na informovanost a znalosti. Rekonstrukce bytového jádraStavebnictví prochází neustálým vývojem, stejně jako jiné oblasti a tak je potřeba sledovat nové materiály i technologie, které dokáží bydlení nejen vylepšit, ale přinesou i pohodu. Proto pokud chcete cokoli stavět a přejete si, aby vše bylo opravdu perfektně provedené, pak oslovte stavební firmu a na zednické práce si objednejte odborníky.

Kompletní výstavba a rekonstrukce bytových jader a koupelen Tábor

Kompletní výstavba znamená dodání na klíč, tedy se vším všudy i s materiálem. Vy si jen sjednáte zakázku, zajistíte si projekt, který vám bude vyhovovat, stavební povolení, ostatní provede odborná firma. Zajistí pro vás bourací práce, stavbu, nové instalační rozvody, konečnou povrchovou úpravu, instalaci sanitárních předmětů, a to vše včetně materiálu. Přitom můžete klidně i popustit uzdu své fantazii a nechat vytvořit z bývalého bytového jádra perfektní relaxační centrum. Stačí nechat si položit teplou dlažbu, klasickou vanu vyměnit za masážní nebo s perličkovou koupelí, či si nechat instalovat parní sprchový kout s masáží. Samozřejmostí by mělo být odvětrávání, které se vejde do stropního podhledu. Stejně jako nepřímé osvětlení. Příjemnou změnou může být i výběr** nových kachlí.** Do malých koupelen se doporučují světlé barvy a zajímavé vzory. Přitom velmi pěkně působí kombinace barev a velikostí kachlí. Nemusíte se bát ani složitějších kombinací. Odborník se vyzná v kladečském plánu a na jeho základě vám vytvoří prakticky cokoli.

Obklady a dlažba Tábor a okolíObklady a dlažba

Jak již bylo zmíněno, tak obklady a dlažba mohou být i ve složitém provedení, které si žádá kladečský plán. Stejně jako konečná podoba obkladu je však důležitá i příprava podkladu. Pokud jde o rekonstrukci, pak stará dlažba prostě musí pryč. Stejně tak obklady. Co se týče umakartových jader, tak ta se stejně zcela odstraňují a vystaví se nové příčky. Ať již budou z ytongu, nebo sádrokartonu, v obou případech je možné lepit obklad bez omítky. Pro pokládku dlažby je vždy nutné** vyrovnání podkladu** stěrkou. A to i v případě, že pod dlažbu přijde topná rohož. Obklad do koupelny by měl být vždy glazovaný. Dlažba pak protiskluzová, aby se zabránilo úrazu. Obklady je možné použít i pro vytvoření polic a niky. V malé koupelně je účelné využít zděného nebo sádrokartonového zařízení, které se prostě jen obloží keramickým obkladem.

Hydroizolace teras, balkonů a koupelen Táborsko

Pro hydroizolace koupelen, balkonů, lodžií a teras se používají a nutno říci, že velmi úspěšně tekuté hydroizolace, silikony, spárovací hmoty a speciální těsnící tmely. Vše probíhá na základě odborného posouzení stavu a následného výběru ošetření. Vybrané nátěry jsou založeny na chemické reakci materiálu a vybrané látky. Většinou se nejprve připraví celý povrch. HydroizolaceNěkdy nezbývá, než odstranit starou dlažbu a vyrovnat podklad samonivelační stěrkou, a pak použít speciální impregnaci. Na tu se nanáší hydroizolační nátěr. Pak se pokládá vybraná dlažba, kterou je nutné vyspárovat** těsnicím odolným tmelem.** Pod keramický obklad se pak používají speciální hydroizolační stěrky. Ty musejí řádně vyschnout a teprve pak se přímo na ně lepí obklad. Pro lepení se používají dva druhy lepidla. Ty se liší tím, zda jde o nenasákavý, nebo** nasákavý** keramický obklad. Tyto hydroizolační stěrky jsou mimořádně vhodné do koupelen, sprchových koutů a všude tam, kde přichází stěna do styku s vodou. Aplikaci všech zmíněných izolačních materiálů by vždy měl provádět odborník. Jen tak můžete počítat s kvalitním výsledkem.

Pokládka venkovní dlažby TáborskoVenkovní dlažba

Výběr venkovní dlažby se liší podle toho, kam ji budete pokládat a jakou technikou. Co se týče balkonů, lodžií a teras, tak zde je nezbytné venkovní dlažbu lepit na vyrovnaný a odizolovaný podklad. Zároveň je nutné vybrat mrazuvzdornou a protiskluzovou dlažbu. To zajistí bezpečnost v dešti i mrazech, kdy se dlažba stává až extrémně kluzkou. Jinak i zde je možné vybírat dlažbu v různé velkosti a vzorech. Pokládat ji je možné opět podle kladečského plánu, který zajistí její originalitu. Velmi důležitá je i zde volba mrazuvzdorného izolačního nátěru, vyrovnávací stěrky a lepidla. Bez mrazuvzdorné úpravy by se při prvních mrazech začala dlažba uvolňovat. Odolné lepidlo je nutné zvolit i v případě, že dlažbu lepíte na betonový či jiný tvrdý podklad. Pokud celou pokládku venkovní dlažby svěříte do rukou odborníků, budete mít jistotu, že dlažba bude perfektně položená, mrazuvzdorná, trvanlivá a bude se po ní dobře chodit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14146 (magazinpodnikani.cz#3123)


Přidat komentář