Dřevostavby - Praha a okolí

Dřevostavba je jedna z nejlepších a v dnešní době nejoblíbenějších staveb. Její přednosti jsou nevyčíslitelné a to nejen s ohledem na použití materiálu. Dřevostavby se staly nejoblíbenějšími domy nejen u nás, ale také v Evropě.

Jakmile se zamyslíme nad využitím dřevostaveb a zda si pořídit tento dům, potom není důvod váhat. Tyto domy jsou nejen esteticky vypadající. Zejména vložené investice do dřevostavby se Vám ve velmi krátké době vrátí. A to zejména na úspoře energie, vytápění a celkové úspornosti s ohledem na údržbu. I přesto, že mnoho lidí tato stavba odrazuje s ohledem k dřívějšímu technologickému postupu, dnes jsou tyto technologie na vysoké úrovni. Velmi oblíbenou skupinou dřevostaveb jsou dřevostavby KAMPA.

Dřevostavby - Praha a okolí

Jestliže jste se rozhodli pro dřevostavbu a jste z Prahy či z okolí, můžete se s důvěrou obrátit na firmu Teso - Janošik s.r.o. Proberou s Vámi Vaše požadavky, zpracují kalkulaci a zodpoví Vám všechny Vaše otázky. Firma Teso - Janošik s.r.o. si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

Firmu Teso - Janošik s.r.o. najdete na adrese: Běchorská 2378, Praha - Horní Počernice, 19300

Objednávky je pak možno buď telefonovat na číslo +420 773 610 803

Emailové spojení: teso.janosik@seznam.cz

Více informací o dřevostavby - Praha a okolí naleznete zde:http://www.teso-janosik.cz/

Dřevostavby KAMPA - bungalovy, rodinné domy, bytové domy

Tyto dřevostavby se dají využívat po mnoho generací a jsou určeny nejen pro méněčlennou rodinu. Můžete si vybírat mezi bungalovem, rodinnými domy, dvougenerační domy až po bytové domy. Tento typ mohou využívat nejen soukromé osoby, ale také se dají vystavět pro možnost podnikání. U jistých typů těchto domů si můžete nechat změnit venkovní prostory, ale také sklony střech. Ovšem jsou zde i takové typy, u nichž to není možné. Výhodou je, že firma Vám vyjde maximálně vstříc jakýmkoliv představám a následným úpravám. U bytových domů KAMPA se využívá odhlučnění, které splňuje správné normy. Ale také jsou namontovány do všech bytových jednotek vodoměry, topení a mnoho dalších komponentů.

Úspora za provoz domácnosti - dřevostavby Praha

Asi největším důvodem pro výběr dřevostavby je její peněžní úspora. Domy jsou konstruovány tak, aby měly stejnou kvalitu zateplení a veškeré izolace jako domy ostatního typu. Což u dřevostaveb nebývá zrovna zvykem. Navíc díky využitému materiálu, který je velmi ekologický a levnější než například u tradičních cihelných nebo železobetonových domů. Okna domů jsou směřovány z větší části na jih, což je velmi využívaný faktor. Ovšem záleží vždy na typu dřevostavby, kterou si zvolíte. Tento jednoduchý konstrukční prvek zařídí, aby v zimě okna přijímaly co nejvíce slunečního světla. V létě zase naopak přijímají sluneční světlo málo. Díky těmto faktorům mají domy opravdu znatelně snížené náklady na topení.

Domy také lépe vypadají a dokážou zaujmout už na první pohled. Na tvar domů se zde klade vysoký důraz. Navíc pokud se vám nebude něco líbit, jako například tvar střechy, můžete jednoduše požádat o jeho změnu. Další výhoda spočívá v čase stavby. Ten je mnohem rychlejší než u konkurenčních typů. Dřevostavby tohoto typu jsou totiž vyráběny naprosto bezkonkurenční rychlostí a jsou tím velmi známy. Skvělou vlastností těchto domů je také ventilace.

