Dodávka a montáž plastových oken - Pardubice

Máte ještě stará dřevěná okna? Uvažujete o jejich výměně za nová moderní plastová okna? Pokud zvažujete výměnu oken, pomůžeme vám zorientovat se v nabídce oken a poradíme vám, proč si vybrat právě plastová okna.

Chystáte se na výměnu starých dřevěných oken za nová moderní okna? Přemýšlíte, jaká okna vybrat, která jsou ta nejlepší? Poradíme vám, proč si vybrat právě plastová okna a také vám představíme společnost, která zajišťuje dodávku i montáž plastových oken a plastových dveří, příslušenství k oknům aj.

Dodávka a montáž plastových oken Pardubice

Plastová okna dodává a montuje firma Hpplast. Kromě toho firma Hpplast distribuuje a nabízí montáž** příslušenství k oknům**, jako jsou parapety, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, textilní roletky, bambusové roletky, venkovní rolety, sítě proti hmyzu aj. Firma Hpplast dále nabízí dodávku a montáž plastových dveří a garážových vrat bližší informace naleznete na www.plastova-okna-pardubice.cz.

velké plastové okna

Pokud jste z Pardubického kraje a hledáte firmu, která vám zajistí dodávku plastových oken, plastových dveří či garážových vrat od jejich zaměření u vás doma, demontáž starých oken, vrat či dveří až po montáž oken, vrat či dveří nových, nebo potřebujete příslušenství k oknům, určitě neváhejte oslovit firmu Hpplast. Další informace, popisy a fotografie produktů najdete na internetových stránkách, http://www.plastova-okna-pardubice.cz.

Popřípadě můžete použít další uvedené kontakty: ** **

Michal Holků,

e-mail: info@plastova-okna-pardubice.cz,

telefonní číslo: 731 730 846.

Výměna starých oken za nová Pardubice

Máte ještě stará okna? Pak nejspíš víte jaké jsou jejich největší nevýhody. Stará dřevěná okna mají často problém s profukováním, resp. velmi špatně těsní, což je nejvíce znát samozřejmě v zimě a nebo také když fouká silný vítr. Proto bývá největší nevýhodou starých oken to, že zvyšují náklady na vytápění a někdy ani není možné kvůli nim místnosti pořádně vytopit. Stará okna jsou problematická také při mytí. Pokud mají stará okna dvojskla, musejí se rozšroubovávat, aby bylo možné umýt také vnitřek oken, který se zašpinil kdovíjak, byť se dovnitř mezi skla teoreticky špína nemá kudy dostat. Co lidem na starých oknech vadí asi nejvíce, je jejich složitá a pracná údržba. Stará dřevěná okna je potřeba jednou za čas rozmontovat a obrousit všechnu barvu. Poté se okna musejí natřít a nalakovat a opětovně sešroubovat. Nic takového vás však u nových moderních oken nečeká.

V čem spočívají výhody nových plastových oken?

Nová plastová okna se nemusejí nikdy brousit a malovat. Z tohoto pohledu jsou naprosto bezúdržbová, pomineme li občasnou potřebu promazávání kování, která je ovšem nutná u všech typů oken. Moderní plastová okna jsou vyrobena tak, že na nich nebudete nikdy muset provádět pravidelnou údržbu v podobě nátěrů či broušení, jak tomu bylo u starých dřevěných oken. Stejně tak mytí plastových oken jde mnohem rychleji a snáze než u starých dřevěných oken. Plastová okna se kvůli mytí nemusejí rozšroubovávat. Stačí je jednoduše umýt – nic se šroubovat a rozdělávat nemusí. Ono by to vlastně ani nešlo. Moderní okna nemají šrouby, které u sebe přidržují jednotlivé části oken a okenní tabule, tak jak tomu je u starých dřevěných oken.

