Prodej a montáž žaluzií a rolet - Jindřichův Hradec

Žaluzie jsou dnes jistou nezbytností domu. Ne že by se bez nich nedalo žít, jenže mají již daleko funkcí, než tu původní - stínící. Podíl na faktu má i široký výběr na trhu.

Člověk je tvor zvláštní. Pokud je zataženo, tma, je z toho špatný, má obvykle špatnou náladu, a někdy i burcuje okolí pro zařízení lepšího počasí. Jenže jakmile mraky odtáhnou a ukáže se na něj sluníčko v celé své parádě, s paprsky prohřívajíc jeho chladné tváře, ihned zatahuje** žaluzie** a schovává se do stínu. Asi tak nějak by situaci mohli popsat jiná stvoření, mimozemšťani a jim podobní. Ano, je to tak a je to zvláštní, jenže díváme se na to velice obecně a v obou popsaných situacích až příliš extrémně. Ne každý při mračnu má špatnou náladu, taktéž ne každému vadí první sluneční paprsky. V každém případě jsou žaluzie nejen ochrana před přímým světlem.

Prodej a montáž žaluzií a rolet - Jindřichův Hradec

Sháníte-li v Jindřichově Hradci nebo v přilehlém okolí šikovného, všestranného řemeslníka, který Vám provede montáž oken, žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu, pak Vám můžeme dát tip na pana Petra Hrubého.

Obrátit se na něj můžete v případě zájmu o:

  • plastové okna
  • rolety
  • žaluzie
  • sítě proti hmyzu
  • a jiné služby

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených služeb, se můžete s panem Petrem Hrubým dohodnout na nezávazné konzultační schůzce.

Kontaktovat jej můžete na e-mailu Hrubypetrml@seznam.cz nebo na telefonním čísle: 722 512 858. Více na internetových stránkách** www.oknaadoplnky.cz/**

** **

** **

Dodávka žaluzií a jejich profesionální montáž Jindřichův Hradec

Profesionální firma se specializací na stínicí techniku vám jako jediná může poskytnout ty nejodbornější rady a služby právě v této oblasti. Informace která je nadmíru logická, ale přesto vyřčena být musela. Žaluzie například nabízí spousta jiných firem, jejich specializace je však směřována trochu jinam a stínící technika pouze doplňuje širokou škálu jejich podnikání. Nicméně** jedině specialisté vám řeknou, jaká je praxe, doporučí, případně vyvrátí výběr, připraví vás na jist úskalí a poví všechna pozitiva vašeho výběru**. Pokud si tedy nevíte rady, nelamte si s žaluziemi zbytečně hlavu a vytáčejte telefon na firmu, která vám nové žaluzie dodá v cuku – letu. Předem si však je nutné ujasnit, který typ žaluzií upřednostníme.

Montáž vnitřních žaluzií  v Jindřichově Hradci

Nejčastěji montované žaluzie jsou bezesporu vnitřní. A důvody jsou jasné. Jejich montáž je poměrně snadná, rozhodně tedy ve srovnání s venkovními žaluziemi. Dále to je výběr, neboť na trhu je obrovské, nepřeberné množství různých povrchů – lesklé, matné, metalické a další, tak barev. Dají se snadno demontovat a při poškození opravit, lépe se čistí a nešpiní se tak jako venkovní. Mnohou být klasické, účelné, zastiňující pouze okno, nebo elegantní, vertikální, zastupující jak klasické stínění, tak závěs a zároveň tvoří i příjemný doplněk.

vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie jsou tedy oblíbené pro obrovský výběr na trhu, jenž skýtá i sousty možností. Navíc není vyloučeno, že bychom si museli nechat namontovat pouze jeden druh žaluzií. Lze kombinovat jak venkovní s vnitřními, tak vnitřní s vnitřními. Vnitřní žaluzie, která bude mezi jednotlivými skleněnými tabulemi okna a vnitřní žaluzie před oknem, kde budou zavěšeny vertikální žaluzie, se nikterak nepobijí.

Montáž venkovních žaluzií v Jindřichově Hradci

U těchto druhů žaluzií není až taková možnost výběru, za to vám nezasahují do interiéru, pokud je zcela zatáhneme, tak se setkáme s kompletním izolováním od venkovních prostor a navíc, a to se bude zamlouvat všem nestíhajícím hospodyňkám, takto zatažené žaluzie při dešti ochrání okno od špinavých kapek, které po zaschnutí vytvoří obraz okna nemytého. A vy jste je přitom v sobotu leštila.

Horizontální žaluzie a jejich instalace

Neboli žaluzie klasické, slovem laika. Jsou to prostě vodorovné žaluzie a mohou být jak venkovní, tak vnitřní. Pokud budeme hodnotit intenzitu montáže, pak jsou tyto žaluzie samozřejmě častější. A jasně jim nahrává právě fakt, že je jich mnohem více a rozličných druhů. Montují se jak venkovní (viz. venkovní), tak vnitřní, které můžeme umístit mezi skleněné tabulky oken (pokud máme takové okno) nebo klasicky před okno. Výhodou umístění mezi skleněné tabule lze spatřovat ve usnadnění práce při uklízení.