Postup při zakázce na dřevostavbu

Jak jsme psali na začátku, výhodou těchto domů je velmi rychlá výstavba. Jakmile oslovíte firmu na realizaci zakázky, přijede se na Váš pozemek podívat architekt. Ten vyhotoví přesnou projektovou dokumentaci na Vámi vysněný dům / což znamená, že si můžete dům jakkoliv změnit, podle přání/. Po podpisu a schválení realizace stavby se dopraví veškerý materiál a začne se s realizací. Po skončení se stavba předává. Na základě toho Vám firma vystavuje ihned dvě záruky a to 36 měsíců na vnitřní práce a 30 let na statiku. I zde ovšem záleží na výběru dřevostavby. Tyto domy jsou možné vystavovat na klíč, což je veliká výhoda. Další výhodou je, možnost vyřízení hypotéky. Tu Vám velmi ráda nabídne skoro každá stavební firma.

Výstavba rodinného domu v podobě dřevostavby Praha

Tyto typy rodinných domů jsou velmi úsporné a to zejména na základě kvalitní tepelné izolace. U některých typů, nepotřebujete ani běžný systém vytápění. Dokonce máte možnost ušetřit u určitých typů dřevostaveb až 80 % nákladů na vytápění. Předností dřevostaveb je také jistota pevných cen, možnost výstavby v jakémkoliv období a malá údržba. Hrubá stavba je většinou postavena do 3 dnů. Některé stavby trvají i o mnoho déle, ale důvodem většinou bývá typ a náročnost stavby. Dřevo je čistě přírodní produkt, který blahodárně působí na každého z nás. Obzvláště je vhodné pro alergiky. Dřevostavbou se docílí naprosto čistého klima v domě. Tyto domy jsou v dnešní době na vysoké technologické úrovni, proto plnohodnotně nahradí i zděný dům.

Velikou výhodou také je, že při výstavbě dřevostaveb není zbytečný nepořádek a proto se o této stavbě říká, že je suchá. Na tuto stavbu se nepoužívá voda. U dřevostaveb je efektivní ta skutečnost, že i přesto, že materiál je ze dřeva, odolává tato stavba požáru mnohem lépe, nežli u jiných staveb. Zvolit si dřevostavbu je nabídka dokonalého komfortu, estetiky a úspory. Můžete si vybrat mezi ekologickými, pasivní nebo nízkoenergetickými domy. Dřevostavbu si můžete také zvolit ve formě chat, rekreačních středisek, chatek a mnoha vedlejších možností.

Mají dřevostavby nějaké nevýhody?

Tak jako u různých staveb jsou určité nevýhody, tak také u dřevostaveb. Hlavní nevýhodou je špatně zvolená technologie u některých staveb. Proto se musí dávat mnohem větší pozornost při projektování a postupu celé stavby. Pokud se nedodrží správný a přesný technologický postup, může se stát, že dřevo bude pracovat a tím se poškodí statika celé stavby. Nebo špatně opracovaný materiál může vytvářet na dřevě boule, které mají nepěkný vzhled. Proto, je vždy vhodné se nad typem dřevostavby a výběru firmy více zamyslet. My jsme Vám dnes představili firmu, která je, na 100% úrovni, co se práce, materiálu a estetiky týče.

Ceník dřevostaveb Praha

Ceny jsou rozdílné a to zejména s ohledem na typy dřevostaveb, jejich postup, ale také celková náročnost. Proto se ceny a celková cena určuje až po projektové dokumentaci, která bývá vyhotovena přesně podle přání zákazníka. Jeho změny a úpravy ze stávajících nabídek, jsou o mnoho dražší. Dřevostavbu si ovšem můžete pořídit už od 1200000,-Kč, ale také za 8000000,- Kč. Mnoho firem se ovšem shoduje v tom, že komfort a estetiku Vám dokáže nabídnout nejen dům za vysoké finanční částky. Proto, pokud se rozhodujete pro dřevostavby, potom oslovit firmu, která se touto stavbou zabývá, je skvělým řešením. Firma Vám na základě oslovení nabídne mnoho možností financování, změn stávajících projektů a mnoho dalších služeb spojené s touto výstavbou. Pro každou firmu je vždy důležitý spokojený zákazník.

Proto jestliže se rozhodujete o budoucím bydlení a toužíte žít v čistém a komfortním domě, potom je vhodné se zamyslet i nad touto možností. Dřevostavba Vám zaručí komfort, čisté klima a spojení s přírodou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13130 (magazinpodnikani.cz#1033)


Přidat komentář