Rekonstrukce bytu a bytových jader - Brno

Do renovace bytového jádra je potřeba se pustit pouze s profesionální firmou, která vše provede tak, aby to bylo podle vašich plánů a zcela kvalitně. Před renovací je nutno vyřídit veškerá potřebná povolení.

Všichni trváme na tom, že chceme mít své domovy přesně podle svých představ. Jistě si pamatujete, že se v dávných dobách stavěly** panelákové byty** s umakartovým jádrem, přes které bylo vše slyšet. A nemusím říkat, že bydlet v takovém bytě nebylo moc příjemné, neboť právě na místech, kde chceme mít soukromí, tam prostě nebylo. Proto se dnes lidé žijící v těchto bytech umakartových jader zbavují a provádějí totální bytové rekonstrukce.

Potřeba rekonstrukce nebo renovace bytu v Brně

Lidé se většinou pouštějí do renovací či rekonstrukcí bytu, když v jejich životě nastane jakási důležitá změna. A tak rekonstruujeme, když očekáváme nový přírůstek do rodiny, nebo se nám zdá stávající byt nepraktický. Vhodný čas k rekonstrukci nastává také tehdy, když si konečně koupíme byt na skvělém místě, ale jeho dispozice nejsou podle našich představ. Lidé, kteří bydlí v jednom bytě již dlouho a mají rádi změnu, také někdy začnou uvažovat o rekonstrukci. Ostatně je to jednodušší, než si hledat nové bydlení, obzvlášť když máte ten Váš starý byteček rádi a je na krásném místě.

Rekonstrukce bytu Brněnsko

Ještě před tím, než se rozhodnete pro rekonstrukci svého bytu jako takového, měli byste mít hotovy plány, podle kterých se celá rekonstrukce bude řídit. Na těchto plánech velmi záleží, a proto byste si spolu s bytovým architektem měli několikrát sednout a vše pořádně prodiskutovat, neboť je to právě Váš domov a budete v něm bydlet pouze Vy, proto jste pro tvoření celého projektu těmi nejdůležitějšími osobami.

Rekonstrukce bytů a bytových jader - Brno

Opravdu kvalitní prací i spokojenými referencemi se může pochlubit firma ERCON-SERVIS s.r.o. V jejich nabídce najdete služby týkající se:

 • rekonstrukcí bytů,
 • rekonstrukci koupelen a bytových jader,
 • rekonstrukci rodinných domů,
 • atd...

Nabídka je opravdu široká a pan Zdeněk Ryška se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Pro jeho odpovědný přístup k jakékoli objednávce, tedy malé i velké, ho můžeme jen doporučit. Více naleznete na: Rekonstrukce bytu a bytových jader - Brno http://www.ercon.cz/ . Nabízené služby lze objednat u pana Ryšky na e-mailové adrese: ercon@ercon.cz, nebo je možné jej kontaktovat telefonicky na čísle: +420 602 526 613

Ukázka koupelnyBytový architekt Brno

Nejlepší investicí je povolání si na pomoc bytového architekta. Bytový architekt Vám poradí jak udělat domov krásným a zároveň funkčním a pohodlným, kde se budete cítit útulně. Práce bytového architekta je utvořit byt dispozičně tak, aby Vám to zcela vyhovovalo. Práci bytového architekta byste měli pečlivě sledovat, neboť to, co vznikne v hotových plánech je

Váš domov a poté, co bude plán dodělán, nebudete již moci jej měnit. Bytový architekt by měl s Vámi hovořit, měl by Vás blíže poznat a Vy byste mu měli přesně říci, co Vám vyhovuje a jak chcete, aby Váš domov vypadal. Po celou dobu plánování by měl být bytový architekt jakousi součástí Vaší rodiny.

Interiérový designér Brno

Poté je třeba povolat interiérového designéra, který Vám zařídí byt vkusně a prakticky**. Interiérový designér** se velmi dobře dokáže orientovat v jednotlivých druzích nábytku, poradí Vám jak vybrat nátěrové barvy, popřípadě tapety. Pokud si nevíte rady s bytovými textiliemi a dekoracemi, je interiérový designér člověk, kterého hledáte. Interiérový designér vyřeší zcela bez problémů i ty nejmenší detaily celého prostoru. Zjednodušeně řečeno, interiérový designér Vám prostě předá kompletně zařízený interiér.

Jaký je rozdíl mezi designerem a architektem?

Pokud nevíte, jak se tyto dvě profese od sebe liší, vysvětlení je jednoduché. Bytový architekt Vám rozkreslí plány včetně umístění jednotlivého nábytku. S tím, jaký konkrétní nábytek a v jakých barvách bude Vám zase pomůže interiérový designér. Jak bytový architekt, tak interiérový designér však mají něco společného. Jejich úkolem je, vytvořit prostor, který je maximálně funkční a bude zcela vyhovovat potřebám a přáním jejich klientů.

Ukázka koupelnyJak vybírat nábytek do interiéru?

Jistě jste již stali někdy před problémem, jak vybrat nábytek do jednoho z Vašich pokojů. Před tím, než s výběrem začnete je potřeba si ujasnit pár zásadních věcí:

 • Musíte si ujasnit účelnost a funkce vybíraného nábytku.
 • Je potřeba sjednotit všechny barvy v prostoru, kdy by měl nábytek ladit s barvami, které se již v daném prostoru nacházejí.
 • Vždy je potřeba trvat na kvalitě nábytku, neboť si jej kupujeme nejen proto, že je krásný, ale také proto, aby nám dlouho vydrž el a dokázal plnit svou funkci.

 • Vybíráme-li nábytek do kuchyně, je zcela nezbytné, aby byl funkční.

 • Nábytek do obývacího pokoje musí být mimo funkčnosti také krásný.
 • Při výběru sedací soupravy je nutné přihlížet k tomu, že je to jakýsi střed Vašeho domova a proto bychom ji měli vše přizpůsobit.
 • Pokud kupujete postel, je nutné, aby byla vždy kvalitní a samozřejmě, aby měla tu nejkvalitnější matraci, jde o Vaše zdraví.
 • Ať již vybíráte jakýkoli nábytek, vždy vybírejte podle sebe. Ona móda je krásná věc, ale neustále se mění, kdežto Váš vkus je jedinečný. A Váš domov si musíte zařizovat dle svého vkusu, abyste se cítili dobře a spokojeně.
 • Pokud si s výběrem nábytku nejste jisti, vždy požádejte o pomoc někoho ze svých blízkých. Pokud však ani Vám blízký člověk neví, obraťte se na profesionála.

Vytvoření interiéru bytu podle našich potřeb

Co dodat na závěr? Snad jen tolik, že ať již bydlíte ve svém či jste pouze v podnájmu, vytvořte si interiér bytu podle svého vkusu. Teprve tehdy, když bude Váš interiér přesně podle Vás, budete se cítit dobře a bude to to pravé doma. Protože pouze domov je místo, kde se cítíte klidně a máte zde své tolik potřebné soukromí.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12841 (magazinpodnikani.cz#409)


Přidat komentář