Vertikální žaluzie a jejich instalace

Oproti tomu vertikálních není zas tolik druhů, ale mají své kouzlo elegantnost, čímž snadno dodají i obyčejné kanceláři vážný výraz a tak se stává, že pro tyto psychologické účely si je nechávají velice často montovat soukromé firmy. Mimo to, nemusí přijít pouze před okno, ale dá se s nimi oddělit i kout v kanceláři. Odborně se tomu říká firemní soukromé záležitosti, v běžném překladu to znamená nepořádek.

Bambusové žaluzie Jindřichův Hradec

Velice elegantní však mohou být i žaluzie horizontální. Pokud jsou z dost zajímavého materiálu, jakým je například bambus. Bambusové žaluzie jsou žaluzie budoucnosti. Jsou ekologické, pevné, pružné, lehké a stálobarevné. Nemá na ně vliv ani sluneční záření, teplo ani chlad. Jsou naprosto odolné proti běžných vnějším vlivům a přitom vypadají velice esteticky. Navíc jsou nenáročné na údržbu, takže máme opět o práci postaráno.

bambusové žaluzie

Montáž žaluzií Jindřichův Hradec

Takže jdeme na to, necháme si namontovat žaluzie, ať si proud slunečných paprsků můžeme dle libosti regulovat a večer si můžeme dopřát vlastní soukromí. Dobru firmu poznáte také podle toho, že vám předem přijede oblasti, kde se budou žaluzie montovat, zaměřit a zkontrolovat, zda je vše v pořádku a nic montáži nechybí. Ale to je celkem běžné stanovisko u každého podnikatele, co však nabídne skutečně kvalitní firma je, že toto zaměření si neúčtuje do svých nákladů. Stejně jako konzultaci. Je to jistá známka toho, že si firma za svojí práci stojí, že vskutku nabídne to pro zákazníka nejvhodnější a ne nejdražší, jak se často stává, a že svoji práci míní řádně vyhotovit. Jen si představte, že po vás bude chtít firma zaplatit zaměření, k datům se ani nedostanete, ale doklad vám vydá. Pak už ale nepřijedou a soudit se s někým, když vám vydal doklad k zaplacení zaměření žaluzií, nemá význam, jelikož svoji práci splnili a nikde se nezavázali, že montáž budou provádět. A i když vám data z měření poskytnou, jsou vám takřka na nic. Nová firma, pokud by měřila, by si stejně potřebovala zkontrolovat, zda data sedí.

Interiérové rolety a jejich instalace Jindřichův Hradec

Pokud nejste příznivci žaluzií, vyzkoušejte okenní rolety. Interiérové rolety, stejně jako žaluzie, poskytují ochranu před slunečními paprsky a podporují zachování soukromí Vašeho bydlení. Současné látkové rolety jsou vyrobeny z opravdu kvalitních materiálů v široké škále nejrůznějších barevných odstínů a vzorů. Jejich konstrukce je hliníková (vodící lišty a úložiště rolety), materiál rolety obsahuje skelné vlákno, které je odolné proti propustnosti slunečního záření a rolety dokonce obsahují i UV filtry. Ovládání je řešeno pomocí řetízkového ovládání s brzdou, které umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze.

Látkové rolety jsou vhodné pro jakoukoliv místnost či situaci, variabilně se přizpůsobí Vašemu vkusu a požadavkům. Velice oblíbené jsou například do interiérů dětských pokojíčků, kde plní mimo svou primární funkci – stínění, také funkci estetickou, kdy se například dodávají rolety opatřené různými dětskými a pohádkovými motivy.

Svým způsobem by se dalo tvrdit, že látkové rolety jsou z hlediska čistoty a hygieny výhodnější než žaluzie. Díky jejich kompaktní ploše nedochází k zachytávání prachu, jako je tomu u lamel žaluzií.

Moderní plastová okna Jindřichův Hradec

Patří mezi úsporné stavební materiály. Jejich úspornost vychází z použitého materiálu, z konstrukce i funkčnosti okna. Moderní plastová okna umí významně ušetřit na ročních nákladech vydávaných za teplo, tlumí hluk, chrání před prachem, vlhkem, v kombinaci se správnou stínící technikou chrání i před přehříváním interiérů. Kromě toho je jejich údržba téměř ideální. Postačí je dva krát do roka umýt teplou vodou se saponátem.

plastové okno

Jindřichův Hradec montáž plastových oken

Pokud se do** montáže plastových oken** pustíte sami, pak přijdete o záruku. Profesionální firma vám plastová okna namontuje se vším, co k tomu patří a poskytne vám záruku. Ta přijde vhod, pokud se oknu něco stane. Většinou však odborně namontovaná plastová okna slouží bez jakékoli závady po desítky let. Samotná montáž probíhá při výměně oken po odstranění starých oken a přípravě otvorů. Okna se musí vyvážit a srovnat ve všech směrech a následně upevnit v okenním otvoru. Pak se vše zapěnuje. Nyní je čas na montáž parapetů, z venku i zevnitř a na zapravení celého okolí plastového okna.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13390 (magazinpodnikani.cz#1621)


Přidat komentář