Nová plastová okna Pardubice – úspora prostředků na vytápění

Moderní okna nejsou pospojována pomocí šroubů a matic, protože takové spoje neumožňují dokonalou těsnost a přiléhání jednotlivých částí okna, která je však u nových oken naprostou nutností. Jednak kvůli izolaci od venkovního chladu a pak také kvůli tomu, že u moderních plastových oken je mezi dvojskly nebo trojskly napuštěn plyn argon, který má za úkol ještě více zlepšit tepelně izolační vlastnosti moderních oken. Díky této plynné látce a schopnosti výborně těsnit mají moderní plastová okna výrazný vliv na** úsporu prostředků na vytápění**. Moderní okna tak umožňují místnost snáze a účinněji vytopit, díky čemuž pomáhají doma vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. To je také hlavní důvod, proč si pořídit nová** plastová okna** – ušetříte díky nim značné finanční prostředky za vytápění.

plastové okno s červeným závěsem

Cena, vzhled, způsoby větrání plastových oken

Plastová okna mají kromě výborných izolačních schopností, bezúdržbového provedení a snadného mytí také další výhody:

Cena plastových oken

Ve srovnání s ostatními typy oken mívají** plastová okna** nejnižší cenu. Protože už se objevily případy, kdy extrémně levná plastová okna se ukázala být jako kazová, dejte raději přednost českým ověřeným firmám, které distribuují jen kvalitní výrobky.

Snížení hluku s plastovými okny

Další významnou výhodou výměny starých oken za nové je výrazné snížení hluku, který proniká zvenčí do místnosti. To ocení zejména ti, jež mají okna do ulice. Pokud máte okna do velmi rušné a hlučné ulice, je možné zvolit speciální protihlukovou úpravu oken, která zajistí ještě výraznější snížení hladiny hluku pronikající zvenčí do místnosti.

Jak plastová okna vypadají

Nová okna mají moderní a svěží vzhled. Pokud se u starého domu vymění okna za nová, dům hned vypadá nověji, lépe a jistě to výrazně zvyšuje jeho cenu, často o větší částku, než kolik stála výměna oken. Pokud se ještě navíc provede oprava fasády nebo zateplení domu, dům pak vypadá prakticky jako nový. Plastová okna bývaly dříve pouze bílá, což se ne každému musí zamlouvat. Ani to však dnes již není problém.

Možnost přizpůsobení vzhledu oken osobnímu vkusu

Nová plastová okna se stále vyrábějí čistě bílá. Pokud se vám však bílá okna nelíbí, nevadí. Můžete si vybrat speciální fólie, které se na plastová okna nalepí. Nejčastěji si lidé vybírají fólie imitující dřevo, takže plastová okna pak vytvářejí dojem, že jsou dřevěná. Kromě fólie imitující dřevo si lze vybrat i fólie nejrůznějších barev.

Různé způsoby větrání s plastovými okny

Stará dřevěná okna mívala rozličné způsoby větrání. Někdy se otevírala podobně jako střešní okna, u jiných byl zase v horní části přítomný malý obdélníkový větrací kastlík. Většinou však bylo možné okno otevřít pouze jedním klasickým způsobem dovnitř, v některých případech neprakticky pouze směrem ven. Stejným způsobem, čili klasickým otevřením směrem k sobě, lze samozřejmě otevírat i moderní plastová okna.** Moderní okno** je ovšem možné nastavit také na tzv. větračku, čili mírně vyklopit okno směrem dovnitř. A nebo je též možné použít mikrovětrání, kdy se okno nastaví na miniaturní jen milimetrovou skulinku sloužící k tomu, aby bylo možné neustále větrat například v době nepřítomnosti. Mikrovětrání je vhodné využívat například v době, kdy nejste doma a nechcete nechat okno otevřené kvůli zlodějům nebo kvůli dešti, ale přesto chcete, aby místnost byla odvětrávána.

Příslušenství k oknům, dodávka a montáž Pardubice

K oknům si lze pořídit množství příslušenství, například

  • Horizontální žaluzie – klasické plastové žaluzie se dnes vyrábějí v neskutečném množství odstínů.
  • Vertikální žaluzie jsou zpravidla textilní a hodí se zejména tam, kde je dbáno na moderní a nadčasový design.
  • Vnitřní rolety se vyrábějí například klasicky z textilu, ale dnes už také z bambusu
  • Venkovní rolety, to je účinná ochrana před letním přehříváním místností. Venkovní roleta se skládá z hliníkové kazety a speciální tkaniny, která zabraňuje většině tepelného slunečního záření proniknout dovnitř budovy, avšak přesto umožňuje průchod denního světla dovnitř. Díky tomu se místnost nepřehřívá a přesto není zastíněná.
  • Sítě proti hmyzu vám pomohou udržet místnosti bez much, komárů a jiných nevítaných hostů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13915 (magazinpodnikani.cz#2889)


Přidat komentář